Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може и да са различни птици, но маста е с една и съща цел. Ако говориш за изолация на обувки - идеална е :)

Тц, за готвене.

Link to comment
Share on other sites

Изолация на обувки?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!??!!?!?!?!?!??!?!

 

Да, разбира се, но не на тия дето ги носиш с червеното сако. И не просто изолация, а най-добрата изолация. Всякакви видове обувки от кожа (кубинки, Дакщайнки и прочее зимни трактори), импрегнирани с тази мас са напълно водоустойчиви. Също като патките, от които е добита. Ама ти си над тия неща де... 

Link to comment
Share on other sites

Като тенджера всяка зима си мажех с такава мас кубинките и си газех където ми падне. Трябваше да се разшие някъде самата обувка, за да почнат да ми се квасят. И не бих казал, че личи, че е обработвана по този начин.

Link to comment
Share on other sites

Само дето лееекинко налъхва на граниво, ама тва са подробности :grin:

Инак верно, чепик импрегниран с това нещо не пропуска!

 

П.п. Мирца... Ти кво си решил да си причиняваш бе, мен!? Едно, че това автоматично се превръща в депа и друго, че съществува огромна разлика между маста на естествено затлъстяла през есента гъска и тази която е от тъпкана със смески ;)

Link to comment
Share on other sites

Споко бе, мен ми трябва малко количество, няма да бухна някъде 1 кило и да го маам после :) Искам да си експериментирам нещо и ми трябва. Ама явно няма по нашите земи тилилейски.

Link to comment
Share on other sites

Споко бе, мен ми трябва малко количество, няма да бухна някъде 1 кило и да го маам после :) Искам да си експериментирам нещо и ми трябва. Ама явно няма по нашите земи тилилейски.

 

Купи си патешки фенери и дялай. Или ако искаш аз мога да ти събера от моите за кучето. 

Link to comment
Share on other sites

някой да има кафе машина с капсули dolce gusto(krups)? правя всичко както е описано и както ми казаха в магазина - първо да пусна да потече вода, за да продуха дюзите, но вода не потича ... някой да знае ква е хватката? или да я връщам?

Link to comment
Share on other sites

някой да има кафе машина с капсули dolce gusto(krups)? правя всичко както е описано и както ми казаха в магазина - първо да пусна да потече вода, за да продуха дюзите, но вода не потича ... някой да знае ква е хватката? или да я връщам?

Връщай я!

Или е прегънат смукателен маркуч или е заводски умряла помпа, а машинката ти е гаранционна.

 

П.п. Въпрос! Как се казваше онзи филм, който се явяваше предисторията на Пришелецът?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Бах тая Опера...

Говоря за браузера.Аз ли го счупих,че така взе да ми крашва?!?!?! :ohmy:

П.С.С версия 12.16 съм -става при произволни действия-отваряне на страница от линк,рефреш...

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Затрий сите кешовица, курабии, хистори. Ако пак се такова - пусни един скан с malware bytes за някакви буби. А може и самата опера да се е сбозила...

Link to comment
Share on other sites

Имам индукционен котлон, имам кафеварка за индукционен котлон. Диаметъра на кафеварката 1см или малко по-малък от нужния да работи с котлона. Има ли шанс да станат нещата?

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Че защо да няма? Пак си писал с неопределена граматика. Кафеварката е по-тясна от котлона с 1см в диаметър? Или 1см от минимално допустимото за котлона? Да фърлим боб освен... Пробвай - то ще си покаже...  

Link to comment
Share on other sites

От минимално допустимото е с 1см по-малка кафеварката.

 

_____________

 

А то аз вече съм я купил от онлайн магазин и си я получих днес. Но за съжаление се оказа тесничка, въпреки, че е и за индукционни котлони.

И сега нямам много смисъл да я пращам обратно. Търся начин или да заработи или ще я пускам във форума. Инак става за всякакви котлони, но просто на мен специално за индукционен ми трябва.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...