Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нямаш проблеми!

 

 

И това може... аз ще пия бири отстрани... хахахахах

 

 

Предвид че машината пере, тоест имаме елемент попиване и после изсмукване, за кожа няма да стане. Кожата не се пере. За нея има едни вълшебни препарати. Ако си послушен ще ти кажа откъде да вземеш само за 4 лева. 

Аз си купих вече някакъв за 10лв, но в тая жега не мога да слезна да изчистя. Миналата седмица към 12 слезнах до долу да пробвам и за около 15 минути бях вир вода.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като холовата ми гарнитура е тотален ужас, съм тествал не едно и две неща. Единственото което наистина ЧИСТИ, вади буквално мръсотията от кожата е едно продуктче на CASABLANCA за 4.40лв. Открих го съвсем, съвсем случайно в ... Маркита. 

 

hgzd.jpg

 

1. Ангеле - не се работи между 11 и 4 на слънце.

2. Не е страшно да сложиш потник, не боли.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че на всяко шише си пише как се прави! Специлано това се намазва, оставя се за малко да подейства и се избърсва - като го тествах на дивана направо остави светло петно... Отлично работи, за разлика от едно друго за 12 лева, което купих от Карфур - нищо не изчисти. 

Link to comment
Share on other sites

В маркета??? iGO в маркета го няма

:FU:

 

Че аз това недомислие от къде мислиш си го дръпнах?

Link to comment
Share on other sites

Верно Igo го нямаше в маркета. За андроид имаше няква апокрифна версия правена за моторола няква. Официално нищо.

Link to comment
Share on other sites

Има си го. Дори беше в препоръчани - Безплатни.

Обаче никъв чеп не става от него, освен за таксиджилък из града или по основна пътна мрежа. От там на сетне... Пълна мъгла и абсолютна скръб! Да не говорим за безумните карти, които пускат тия. Това лайно упорито твърди, че между Лилково и Михалково съществува път проходим за леки автомобили :bowdown:

Вероятно в дълбокия соц, нейде преди 40-50 години е имало подобна идея, но освен горска просека с нещо като траншея в която (според местни хижари и случайни балканци) редовно закъсват дори и рядко опитващите се да преминат триосни камиони, друго не съществува. - izpateno from my Tapa-Tikva ver. 1.0

 

П.п. Та така.... И ма и още кудоши, дет ги е спрятало това недоразумение, като примерно след като те е набило дълбоооко-дълбоко в ануса на географията, то да си вземе почивка за кафе или изведнъж да му хрумне, че си нейде на около педесетина километра от настоящото си местонахождение. Но намирането на несъществуващи пътища му е коронен номер!

 

П.п.2 Хах... Забравих! Пак според него, между Ямбол и Безмер също съществува път :))  Обаче и там такова нещо няма! Има нещо подобно на синур между нивите, през което ако си с кросарка или верижен трактор може и да преминеш, ама не и път. Всъщност този участък съм го преминавал с мотора преди години и за това го знам. И след като тази пролет малоумното Айго се опита да ме навре там с един пикап, тотално се отказах да го използвам за нещо по-различно от градско навигиране.

Link to comment
Share on other sites

Баш за тях, де!

Даже съм с Осма версия ако се не лъжа.

 

П.п. Мамка им на смотаните гарминци, дето вадят приложения за нещастния Симбиан, а за Андроид - нищо! Било им някво измислено, фирмено правило...  Гномски топки да смучат дано, ръкоблудците нещастни!

Link to comment
Share on other sites

Баш за тях, де!

Даже съм с Осма версия ако се не лъжа.

 

П.п. Мамка им на смотаните гарминци, дето вадят приложения за нещастния Симбиан, а за Андроид - нищо! Било им някво измислено, фирмено правило...  Гномски топки да смучат дано, ръкоблудците нещастни!

Igo използва картите на Garmin ако не се лъжа. Или те, или Navigon, но Navigon-а е с ужасно грозен интерфейс.

Link to comment
Share on other sites

През 2007-ма iGo ме преведе през цяла Европа. Оттук, през Венеция, Мюнхен, Амстердам, две дестинации в Англия, Рим и обратно - без нито една грешка. 

 

Все още не съм имал проблеми в България, но не съм и правил разни сериозни преходи. Ползвам го по-скоро да ми напомня за скоростта и камерите по пътя. Освен това не ползвам и най-новите карти...

 

Не забравяйте, че тази програма е ПЛАТЕНА. Това, че ние пиратстваме си е наш проблем. 

 

Галицин, при избора на маршрут си има опция да изключиш определени видове пътища. Ако беше изключил коларските, нямаше да те прати в хендека... Това го казвам считайки, че си упоменал, че се движиш с кола, а не пеша. 

Link to comment
Share on other sites

Навигон е марка на Гармин. Авно са ги купили по някое време. Аз имам и навигон на таблета, но е май по-зле с картата в бг. Igo на техния сайт рекламират само версия за айфони. Как си ги намерил в маркета не знам.

Link to comment
Share on other sites

Лично аз съм си го свалил от Замунда, като последно си намерих и пакет с нови карти. Приблизително нови, още не съм ги тествал изцяло ... 

Link to comment
Share on other sites

Igo използва картите на Garmin ако не се лъжа. Или те, или Navigon, но Navigon-а е с ужасно грозен интерфейс.

Нищо общо нямат двете! Пробвай да качиш някоя Геотрейдска карта за Гармин на Айго.

 

Не забравяйте, че тази програма е ПЛАТЕНА. Това, че ние пиратстваме си е наш проблем. 

 

Галицин, при избора на маршрут си има опция да изключиш определени видове пътища. Ако беше изключил коларските, нямаше да те прати в хендека... Това го казвам считайки, че си упоменал, че се движиш с кола, а не пеша.

Платена, ама найш кога!? Официалния им сайт ти е на един клик разстояние ;)

А относно онов дето да съм упоменавал... Ай да не се връщаме в първи клас :)) При това настройките ми съвсем не са били на Най-кратък път, когато са се случвали онези простотии.

Ти иди в джендема с него, пък ако не те изкльопат мечките, пак ела да ми обясняваш как арно те е разхождал из европата.

Link to comment
Share on other sites

Като човек, който редовно ползва gps навигация, ама оная - истинската, а не с картинки, мога да ви кажа да си заврете igo-то в изохипса. Това е дърво, което само за таксиджилък става, както е отбелязал Галин. Имам поне 20 случая с хора, които благодарение на него са се набивали в дивия. Буквално. Единия път бях аз потърпевш, заради дивотията на шофьора. Щото му казах, че от там, дето го води, път няма. Репликата беше - "Ти па да не знаеш повече от сателитите". След това половин час гледах как псува и търси как да се върне на пътя...Общо взето - Garmin. Другото е за град. Евентуално и Nokia Maps(пак за град).

 

Ред. За офроуд понякога и гармина сдава багажа, но поне има 80% покритие на България.

Ред2. И да - аз имам доста хартиени карти в колата.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

ВИНАГИ! Версията им за Айфон е тъкмо 49,99 паунда в момента. 

 

Ако намериш нейде активно, безплатно, пълно iGo ми свирни да го видя и аз. Че не съм виждал досега без пиратска намеса... 

 

============================

 

Принципно веднъж разговарях с хора, дето правят карти и мога да кажа, че на никоя не трябва да се доверяваме изцяло... Цитирам: "Като не знаем нещо, често си съчиняваме имена..." Туй разбира се предимно вдън горите тилилейски. 

Link to comment
Share on other sites

Винаги е бил платен. Даже си имаше в менюто да си гледаш какви лицензи имаш активни. В последните версии освен да са се отказали, ама надали. Едно време основно от руснаците идваше пиратката с набора карти.

Не изключвам възможността да е бил активен в маркета за кратко но едно време беше основно изпиратена версия за моторола - даже името беше сменено

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Тъй като холовата ми гарнитура е тотален ужас, съм тествал не едно и две неща. Единственото което наистина ЧИСТИ, вади буквално мръсотията от кожата е едно продуктче на CASABLANCA за 4.40лв. Открих го съвсем, съвсем случайно в ... Маркита. 

Благодаря много.Скоро ще тествам.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос - някой има ли представа някъде да продават резервни части за хладилници и фризери? Говоря за стъкла, ванички, чекмеджета и прочие аксесоари.

Link to comment
Share on other sites

Досега не съм виждал никъде. Евентуално Галицин може да ти помогне, но такива работи трудно ще намериш. Да не говорим пък точно като за твоя хладилник. Може би, евентуално, на местата където продават втора ръка, но се съмнявам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...