Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко ти трябват?

Един за жената, че в момента е там, но на връщане май ще й се наложи да ползва електричество в Лондон, а ония шемети са известни с нестандартните си контакти. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Или Megglio , тва е най-великото човешко изобретение.

Съгласен!

 

Иначе от години веригата, като искам да я почистя хубаво я слагам в едно шише (от нестий, че е с широко гърло) с мелио, малко вряла вода и му удрям един харлем шейк. По добро почистване за верига просто няма... Да не говорим за омаслени спирачни дискове и т.н. Майка ми дори откри, че било доста добро за фурната... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Един за жената, че в момента е там, но на връщане май ще й се наложи да ползва електричество в Лондон, а ония шемети са известни с нестандартните си контакти. :lol:

Прати ми телефона и. Ще и дам един универсален. Имам излишни.
Link to comment
Share on other sites

Старо, но издръжливо куче Nokia N82. :)

E52 ми харесва повече. Чудех се за някое сони-ериксон c902, c510 или онези последните "зелените" които изкараха, но на цените, на които ги намирам в ebay при това за refurbished - не мерси.

Link to comment
Share on other sites

"Блясък" - обезмаслител. Едно жълто пръскало е. Ще помогне, според мен. Ама си пази очите. И мирише доста силно, но пък бута всякакви мизерии от всякакви повърхности.

 

Работата е там, че Megglio се пени, и остава следи специално върху плотовете.Самия плот (на стената) не е мазен, просто седи като замазно (както прозорците, когато не ги мишен с гюдерия или вестник или там някаква бърсалка за тази цел).

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Може ли полицията да изпълнява услуги като сот или охрана на частни имоти? Говореше се преди време за това, но гласуваха ли закон, приеха ли го, не помня. 

Link to comment
Share on other sites

Ако не е с ябълка, не става.

Трябваше да се сетя, че при теб други варианти не съществуват. :P

Няма проблеми, отрих, че в Техномаркет продават някакъв "UK Prehodnik" за 2 кинта, който трябва да свърши работа. :)

 

E52 ми харесва повече. Чудех се за някое сони-ериксон c902, c510 или онези последните "зелените" които изкараха, но на цените, на които ги намирам в ebay при това за refurbished - не мерси.

Това беше най-"user friendly" и с подходящия form factor смарт телефон, който жената се съгласи да използва. Тия с тъч екраните - забрави.

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да се сетя, че при теб други варианти не съществуват. :P

Няма проблеми, отрих, че в Техномаркет продават някакъв "UK Prehodnik" за 2 кинта, който трябва да свърши работа. :)

 

Това беше най-"user friendly" и с подходящия form factor смарт телефон, който жената се съгласи да използва. Тия с тъч екраните - забрави.

Те в техномаркет продават преходник, но от UK към Европа, за техниката докарана от там за нашите ширини. Плантроникс предлагат техните зарядни с 2 сменяеми преходника за Европа и UK, но тези, които имам са със слаб ток - 0.2А, че са за хендсфрита. И са на микро USB.

Link to comment
Share on other sites

Факса го измести телеграфа.

 

Сериозно, за какво телеграфиране говориш?

Принципно се намира най-вдясно над хората за чата.   

Иначе той ти показва в реално време активността на приятелите ти, т. е.  кой какво харесва,  коментира,  поства и т. н. 

Питам,  защото съм го виждала в други профили,  а в моя го няма,  незнайно защо...  :) 

Link to comment
Share on other sites

Принципно се намира най-вдясно над хората за чата.   

Иначе той ти показва в реално време активността на приятелите ти, т. е.  кой какво харесва,  коментира,  поства и т. н. 

Питам,  защото съм го виждала в други профили,  а в моя го няма,  незнайно защо...   :)

Създаваш фалшив Event и  след като  го направиш ще  ти се  появи бутончето за  показване на  Ticker-a :)

Link to comment
Share on other sites

Те в техномаркет продават преходник, но от UK към Европа, за техниката докарана от там за нашите ширини. Плантроникс предлагат техните зарядни с 2 сменяеми преходника за Европа и UK, но тези, които имам са със слаб ток - 0.2А, че са за хендсфрита. И са на микро USB.

По принцип преходника е пасивен и не би трябвало да има рейтинг за максимален ток. Трябва ми точно пасивен преходник от изчанчен английски контакт към европейски такъв, т.е. в ситуацията, когато си на Острова и трябва да си заредиш телефона някъде в глупавите им контакти. Китайчетата иначе продават безброй такива джаджи за без пари в ИБей, но просто джиджавката е необходима до края на седмицата. :)

Link to comment
Share on other sites

Принципно се намира най-вдясно над хората за чата.   

Иначе той ти показва в реално време активността на приятелите ти, т. е.  кой какво харесва,  коментира,  поства и т. н. 

Питам,  защото съм го виждала в други профили,  а в моя го няма,  незнайно защо...   :)

Промени мащаба на страницата, ще се появи.

Link to comment
Share on other sites

По принцип преходника е пасивен и не би трябвало да има рейтинг за максимален ток. Трябва ми точно пасивен преходник от изчанчен английски контакт към европейски такъв, т.е. в ситуацията, когато си на Острова и трябва да си заредиш телефона някъде в глупавите им контакти. Китайчетата иначе продават безброй такива джаджи за без пари в ИБей, но просто джиджавката е необходима до края на седмицата. :)

Ясно. Казвам, че тук продават обратното. Защото има много ел.у реди и техника от Англия, която трябва да се включи в тукашната мрежа. За ток-а казах, понеже имам зарядно на Плантроникс, излишно, което мога да дам, то е microUSB (нали приеха да са еднакви тук), но понеже е за handsfree е с много слаб ток. Ще зарежда телефона 10 часа сигурно. Просто на плантроникс зарядните, които имам идват с две приставки - за европейски и английски контакт и ти си слагаш на зарядното, което ти трябва. Удобно направено.

Link to comment
Share on other sites

Като си включих компютъра и не иска да зареди уиндоуса, а ми даде черен екран и една мигаща сива чертичка в горния ляв край на екрана.

Като изключих компа от от копчето на захранването и изчаках 5мин. и си тръгна.

Захранването ли е причината.

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Казвам, че тук продават обратното. Защото има много ел.у реди и техника от Англия, която трябва да се включи в тукашната мрежа. За ток-а казах, понеже имам зарядно на Плантроникс, излишно, което мога да дам, то е microUSB (нали приеха да са еднакви тук), но понеже е за handsfree е с много слаб ток. Ще зарежда телефона 10 часа сигурно. Просто на плантроникс зарядните, които имам идват с две приставки - за европейски и английски контакт и ти си слагаш на зарядното, което ти трябва. Удобно направено.

Сега схванах за какво ми говориш (старост-нерадост).  :lol:   Мдам, с това зарядно най-вероятно ще зарежда часове, карай не е болка за умиране. Просто си мислех, че би трябвало да се намират такива преходници поне на едно-две места.

Link to comment
Share on other sites

Като си включих компютъра и не иска да зареди уиндоуса, а ми даде черен екран и една мигаща сива чертичка в горния ляв край на екрана.

Като изключих компа от от копчето на захранването и изчаках 5мин. и си тръгна.

Захранването ли е причината.

При успешното зареждане на ОС не ти ли даде съобщение за грешка?Едва ли е захранването.Нещо омазано по ОС ще да е на пръв поглед.

Link to comment
Share on other sites

При успешното зареждане на ОС не ти ли даде съобщение за грешка?Едва ли е захранването.Нещо омазано по ОС ще да е на пръв поглед.

Дори не стигна до зареждане на уиндоуса, появява се 5-6сек. след включването.

Харда ми ръмжи, но не чукане на четец, а всякаш мотора му е за смяна или работи на постоянни пълни обороти; и от компа ми през няколко минути се чува като биос пиукване последвано от почукване на четец-а на харда. Подозирам, че е от него.

Съмнявам се да може да се смазва харда, това са хиляди обороти. Има ли някакъв начин да разбера какво не му е наред.

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...