Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Джанта, липа й. Човек вече ми ги полира, но след време си матира леко. На ръка след почистване да ги освежавам да имат блясък добър и дълбок.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Паста за полиране Turtle. Ма не се занимавай с глупости. Няма как да се опазиш - алуминия оксидира много бързо.

Link to comment
Share on other sites

Мисля да си взема грил(че) за домашна употреба, по-конкретно това: http://www.technopolis.bg/b2c/details/824321/P11130403/Gril

 

Жаноария, ти си виден (get it?  :lol:) грилист, какво мислиш по въпроса?

 

Еврипида, не познавам тази марка. Не му ли пипнеш плочата, за да усетиш колко тежи - рискова схема, може да си купиш тенеке. Добре е да се погледне и покритието (предимно дебелината), за да не псуваш люто след третата скара. Цената е подозрително ниска. Едно киловатче и то ми се види слабичко, но пък това и без туй събира три котлета като го гледам... 

Link to comment
Share on other sites

Мисля да си взема грил(че) за домашна употреба, по-конкретно това: http://www.technopolis.bg/b2c/details/824321/P11130403/Gril

 

Жаноария, ти си виден (get it?  :lol:) грилист, какво мислиш по въпроса?

 

Силно препоръчвам това, макар да не е точно грилче. Перфектно е. Равномерно нагряване, пече без мазнина /в случай, че някой не обича/, достатъчно мощно и тежичко!

Link to comment
Share on other sites

Сигурно е по-добро, имам вяра в Gorenje, но аз искам да е с капак, за да може да пресира (сандвичи, например). Спрях се на горния вариант, след като гледах едно клипче за най-успешните infomercial продукти - грилът на Джордж Форман беше на първо място с над 100 милиона продажби. Все нещо добро трябва да има в него, за да се пласира така :)

Link to comment
Share on other sites

Има много варианти с капаци и пресиране. Миналия ден гледах нещо такова - или в ЗОРА, или в ТЕХНОМАРКЕТ беше... Все по-добри от това... 

Link to comment
Share on other sites

http://pravata.hit.bg/

 

Също така можеш да си пуснеш жалба към ВиК, Топлофикация, искане за подробна разпечатка на ползваните услуги, ако не ти уважат жалбата - пускаш към районния съд и ако са платени сметките - да искаш да ти върнат парите. Питай адвокат, специалист в облигационното право. 

Link to comment
Share on other sites

Има ли към кого да се обърна при надписани сметки за вода/топла вода? 

(освен към арменския поп)

 

Какво имаш предвид под надписани сметки?

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя този дезодорант. Цък.

 

Обърнах магазините из града.В нета също...Преди си поръчвах от въпросния сайт, но нямат внос напоследък...

Хелп, плийз.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Какво имаш предвид под надписани сметки?

Ми сигурно го е нямало 1 месец и са му нашили сметка 60-100лв примерно.

Link to comment
Share on other sites

Ами имам предвид, че сметките за студена вода от последните три месеца са 8, 17, 26 лева. А няма почти никаква разлика в потреблението. Отделно, че топла вода (с дистанционно отчитане сме, без изравнителни) ми е 70 лева за месец, половината от който не съм бил в квартирата.

Link to comment
Share on other sites

Това е проста мастиларка с подходящи мастила. На канапе машината е професионално направена за печат на тениски. Лошото е че за единични бройки не излиза сметката и цената е висока.

 

Оказа се, че Канапе изобщо нямат такава машина.Явнo в Пловдив на никой не му е изгодно да поддържа такава техника.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча някакви антифони и да ме насочи горе долу в какъв ценови диапазон вървят, за да не ми отрежат главата от кръста някъде...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча някакви антифони и да ме насочи горе долу в какъв ценови диапазон вървят, за да не ми отрежат главата от кръста някъде...

Тапичките за уши са по-добрият избор! Струват стотинки и не ти спарват клепарите ;)

Link to comment
Share on other sites

Тапичките за уши са по-добрият избор! Струват стотинки и не ти спарват клепарите ;)

 

Ами аз с тях пробвах в началото, но почнаха да ме болят ушите от тях.  :unhappy:  

Link to comment
Share on other sites

Ами аз с тях пробвах в началото, но почнаха да ме болят ушите от тях.  :unhappy:

Как така? Аз за плуване съм си взел едни подобни на пластелин и нямам никакви абсолютно оплаквания, а ако някой може да усети грахово зрънце под 9 дюшека то това съм аз...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз с тях пробвах в началото, но почнаха да ме болят ушите от тях.  :unhappy:  

 

Зависи какви си взел.Има едни силиконови, които са доста добри и не са скъпи.Жената поне каза, че е доволна от тях :D

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Зависи какви си взел.Има едни силиконови, които са доста добри и не са скъпи.Жената поне каза, че е доволна от тях :D

 

Ами аз никакви не съм взел, от завода ни ги дават, то и на мен нищо ми няма първите 2-3 часа, ама като стоиш 8 с тях и почва една доста неприятна болка...

 

Как така? Аз за плуване съм си взел едни подобни на пластелин и нямам никакви абсолютно оплаквания, а ако някой може да усети грахово зрънце под 9 дюшека то това съм аз...

 
 
И аз имам такива за плуване от Америка и нямам проблем с тях, ама сигурно ако и тях ги нося по 8-9 часа и ще е същия резултат :Х
Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

 

Ами аз никакви не съм взел, от завода ни ги дават, то и на мен нищо ми няма първите 2-3 часа, ама като стоиш 8 с тях и почва една доста неприятна болка...

 

 
 
И аз имам такива за плуване от Америка и нямам проблем с тях, ама сигурно ако и тях ги нося по 8-9 часа и ще е същия резултат :Х

 

Дерзай смело и дет се вика - Не плашой ся!

А антифоните ги забрави! Достатъчни са ти и два - три часа с тях за да разбереш що е болка. Отделно е отвратителното усещане за джвакащи в гнас клепари.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...