Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

25 minutes ago, Mockingbird said:

Какво е това?

Най-добрия гейминг пад за момента, който е почти пълнофункционално РС под Линукс със Стийм и общо-взето с възможността да се играят всички сертифицирани от Стийм игри.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  

1 hour ago, Godfather said:

Мдам, явно при нас баклога е по-голям и сигурно ще отнеме малко повече време. Аз получих имейл и го платих в началото на седмицата, но още не са ми го шипнали (Steam ми дава само shipping soon). :)

Да шипват, какво се мотат :))  Е днес е хубав ден за шипване и доставка в Понеделник

  

49 minutes ago, Mockingbird said:

Какво е това?

Steam Deck™ (steampowered.com) :) 

Доста е добър и в рънването на емулатори, Нинтендо, PS3 и т.н.. Брат ми си премести нинтендо игрите на това и си го ползва само него :D 

 

17 minutes ago, Godfather said:

Най-добрия гейминг пад за момента, който е почти пълнофункционално РС под Линукс със Стийм и общо-взето с възможността да се играят всички сертифицирани от Стийм игри.

Побъзиках се малко, клавиатура и мишка го правят доста удобен за ползване, но трябва някакво стендче, как не са се сетили да сложат едно краче като на Нинтендо Суича

Сега гледам за стендове :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Godfather said:

Днес най-накрая го шипнаха. Само една седмица се мотаха, пак бива. :lol:

Бива бива :D

Да споделиш впечатления като дойде :))
М/у другото това е много пълноценна линукс машинка според мен. Поиграх си малко с Wine И т.н.. може да го ползваш за игри, ако Протона не свърши работа.  Брауз и т.н.. - държи се съвсем нормално. И най-приятното, просто го закачих към Dell докинг станцията и веднаха си разпозна 2та монитора, ланката и т.н. :D 

Могат да го рекламират като - all in one за деца, имаш игрите, имаш PC часта за учене, брауз .. :))

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, ARPAnet said:

Време беше, честито :)))))

Благодаря! Сега остава да хвана пинизите на машината. Прави ми впечатление, че жироскопното управление са го направили доста прецизно, почти все едно играеш с мишка, за разлика от използването на джойстиците. Обаче по време на игра духа яко горещ въздух. Спомням си, че бях гледал един клип на Лайнъс, в който бяха сложили някакъв външен як радиатор за подобряване на охлаждането и вдигане на FPS-ите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
4 hours ago, Ferante said:

От чисто любопитсво, какви игри ограете на тези машинки?

Общо взето неща които подхождат на контролерите. 

Малко примери : Hades, Have a nice death, Devil may cry,  Horizon Zero Dawn, Valheim, Squadrons, Jedi Fallen Order, GTA

Справя се добре и като емулатор,  брат ми замени Нинтендо суича си със Стийм дека. Знам, че го ползват и като ретро гейм емулатор. 

Има избор и библиотеката расте. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ferante said:

От чисто любопитсво, какви игри ограете на тези машинки?

Всичко, което е сертифицирано, че и отгоре. Машинката е достатъчно мощна дори за ААА игри. В допълнение на това, което е написал @ARPAnet, в момента съм качил на моя Witcher III Wild Hunt. Играе се перфектно и върви доста мазно без никакви проблеми до този момент.

Link to comment
Share on other sites

Аз си смених лаптопа с Lenovo Ideapad Gaming 3 и съм много доволен. 

Diablo 2 Ressurected върви перфектно и когато имам час време го играя - кракнато и офлайн, ама няма значение. Така или иначе не съм нито много добър, нито мега запален.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kotora said:

На колко дена се зарежда :D 

Не съм стигал до второто зареждане, но предполагам веднъж дневно, по разкази на притежатели.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mIRCata said:

Всеки ден?!?!

Ааа, не благодаря. Оставам си на хуявея

https://www.garmin.com/en-US/p/641479

 

7 дни с всички функции... Над 40 дни ако изключите тия био функции. Имам 7,8 часовника и не слагам друг вече. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DON_CHEFO said:

https://www.garmin.com/en-US/p/641479

 

7 дни с всички функции... Над 40 дни ако изключите тия био функции. Имам 7,8 часовника и не слагам друг вече. 


Гледах го и тоя, като ги преглеждах. Ако помня правилно - не можеш да гледаш карта от самия часовник. А и след сблъсъците ми с досегашния ми гармин - нещо не изгарям от желание да си взимам друг техен продукт...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DON_CHEFO said:

https://www.garmin.com/en-US/p/641479

 

7 дни с всички функции... Над 40 дни ако изключите тия био функции. Имам 7,8 часовника и не слагам друг вече. 

 

И ти, като един активно спортуващ, се възползваш от всички основни функции на този продукт. :D

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, w00x said:

 

И ти, като един активно спортуващ, се възползваш от всички основни функции на този продукт. :D

Не спортувам и секунда. За разлика от вас аз нямам време. След 13, 14 часов ден не искам да шия Ариана Гранде, камо ли да тренирам. Харесва ми как изглежда. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Antares said:


Гледах го и тоя, като ги преглеждах. Ако помня правилно - не можеш да гледаш карта от самия часовник. А и след сблъсъците ми с досегашния ми гармин - нещо не изгарям от желание да си взимам друг техен продукт...

Можеш, в режим гпс... Тоя чосовник има повече функции от първия ми комп. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...