Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На мен не ми хареса толкова така или иначе. :)

 

Ми що ни се бъркаш тогава... Ти и прекрасно татуираната келнерка с лице на ангел не хареса, кво да говорим изобщо...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Първи ден на новото работно място. Ако всичко протече нормално - от 10-ти юли би трябвало отново да съм си пловдивчанин :)

Честито :) Аз ще го мъдря този вариант след 2-3 години, като се изнесат нашите в Калофер.

Link to comment
Share on other sites

Ру, да ви е жив и здрав! Другото е лесно! Много е готин! :)

Link to comment
Share on other sites

19243746_10211743435915053_1641252841_o.

 

Първата машина, която сглобих сам. Също и си взех най-накрая смислени слушалки - Audio-Technica m40x . И сега доволен разцъквам Witcher 3.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да, The trooper e. Всъщност мен повече ме кефеше темата на Powerslave, но трябваше да чакам доста време да пристигне. Поръчах си и две канави, но реално ще сложа само едната и се чудя коя да е.

 

18664314_1941303892748151_68828358373099

 

17190713_1293175827439721_62492567074926

 

Май тази с пришълеца ме кефи повече.

Link to comment
Share on other sites

Е как ще слагаш такова нещо в спалнята? Верно в края на 90те се радвахме на кино плакатите, шаренко лъскаво такова и си ги лепяхме временно в детската, ама 2017 пораснал човек да си слага такива измишльотини?

Link to comment
Share on other sites

Да, The trooper e. Всъщност мен повече ме кефеше темата на Powerslave, но трябваше да чакам доста време да пристигне. Поръчах си и две канави, но реално ще сложа само едната и се чудя коя да е.

 

 

Май тази с пришълеца ме кефи повече.

 

Космическия кораб. Пришалецът е просто безвкусица.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Е как ще слагаш такова нещо в спалнята? Верно в края на 90те се радвахме на кино плакатите, шаренко лъскаво такова и си ги лепяхме временно в детската, ама 2017 пораснал човек да си слага такива измишльотини?

Не е за спалнята а за детската. Щом на децата им харесва и го искат, значи ще им го сложа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...