Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Photoshop? Тоест... май не беше точно фотошопа, ама някой от CS Suite май беше добре направен за целта..

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Май Лайтрума има подобна опция, но с продуктите на Адоб не ща да имам вземане-даване..  :sick:

Link to comment
Share on other sites

Цените са най-добри при Митко=Runner. Спомени мен и че си наш човек от Форума. 

Ние се познаваме лично :). Въобще бях забравил, че той продава. Но това е поправено, поръчах нещата от него. Благодаря, че ми припомни. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Каква е тази смрад, която се разнася в момента? Откъде идва ебати? Основно покрай марица е това. Кой шибан завод си източи гнусотиите в реката да им се не види?

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам пръскат чат-пат против комари. Казаха ми, че мирише ужасно. Да не е това? Ако си чул пикап, пръскащ наоколо, може и да е.

Link to comment
Share on other sites

100 ми е идеално. В Холандия е пълно с 35-чки и 65-чки в обикновените фитнеси, и трябва да ходиш в специализиран боксов клуб, за да намериш нещо по-тежко, а там е доста по-скъпо. Ще го проверя тоя тоталспорт, мерси.

Да, аз преди съм тренирал там (Лаутата), когато бях младеж. Имаше две или три на по 60 килограма, ако си спомням правилно.

извинявай, миналия път съм пропуснал да добавя и:

фитнеса в Аркадия, който сега е с някакво ново име, но мястото е същото. имаха боксови круши в откритата част, след обновяването не съм влизал, но може да имат и вътре. новите собственици май са фенове на кросфит, та има вероятност и да са възстановили крушите.

в Идеалспорт имаха малка заличка за ММА с 1-2 круши.

размерите на крушите и дали те устройват провери сам. то по снимки не става.

Link to comment
Share on other sites

Онова мирише на пушек. Това мирише на лайна по-скоро

"Целхарт" - Стамболийски, или както-там-се-казва-в-момента.  Понякога успяват да се надскочат и да докарат смрадта си и до Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

"Целхарт" - Стамболийски, или както-там-се-казва-в-момента.  Понякога успяват да се надскочат и да докарат смрадта си и до Пловдив.

Mondi се казват сега и може да е от тях.Но пък миналата година смърдеше на свинарник в Тракия това от какво беше ? 

А не знам тия хора в Стамболийски как живеят на такава постоянна смрад :( 

Link to comment
Share on other sites

смърдеше на свинарник в Тракия това от какво беше ? 

 

От свинете, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам от къде мога да закупя калъф за mp3 плеър, дет се залепя за ръката, примерно. Трябва ми докато тичам, а нямам джобове. Некви идеи?! Изобщо обясних ли го...

Link to comment
Share on other sites

Какво се пие при силно физическо натоварване? По принцип спортувам активно, но сега започнах една програма, която изцежда всички сили от мен. Трябва ми нещо, за по-бързо възстановяване и повече енергия, а не за качване на мускулна маса.

Link to comment
Share on other sites

Хм, аз гаторейд ползвам против обезводняване и загуба на соли. Не възстановява енергия  :online2long: Още повече, че в него ползват аспартам.

Link to comment
Share on other sites

Мда, провери...Щото на мен на различни места ми излиза различно, а на състава съм виждал аспартам...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали е възможно  да се проведе екскурзия до Истанбул с 2 нощувки и закуски в хотел 3*, плюс транспорт за 98 лв. каквато промоция тече с ваучери при ГРАБО?! :read:

Да не е някаква нова форма за обиране в добавка с 3 кошмарни дни в чужд град. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Я дай линк. Жената с това се занимава.

 

Ред. Това ли е? --> http://grabo.bg/vij-istanbul-0hmq3sd

 

Не се лъжи. Виж допълнителните условия.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...