Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

13 hours ago, RaptoR said:


Слакър, дай линк за верижката...

https://www.amazon.de/gp/product/B085XZXB7K/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1

Тази си взех аз.

Само виж дали е съвместима с модела, за който гледаш

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, mIRCata said:

https://www.amazon.de/gp/product/B085XZXB7K/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1

Тази си взех аз.

Само виж дали е съвместима с модела, за който гледаш


Има, има, мерси... Заръчах тия, па да видим... Бах ги, 10 евра доставка :laughing1:

https://www.amazon.de/-/en/dp/B07VCPY5B9?psc=1&smid=AV3BLGF5IZFAE&ref_=chk_typ_imgToDp
https://www.amazon.de/-/en/dp/B09QPK29VQ?psc=1&smid=AYLV04TJ5T2DW&ref_=chk_typ_imgToDp

Иначе от моя часовник и аз съм много доволен, макар понякога да ме изнервя, че не светва при въртене на китката и се налага да повтарям. Отделно така и не можем да се разберем на тема температура - все съм мъртъв с около 31-33 градуса. Търсих да видя дали има някакви специфични цифри на китката, но не забелязах... Предполагам е това. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, RaptoR said:

Бах ги, 10 евра доставка :laughing1:

Това е защото си аматьор. Как за толкова години не разбра как се поръчва с някоя от десетките фирми за доставка...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, netrootbg said:

Това е защото си аматьор. Как за толкова години не разбра как се поръчва с някоя от десетките фирми за доставка...


Баш ма курац боли! Еконт вече вземат към десет лева за вътрешни доставки, напълно нормално е хората да искат 20 в тоя случай. Как пък не тръгнах да си губя времето с фирми за доставка, което ще ми излезе доста повече пари в крайна сметка... Поредна изцепка на мокрия пясък 

Link to comment
Share on other sites

Има доста фирми, които карат за 2-3 лв от Германия. Даже имат офиси в Пловдив. 

 

В Алито тия верижки няма ли ги на по-къси пари ? 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kotora said:

В Алито тия верижки няма ли ги на по-къси пари ? 


Де да знам, аз слушам нашия Слакър. Освен тва вече кражбите на летището са толкова напреднали, че не знам дали нещо дребно успява да мине. 
А фирми - когато е нещо голямо и тежко тогава. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, RaptoR said:


Де да знам, аз слушам нашия Слакър. Освен тва вече кражбите на летището са толкова напреднали, че не знам дали нещо дребно успява да мине. 
А фирми - когато е нещо голямо и тежко тогава. 

Точно обратното е. Тежките неща са с 10 евро доставка. При голяма тежест не е толкова изгодно с куриерските фирми. Те се ползват за по - леки неща. Всичко поръчано от АлиЕкспрес бива доставено. Десетки поръчки имам всяка година и всичко си идва. Някои неща са абсурдно дребни.

За пореден път се убеждавам, че трябва да се прави точно обратното на това което обясняваш.

Link to comment
Share on other sites

Аз поръчах едно лего от amazon.de и доставката също беше 10 евро. Опитах се да обединя няколко поръчки в една с цел по-евтина доставка, обаче нещо не се получи. Май увеличава шипинга на всяка пратка, без знячение, че е от един и същи продавач.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, kotora said:

Има доста фирми, които карат за 2-3 лв от Германия. Даже имат офиси в Пловдив. 

 

А доставката в самата Германия? Ако не плащаш за Prime, разбира се.

Ходенето до тия офиси в Пловдив също струва някакви пари и време. Като сложиш и потенциалните рискове в трафика, може да излезе значително по-скъпо от това да ти го доставят до вратата.

 

1 hour ago, RaptoR said:

Как пък не тръгнах да си губя времето с фирми за доставка, което ще ми излезе доста повече пари в крайна сметка...

 

+1

Въпрос на сметки.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, netrootbg said:

За пореден път се убеждавам, че трябва да се прави точно обратното на това което обясняваш.

 

Това е ЗАКОН при мене по отношение на тебе. Или ТИ ще ми кажеш на МЕН колко дребни пратки от Али и Ибей са ми изчезнали и проследени именно до летище София, като след проучване се оказа, че там има ОПГ с профилирана дейност кражба на дребни пратки. Ама ти си пей де! Винаги доказано съм спокоен, че съм на правата линия, когато си наопъки . 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, plameni said:

А доставката в самата Германия? Ако не плащаш за Prime, разбира се.

Ходенето до тия офиси в Пловдив също струва някакви пари и време. Като сложиш и потенциалните рискове в трафика, може да излезе значително по-скъпо от това да ти го доставят до вратата.

Повечето неща са с безплатна доставка или след малка сума става безплатна. Иначе в Пловдив веднага се сещам за офиси на фирми за всеки един квартал на града без Северен. Вероятно и там има, но не ми се е налагало да ползвам. Лично аз ползвам офиси в Кичука, Тракия и Смирненски. Според зависи дали е за мен или за близък който да живее в някой от тези райони.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, netrootbg said:

в Пловдив веднага се сещам за офиси на фирми за всеки един квартал на града без Северен. Вероятно и там има, но не ми се е налагало да ползвам. Лично аз ползвам офиси в Кичука, Тракия и Смирненски.

Периферия...

Център?

  

3 minutes ago, netrootbg said:

dostavka-anglia.com

А от Германия?

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, netrootbg said:

dostavka-anglia.com

Въпросните доставят и от Англия без мито и ддс ;).

аз много често пазарувам от Германия. Даже последните години повечето, ако не всички пратки са ми от там.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, netrootbg said:

dostavka-anglia.com

Въпросните доставят и от Англия без мито и ддс ;).

И много често с разкъсани опаковки или непълни пакети...

Моя позната от пратка с четири пакета получи два.

Пълни мърлячи са.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, plameni said:

А от Германия?

Въпросните доставят и от Германия.

Близо до центъра имаше една друга фирма. Забравих и името. Трябва да питам колегата как се казваше. Той ги ползва, че са му по - удобни.

13 minutes ago, mIRCata said:

аз много често пазарувам от Германия. Даже последните години повечето, ако не всички пратки са ми от там.

Доставят и от Германия.

 

7 minutes ago, plameni said:

И много често с разкъсани опаковки или непълни пакети...

Моя позната от пратка с четири пакета получи два.

Пълни мърлячи са.

Не съм имал такива проблеми с тях. Вече доста неща поръчвах и такива неща не ми са се случвали. Особено едната поръчка беше над 100 килограма. Даже отидоха сами да я вземат.

Link to comment
Share on other sites

Като сме на тема часовници, това е моето ново попълнение. Лошото е, че вече съм си харесал поне още 3 за купуване след този.

 

Тея смарт ги гледам от много време, ама нещо не ме грабват, като цяло не ми и трябва да ми мери кракчи, пулс или други подобни. Още по-малко да си гледам съобщения, известия  или подобни.

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, jozo said:

Като сме на тема часовници, това е моето ново попълнение. Лошото е, че вече съм си харесал поне още 3 за купуване след този.

 

Тея смарт ги гледам от много време, ама нещо не ме грабват, като цяло не ми и трябва да ми мери кракчи, пулс или други подобни. Още по-малко да си гледам съобщения, известия  или подобни.

Честито! Ако изброените неща не ти трябват - смарт часовника ще ти донесе предимно раздразнения :)

Link to comment
Share on other sites

Алилуя, майна, бях почнал да се притеснявам, че сал само аз останах да си нося с кеф добрият стар класически метален швейцарски/японски часовник със стрелки. 

Всеки втори вече покрай мен е с някаква смарт-дивотия на ръката. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, deus_pld said:

Алилуя, майна, бях почнал да се притеснявам, че сал само аз останах да си нося с кеф добрият стар класически метален швейцарски/японски часовник със стрелки. 

Всеки втори вече покрай мен е с някаква смарт-дивотия на ръката. 


За съжаление моите всичките ги прецакаха... Иначе и аз си предпочитам тях. Ако набарам някъде оня педал на Джулиани ще го скопя! Съсипа ми Радо, Кандино и Ориент... А аз часовник не е ли водоустойчив не го слагам. Абсурд да го свалям от ръката си - никога не може да се случи... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...