Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

А някой скоро да е циклил паркет. Че в нета много майстор много нещо. Ма аз си го искам с препоръки.Трябва ми някой дето ще да не си остави ръцете и да не ми отреже главата.

Link to comment
Share on other sites

Какво има толкова да се разбира от слънчеви очила? Това са дизайнерски марки, те се различават само по външен вид. Стъклата им са почти еднакви. Всичките пазят.

 

Задай си направо въпроса тук.

Link to comment
Share on other sites

Попаднаха ми тука едни Карери,ама не съм особено запознат и не знам дали са оригинални или реплики.

213g852.jpg 

Не можах да намеря същия модел в интернет,а гугъл не вади нищо като пусна серийния номер.Пише си Made in Italy ,но нещо ме съмнява. Ако някой може да помогне..

Link to comment
Share on other sites

Мейд-ина не е гаранция за нищо, а на тази мъглива снимка който и да е разбирач няма как да види детайлите, че да прецени има ли разлика с оригинала...ако изобщо имат такъв модел де. :)

Link to comment
Share on other sites

Попаднаха ми тука едни Карери,ама не съм особено запознат и не знам дали са оригинални или реплики.

 

Не можах да намеря същия модел в интернет,а гугъл не вади нищо като пусна серийния номер.Пише си Made in Italy ,но нещо ме съмнява. Ако някой може да помогне..

Модела го пише от вътрешната страна на рамката. Освен това, оригиналите имат сертификат за автентичност с холограмен стикер на него. Също така има и книжки за защитата на стъклата. Та по-добре снимай надписите по рамката, защото по тая снимка нищо не се разбира.

Link to comment
Share on other sites

Очилата не съм ги купувал аз,та нямам нито едно от изброените. Иначе на рамките пише единствено Carrera Made in Italy  и номер B8830 .В сайта им не намерих подобно нещо,гугъл също нищо не вади,което ме навежда на мисълта ,че са реплики.

Link to comment
Share on other sites

Пред блока има 3 коли, които не мърдат. Едната е тук от поне 2 години и не мърда. Даже няма номера.

Другите 2 са си с номера и седят бе да ги местят от 1 година насам. Преди не ми пречеха, но вече не мога да си паркирам колата и се боря за места.

 

На кой да се обадя, за да им залепят фишовете и да ги разкарват?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Не знам кой каква версия/карта на iGO ползва, но аз съм с iGO Primo 9.6.7.281004 от форума на androidbg.Ползвам я на Nexus-а и съм обиколил БГ + малко от Румъния (Букурещ) и нито един път, ама нито един не съм имал проблем с липсващи пътища.Силен GPS сигнал, приятен интефейс, просто за без пари е перфектна.

 

Някой от Кичука да има висока 1,5-2м стълба?Трябва ми буквално за 10мин. за да пусна два кабела в мазето, където тавана е 4+ метра. :blink:

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Пред блока има 3 коли, които не мърдат. Едната е тук от поне 2 години и не мърда. Даже няма номера.

Другите 2 са си с номера и седят бе да ги местят от 1 година насам. Преди не ми пречеха, но вече не мога да си паркирам колата и се боря за места.

 

На кой да се обадя, за да им залепят фишовете и да ги разкарват?

Да,в Общината по район-отдел Екология.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме ориентира какви гуми за велосипед да си купя, за да не ми се пукат през ден от бабините зъби? =]

Edit: Жалко...ама пълно щастие наистина няма..Благодаря и на двама ви за отговорите! =]

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

Теоритично погледнато - мисля, че имаше гуми с доста добра устойчивост (не пълна). Само че те са предназначени за Downhill, което означава, че материала на гумата, грайфера и балона ѝ са такива, че ще ти изпопадат пломбите, ако караш по асфалт. И да не говорим, че ще е доволен зор да я караш.

 

Практически - няма. Не карай в такива райони. Или си носи резервна гума + комплект с лепенки и помпа.

Link to comment
Share on other sites

Утре мислим да се отбием към Созопол да разгледаме останките от антични времена там... някой с идея къде е подходящо да се спре с автомобил - платен паркин/зона или фрий място някъде? Че разгледах града през ГугълМапс ама е много объркващ с тия дребни и гадни улички.

Link to comment
Share on other sites

Утре мислим да се отбием към Созопол да разгледаме останките от антични времена там... някой с идея къде е подходящо да се спре с автомобил - платен паркин/зона или фрий място някъде? Че разгледах града през ГугълМапс ама е много объркващ с тия дребни и гадни улички.

На новото пристанище. Такста е 5 лева за цял ден и си на няколко минути пеша от центъра. Когато влизаш в Созопол още в началото има Т-образно кръстовище. Правиш ляв завой и след 15 метра пак ляв. Мисля има и табели. Ето ти и на картата къде се намира:

http://goo.gl/maps/NWOPJ

Link to comment
Share on other sites

На новото пристанище. Такста е 5 лева за цял ден и си на няколко минути пеша от центъра. Когато влизаш в Созопол още в началото има Т-образно кръстовище. Правиш ляв завой и след 15 метра пак ляв. Мисля има и табели. Ето ти и на картата къде се намира:

http://goo.gl/maps/NWOPJ

Сега се сетих и нещо друго. Колко време смяташ да прекарате там? Има 2 паркинга и на старото пристанище и се намират в началото на старият град. Там обаче е по 2 лева на час. Намират са не 5-10 минути от паркинга от предният линк. Ето и те къде се намират:

http://goo.gl/maps/tvmHM

Link to comment
Share on other sites

Чух го и го преди малко в репортаж по новините - 10 лв. на ден пак бива, ама 20 лв на час си е гадно печалбарство!!! :woot  То ясно, че "ден година храни" (в техния случай "сезон") ама да използваш така хайдушки положението, че някъде свободните места почти липсват, си е престъпно изнудване...а иначе паякът там бил много редовен. :ghost

Link to comment
Share on other sites

В Созопол местата покрай лодките след старото пристанище (от ляво по ул. Крайбрежна) са единствените безплатни в стария град....стига да се вредиш. Към края на улицата има и паркинг 2лв/час или 6лв/ден с денонощен достъп. А паяците са бясни, мен искаха да ме вдигат както бях в колата и чаках паяка да осбоди улицата вдигайки някаква друга кола :wir ...

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Вкъщи напълзяха някакви гадни мравчици от около месец и вече в чудо съм се видяла. Изпробвах всички неотровни за хора и животни варианти (канела, сода за хляб, мента, лимони) и не става и не става. Изчезват за малко и пак се връщат. Дори вече ми се струва, че лимоните взеха да им харесват и всеки момент чакам да си поискат текила към тях.

Бродих днес из разни магазини, но откривам все продукти на Райд, които са силно отровни, а имаме котка и няма как да я изолирам от пространствата, които искам да напръскам.

Чудех се, дали във ветеринарна аптека биха ми предложили нещо, което хем да изтреби малките гадини, хем да не отрови котката... Ако някой знае нещо по въпроса, ще съм благодарна на всякакъв съвет.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...