Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз бях там :P. Не точно до бай Тръмп, но със специална покана и на трибуните.

Да нямаш някаква руска връзка, че напоследък около Тръмп все такива се навъртат? :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Да нямаш някаква руска връзка, че напоследък около Тръмп все такива се навъртат? :lol: :rofl:

Хах, не. Поканата беше от френска страна. Същият ден се насладих на невероятна 45 минутна заря. Не бях гледал нищо което дори и малко да се доближава до тази.

 

Това е малко преди зарята:

 

PHOTO_20170714_225842.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://m.dir.bg/dnes/news/26060754/

И аз бях там :P. Не точно до бай Тръмп, но със специална покана и на трибуните.

Тоя дебил Тръмп пак е правил безумни неща- при контакт с френската президентша :nugget:

Снимката в по-долния ти пост е меко казано зле.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Хах, не. Поканата беше от френска страна. Същият ден се насладих на невероятна 45 минутна заря. Не бях гледал нищо което дори и малко да се доближава до тази.

Яко! И аз имам привилегията да гледам от "трибуната" де що заря пускат при нас заради централния изглед от терасата ми. Освен по празниците, имаме и един фестивал "Celebration of Light" през август и шоуто е обикновено по 30 мин през съответните дни, но 45 минути гърмежи си е сериозна работа. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Баси, не вярвах, че ще се върна към нещо от ... детските ми години. Между другото това нещо е по поръчка на сина ми, който се роди много години след изчезването на оригиналната технология от живота на хората. Останах буквално гръмнат, когато ми каза, че това било някаква набираща скорост "мода" и едва ли не всички музиканти и групи в момента вече издават освен стандартните дигитални версии и ... винилни плочи. :lol:
 
Audio-Technica AT-LP60NV-BT

 

 

 

turntable.jpg

Link to comment
Share on other sites

Честито. Приятно слушане. :)

 

Тая носталгия ще ни погуби обаче...щом по-нисша технология от преди години става модерна....

Link to comment
Share on other sites

Баси, не вярвах, че ще се върна към нещо от ... детските ми години. Между другото това нещо е по поръчка на сина ми, който се роди много години след изчезването на оригиналната технология от живота на хората. Останах буквално гръмнат, когато ми каза, че това било някаква набираща скорост "мода" и едва ли не всички музиканти и групи в момента вече издават освен стандартните дигитални версии и ... винилни плочи. :lol:

 

Audio-Technica AT-LP60NV-BT

Миналата година разговарях със собственик на музикален магазин, който ми каза същото.

Една част от звукозаписните студиа се връщат към записите върху плочи, ролки, касетки заради качеството.  

Дали ще се наложат отново времето ще покаже. Лошото, че имат определен живот и специфичен начин на съхранение, който ако не се спази уврежда носителя, а от там и качеството.

 

Link to comment
Share on other sites

Баси, не вярвах, че ще се върна към нещо от ... детските ми години. Между другото това нещо е по поръчка на сина ми, който се роди много години след изчезването на оригиналната технология от живота на хората. Останах буквално гръмнат, когато ми каза, че това било някаква набираща скорост "мода" и едва ли не всички музиканти и групи в момента вече издават освен стандартните дигитални версии и ... винилни плочи. :lol:

 

 

Ко речи??? Между другото, мисир, не мисирстваше ли ти наскоро относно виещи касетки и скрибуцащи плочи, когато ги дискутирахме? Хм? 

 

Ха честито и белким се осъзнаеш какви глупости си говорил. :grin:  

 

 

Тая носталгия ще ни погуби обаче...щом по-нисша технология от преди години става модерна....

 

Ангеле, къде ги съчиняваш тия не знам... В Сикретс ли, в Планета ли... Ебати бисерите честно. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Може би една от най-добрите мощни отверки с литиеви батерии - Dewalt DCF680N2. Уникален инструмент с жироскопично управление - завърташ леко китката в желаната посока и мотора почва да върти в избраната посока. :)

 

 

20170822_194344.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да си бъркаш маргаритите ли си го взе?

:lol:

 

И аз се чудя за чий му е. Това е скъпа, професионална машина... А той верно освен да бърка коктейли друго не го вождам да тръгне да прави  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Да си бъркаш маргаритите ли си го взе?

:lol:

 

И по темата, завторих Мусала...

Ко ще рече завтори Мусала :D 

 

Аз я затворих за втори път в неделя :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...