Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Булевар Хр. Ботев от кръстовището на McDrive до кръстовището на Сточна Гара неравен на вълни ли е, или колата ми тресе?

На вълни си е булеварда, но и Виден е прав! Със служебния Фиат и аз го усещах същото там, а с моята го няма това :)) Още по-развълнувано и трагично е положението на кръстовището на сточна гара, от страната на Асеновградско в посока ПУ.

Link to comment
Share on other sites

Аньо, за някои неща ще трябва да се примириш - и в моята усещането е същото като при теб. За сметка на това, пасата на баща ми, набор '92, няма никакви проблеми там...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, вместо да се чудиш, иди на добър гумаджия да види дали балансът ти е наред ; добър, защото далеч не е все тая на каква машина ще ти качат гумите и кой на какви обороти ще реши да ти ги завърти (личен опит....ползвал съм доста гумаджии).

 

-----------------------------------------------------------

 

Въпрос от мен - начин да се махнат остатъци от моментно лепило върху огледало?

Link to comment
Share on other sites

Ще го разтвори ли? (ще пробвам първо с него - не ми пречи...след това при неуспех смятам да продължа с ацетон и др. ; май бях чувал, че и с пáра ставало, не знам...)

Link to comment
Share on other sites

Зависи какво точно е лепилото - имаш ли идея какво е? Защото може нищо от тези да не свърши работа...

Link to comment
Share on other sites

По спомени, би трябвало да е 'локтайт' синя тубичка....90% сигурност, останалите 10% - пак 'локтайт', но друг цвят (примерно такова или такова).

 

Ацетон и дано да не си набарал Loctite 454, че няма махане...освен с шкурка :lol:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ацетон, да. Другият, по-груб вариант е сярна киселина(електролит от акумулатор ще свърши работа). Ама мирише. И трябва мноооооого внимателно да пипаш.

Link to comment
Share on other sites

Някой да помогне със съвет за един рутер. Имам TP-LINK TL-R402M жичен рутер, до преди 2 години бачкаше без грешка. Сега го пускам у нас на Кулбокс и не иска да захапе. Не може да си хване настройките нещо, вчера го гледахме с един приятел и той не хваща къде е проблема, трябва да работи, а не тръгва. На Кулбокс няма MAC филтър и не е там проблема. Мъчих се да му ъпдейтвам firmware, ама иска някакви THPT или нещо подобобно като сървър да съм пускал, ама идея си нямам как става..... Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Скоро ще се връщам за кратко в България, и понеже повечето сме от Пловдив, някой дали знае фитнес с боксови круши в града, няма значение къде, но да има тежки круши, от големите, 80+ килограма?

Link to comment
Share on other sites

Скоро ще се връщам за кратко в България, и понеже повечето сме от Пловдив, някой дали знае фитнес с боксови круши в града, няма значение къде, но да има тежки круши, от големите, 80+ килограма?

 

В смисъл круши-зерги?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Повечето големи круши са 100 и 110кг. Ако ще си купуваш - търси кевларена. Иначе по фитнесите са по 100кг.

Link to comment
Share on other sites

Скоро ще се връщам за кратко в България, и понеже повечето сме от Пловдив, някой дали знае фитнес с боксови круши в града, няма значение къде, но да има тежки круши, от големите, 80+ килограма?

фитнеса на Лаута , на втория етаж при мацките дет правят аеробики или ориенталски танци.

в S-line преди имаха закачена една 100кг ама я бяха изкъртили и пак щяха да я закачат - в момента не знам.

Link to comment
Share on other sites

В тоталспорт има но не съм сигурен колко са тежки. Мисля че казаха че са 100тина но може и да се бъркам. Ходих 1-2 пъти само

100 ми е идеално. В Холандия е пълно с 35-чки и 65-чки в обикновените фитнеси, и трябва да ходиш в специализиран боксов клуб, за да намериш нещо по-тежко, а там е доста по-скъпо. Ще го проверя тоя тоталспорт, мерси.

фитнеса на Лаута , на втория етаж при мацките дет правят аеробики или ориенталски танци.

в S-line преди имаха закачена една 100кг ама я бяха изкъртили и пак щяха да я закачат - в момента не знам.

Да, аз преди съм тренирал там (Лаутата), когато бях младеж. Имаше две или три на по 60 килограма, ако си спомням правилно.

Edited by Baba_qga
Link to comment
Share on other sites

Пичове, къде в Пловдив цените на алкохола са най-ниски. Имам предвид в коя верига магазини, че вечерта ще трябва да се пазарува здраво, че брат ми има РД утре и черпенето ще е голямо :).

Link to comment
Share on other sites

...Мъчих се да му ъпдейтвам firmware, ама иска някакви THPT или нещо подобобно като сървър да съм пускал, ама идея си нямам как става..... Идеи?

За tftp иде реч, ама не бързай да заливаш фърмуер. Първо пробвай простичките методи - друг(и) мрежов(и) кабел(и), друго захранване, хардуерен ресет ... в този ред. Пак не ще? - набиваш му ръчно настройките, получени при директно свързване на компютър. Пак не ще? - ако не намериш някой да ти подари жична сапунерка, вадиш едни ~30 лв и едно новичко WR842N ти заспива. Нямам наличен, иначе бих ти подарил.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за тъпия въпрос, ама някой има ли торбичка (от плат) за прахосмукачка, която може да ми подари/продаде? Защото нашата я ших вече и сдава багажа. А тези хартиените на "Тони" не ме кефят.

Ако ви се е развалила прахосмукачката, споделете една торбичка с мен :grin:

Пластмасовото за самата торбичка си го имам.

Ще съм много благодарна и задължена ако помогнете :)

Или ако се сещате къде продават такива, кажете да си купя.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...