Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

4 hours ago, charmock said:

@netrootbg, @Antares вие на някви събития ходихте ли?


Мен принципно е много трудно да ме закара човек на такова събитие, трябва да е някоя супер любима банда, а и да има с кой да отида. А сред приятелите ми има може би един човек, дето слуша подобни екстремики като мен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, charmock said:

 

Бях миналата седмица на Hills of Rock Sofia. Отидох обаче само вторият ден, че на първият бях зает. Сега и на мен ми предстои Мидалидаре и после Hills-а в Пловдив. Много ме е яд, че няма да дойдат Whitesnake. Авантасия нещо хич не ми харесват. Гледах ги преди години в Каварна. Тобияс за мен не може да пее и не става за вокал. За капак и Jorn няма да е в Мидалираде... С тези събития за момента ми се изчерпва годината. Малко ми е сложно да присъствам на повече концерти. От година и половина съм на нова длъжност и не мога да пътувам така както преди.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

@RaptoR, виж какво ме чака, мисире. :)

 

 

raptor.jpg

Ох това го дебнех няколко месеца и накрая се отказах да го купувам.

Пиши дали е било забавно и дали има някакви интересни методи за задвижване.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godfather said:

@RaptoR, виж какво ме чака, мисире. :)


Стига си ме дразнил!!! То не че и можеш в момента- тука на морето е рай!!! Лозенец е буквално празен за ужас на моите приятели ресторантьори, но така е - каквото си направиш сам... Всички, буквално всички са в Гърция... На Оазис липсват фераритата и ламботата, най-скъпата кола е тунингована Х6ца... Направо неузнаваемо и ... по моите критерии прекрасно. За капак пък тази зима морето вместо да домъкне поредни 3 тира пясък на нашия плаж е отнело поне толкова навътре, а и водата е чай... Тия снимки дето си качил ото Созопол са стари предполагам? 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, vikktor said:

Ох това го дебнех няколко месеца и накрая се отказах да го купувам.

Пиши дали е било забавно и дали има някакви интересни методи за задвижване.

Определено е много забавно. За няколко часа сглобих шасито с двигателя и някои други детайли. Буталата на V6 двигателя се виждат как се движат от коляновия вал, изобщо пълна лудница е. Но аз не смятам да се ограничавам до стандартния модел. В момента обмислям вариант с мои собствени добавки, докато още не съм напреднал със сглобката. Основно смятам да му сложа осветление - micro-LEDs на фаровете (евентуално и вътрешно осветление в кабината) и някъде скрита в купето Li-Ion батерия с необходимата електроника. :)

 

18 hours ago, RaptoR said:


Стига си ме дразнил!!! То не че и можеш в момента- тука на морето е рай!!! Лозенец е буквално празен за ужас на моите приятели ресторантьори, но така е - каквото си направиш сам... Всички, буквално всички са в Гърция... На Оазис липсват фераритата и ламботата, най-скъпата кола е тунингована Х6ца... Направо неузнаваемо и ... по моите критерии прекрасно. За капак пък тази зима морето вместо да домъкне поредни 3 тира пясък на нашия плаж е отнело поне толкова навътре, а и водата е чай... Тия снимки дето си качил ото Созопол са стари предполагам? 

Мисире, сега като гледам какво става с еврото и се ядосвам, че не отложих почивката си с един месец. Ама от друга страна в момента е такъв уникален хаос по летищата, че май добре направих с избора. Сега ако трябва да летиш през води и океани ще ти се разгони фамилията от простотии и неуредици. :lol:

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, RaptoR said:


Стига си ме дразнил!!! То не че и можеш в момента- тука на морето е рай!!! Лозенец е буквално празен за ужас на моите приятели ресторантьори, но така е - каквото си направиш сам... Всички, буквално всички са в Гърция... 

Аз в момента съм в Царево и точно същите наблюдения имам. Трета поредна година почиваме тук, защото много харесахме плажа на Нестинарка. В момента хората са поне 3 пъти по-малко от миналата година, хем още беше Ковид... Не знам в Гърция ли са хората, що ли, но е рай! На плажа място бол, водата- сълза, по ресторантите има места винаги. Определено най-добрата ни семейна почивка за последните 3-4 години.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, deus_pld said:

Аз в момента съм в Царево и точно същите наблюдения имам. Трета поредна година почиваме тук, защото много харесахме плажа на Нестинарка. В момента хората са поне 3 пъти по-малко от миналата година, хем още беше Ковид... Не знам в Гърция ли са хората, що ли, но е рай! На плажа място бол, водата- сълза, по ресторантите има места винаги. Определено най-добрата ни семейна почивка за последните 3-4 години.


Мани, мани - аз както мразя хора (не че не се радвам на разголените курвета по плажа) направо съм очарован. НО пък приятелите ми няма да могат да си избият наема на заведението дори... И ми е мъчно за тях. Понеже не са от кожодерската гилдия, просто тенденцията засяга и тях.. .Снощи си говорим, че дори да има някакъв изненадващ наплив август пак са на минус за сезона... 

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2022 at 10:16 AM, RaptoR said:


Стига си ме дразнил!!! То не че и можеш в момента- тука на морето е рай!!! Лозенец е буквално празен за ужас на моите приятели ресторантьори, но така е - каквото си направиш сам... Всички, буквално всички са в Гърция... На Оазис липсват фераритата и ламботата, най-скъпата кола е тунингована Х6ца... Направо неузнаваемо и ... по моите критерии прекрасно. За капак пък тази зима морето вместо да домъкне поредни 3 тира пясък на нашия плаж е отнело поне толкова навътре, а и водата е чай... Тия снимки дето си качил ото Созопол са стари предполагам? 

Ебаго в оазиса, пица 25лв... 

Вчера видях едно порше електричка да се зарежда пред единия вход на оазиса. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2022 at 5:22 AM, Godfather said:

Определено е много забавно. За няколко часа сглобих шасито с двигателя и някои други детайли. Буталата на V6 двигателя се виждат как се движат от коляновия вал, изобщо пълна лудница е. Но аз не смятам да се ограничавам до стандартния модел. В момента обмислям вариант с мои собствени добавки, докато още не съм напреднал със сглобката. Основно смятам да му сложа осветление - micro-LEDs на фаровете (евентуално и вътрешно осветление в кабината) и някъде скрита в купето Li-Ion батерия с необходимата електроника. :)


този двигател май е същия като на моя Range Rover. И там де виждат буталата. Наистина е много яко. 
 

осветлението сам ли ще го правиш или готовите led китове, които продават за маса пари? 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, vikktor said:

@RaptoR 

Леготата какво ги правите като ги сглобите?


Честно казано нищо. Аз почти всичките съм взел за децата и те като ги сглобят играят с тях. Напоследък обаче само и единствено тия пусти барбита и много ме е яд, но няма какво да направя... За капак подозирам, че и яко са омесили комплектите, но карай - поне всичко е вкъщи. 

Link to comment
Share on other sites

У нас стоят разглобени/полусглобени, всяко в някаква кутия с капак, за да не се прашасват. Малкият като се пресети си ги сглобява, играе каквото играе и пак си ги разглобява (отне известно време тази дресировка, но засега работи. В най-лошия случай ги събира сглобени в най-голямата кутия). От някои от тях може да станат повече от едно неща, така че си ги сменя периодично. Ние имаме основно Лего Сити, така че засега работи схемата. 

С Техникс е малко по-сложно, щото не носят на твърде много разглобявания/сглобявания. Но засега имаме само едно такова, което е актуално все още и се играе ежедневно с него, та не съм го мислил още...

Link to comment
Share on other sites

не, не. Не става въпрос за децата :D

Аз си ги купувам за мен, сглобявам си ги и си ги държа в прозрачни кутии от Пепко/Юск. Чудя се обаче сега къде да ги дяна. Няква стена ли да си направя, някви рафтове ли....

 

@netrootbg извинявай, имах предвид @Godfather lol

Link to comment
Share on other sites

Ако целта на "прибирането" е да си предпазиш скъпите легота от попадане в обсега на малки детски ръчички, които тепърва започват да дърпат и пипат всичко, то най-сигурното е просто да ги прибереш някъде скрито (мазе, таван, гараж, село, висок шкаф и тн.) и да ги извадиш отново при достигане на подходяща възраст. Всичко друго е в зоната на здрача, защото рано или късно малкият/та ЩЕ ги достигне и ще стане забавно и/или страшно според зависи дали легото е само строшено или строшено и изядено половината :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Построил съм си ги да им се кефя и си мислех, че и вие си ги презентирате някъде. Като по клипчетата. Но сега разбирам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, vikktor said:

не, не. Не става въпрос за децата :D

Аз си ги купувам за мен, сглобявам си ги и си ги държа в прозрачни кутии от Пепко/Юск. Чудя се обаче сега къде да ги дяна. Няква стена ли да си направя, някви рафтове ли....

 

@netrootbg извинявай, имах предвид @Godfather lol


Аз обмислям или да си купя, или да си направя акрилен похлупак, за да ги предпазя от прах. След това да ги сложа на рафт във витрина. Това е по-трудно с големите модели, обаче, защото витрините не са много дълбоки.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, vikktor said:

Построил съм си ги да им се кефя и си мислех, че и вие си ги презентирате някъде. Като по клипчетата. Но сега разбирам :rolleyes:


Аз нямам къде да си събера животните, а ми предстоят още 16 терариума, ти ми говориш да "излагам" легота на показ... :laughing1:
Иначе всички колекции ги трупам на село и дотук преценявам, че поне две големи стаи няма да ми стигнат да ги наредя... Да видим кога ще ги построя... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, earache said:

Забиха ли Eyeless, Surfacing, такива неща?

изсвириха си най-известните балади, включително Spit it out. Eyeless не са я свирили.

 

1 hour ago, kotora said:

Влизането е било страшна мъка, опашката е почвала от булеварда до линиите та чак до стадиона. 

 

Да, такова беше и опашката беше от там. Четох в интернет, че по-рано е имало и адско задръстване от автомобили. На излизане също имаше проблеми. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...