Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако искаш иди в Мауер - тупат се в гърдите колко им били сигурни ключалките. Аз не съм особенно убеден в това, но поне ключовете не са безумно големи като онези касовите (наложи се такъв да вземем защото старата брава беше не знам си какъв стандарт и само те имаха същия иначе трябваше и вратата да преправяме). Офиса им е срещу този на Визио на ул. Полк. Сава Муткуров

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш иди в Мауер - тупат се в гърдите колко им били сигурни ключалките. Аз не съм особенно убеден в това, но поне ключовете не са безумно големи като онези касовите (наложи се такъв да вземем защото старата брава беше не знам си какъв стандарт и само те имаха същия иначе трябваше и вратата да преправяме). Офиса им е срещу този на Визио на ул. Полк. Сава Муткуров

 

Дам и ние сме с тях (целия Райски кът 2).

Скоро и аз трябва да сменям.Слушам много реклама им въртят тези дни.Цените варират за моя патрон от 30 до 250лв (дали 60мм на 45мм беше... ха де).

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някой да премести едно пияно ? Някоя фирма която се занимава с това?

____________________

Магазина на Руски за рояли вече не работи и не се сещам къде другаде да питам.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някой да премести едно пияно ? Някоя фирма която се занимава с това?

 

Колко е пияно и какво е? Мъжко ли е, женско ли е, тежко говедо ли е? Направо звъни на 112 - да се оправят.

 

Ако обаче ще се мести пиано, търси ХАМАЛИ в нета - пълно е с обяви. 

Link to comment
Share on other sites

Тъй де, явно са попипани ушичките с цел попарване.

 

В тоя ред на мисли Замунда не работи ли?  

Замунда от много отдавна е достъпна само през българско прокси.

Link to comment
Share on other sites

Цъ, не е в него проблема. Не работи за чужбина.

От два дни за сефте имам проблем. Свалял съм 6 месеца от три различни IP-та(директно, без проксита). Но в последната квартира нещо от доставчика ли е, от някъде другаде ли...пише ми ФОРБИДЪН 403 или нещо от сорта. Коремче да ги скъне :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

От два дни за сефте имам проблем. Свалял съм 6 месеца от три различни IP-та(директно, без проксита). Но в последната квартира нещо от доставчика ли е, от някъде другаде ли...пише ми ФОРБИДЪН 403 или нещо от сорта. Коремче да ги скъне :D

Споко, проблема определено не е в твоя теУевизор.  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

И на двамата ще ви реша проблемите в скоро време ;). Харесал съм какъв "сървър" да пусна вкъщи. До няколко седмици трябва да се случи. До тогава може а ползвате http://0.arenabg.com

Link to comment
Share on other sites

Нали знаете онези кратки видео пропаганди от комунистическия период, в които възхваляват как определени предприятия са изпълнили петилетката за 2 години, повишили качеството с 200% и т.н?
Има ли в Замундата подобни? Просто не знам какви ключови думи да използвам за да търся...
Снощи в Космоса прожектираха подобни, та се сетих.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------.

 

НАМЕРИХ.

http://vbox7.com/collection:670437

Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

Нали знаете онези кратки видео пропаганди от комунистическия период, в които възхваляват как определени предприятия са изпълнили петилетката за 2 години, повишили качеството с 200% и т.н?

 

A този лаф знаеш ли го:Никой капиталист не може да задоволи нуждите от тоалетна хартия на постоянно осиращите се социалистически водачи.

Link to comment
Share on other sites

...

 

А случайно да си попадал на едни кадри за еуфорията на населението около полета на Юрий Гагарин, излъчвани преди години?

От много време безуспешно търся онзи култов кадър на човека с плакат "ВСЕ В КОСМОСЕ!".

Link to comment
Share on other sites

Има ли българо-английски/англо-български речник, който да позволява да добавям нови думи(+превод) към базата данни ?

 

----------------------------------------------------------------

 

А откъде мога да си закупя определени речници ? Български такива, ако има в PC формат, така да се каже.

Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

Наш'те си я "добиват" сами - купуват патешки трътки и ги варят.

Е хуу, ама патица и гъска не са ли две различни неща? Гъшата мас не е ли от гъски?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...