Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

За изолация и замаска, и за подове мога да питам един съсед от Калофер. Обаче не знам дали е тук, че работи в чужбина.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Успях сам да си оправя водолазния компютър и си спестих една тобра пари за нов  :shy:. Време е за нови подвизи  :pirate. Сега остава да си намеря и бокса за подводната камера...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да не се похваля с делата на моята сладка първа братовчедка, която сякаш вчера беше едно мъниче с плюшено мече в ръчичките...

 

Well that was cool. Lifelong career goal to present something I really care about on the main stage at Google IO#io17 #googleassistant — at Google I/O.

 

 

18622282_10101617734773344_9668716685173

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Живи и здрави ще се ходи другия месец до къщата на чичо Чарли.

Мексико? Щото той май се отърва от всичко в Бевърли Хилс и взе някакви имоти край Тихуана. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз мислех, че ще е една друга къща на чичо Чарли на един остров...

Едно по едно. Да сме живи и здрави за Мексико по-късно. После паспорт и после каквото сабя покаже.

Link to comment
Share on other sites

Едно по едно. Да сме живи и здрави за Мексико по-късно. После паспорт и после каквото сабя покаже.

Мексико е голям медец. Особено в момента с този курс на песото, направо хич не се и замисляй. Аз бях в един петзвезден затворен комплекс в Пуерто Ваярта (на снимката), в който цените бяха надути до небесата и въпреки всичко накрая като ми показаха сметката умрях от смях, към $500 канадски за цяла седмица ядене и пиене в ресторантите на хотела (това за двама души). В Мексико е истината! :punk

view.jpg

Link to comment
Share on other sites

Живи и здрави ще се ходи другия месец до къщата на чичо Чарли.

 

 

Едно по едно. Да сме живи и здрави за Мексико по-късно. После паспорт и после каквото сабя покаже.

 

Ей така ме кефиш, батьовата! Споко, Мария ще те чака в Йегера :)

Link to comment
Share on other sites

Първи ден на новото работно място. Ако всичко протече нормално - от 10-ти юли би трябвало отново да съм си пловдивчанин :)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Мексико е голям медец. Особено в момента с този курс на песото, направо хич не се и замисляй. Аз бях в един петзвезден затворен комплекс в Пуерто Ваярта (на снимката), в който цените бяха надути до небесата и въпреки всичко накрая като ми показаха сметката умрях от смях, към $500 канадски за цяла седмица ядене и пиене в ресторантите на хотела (това за двама души). В Мексико е истината! :punk

11 човека сме сега. Очаква се почти същата бройка за ноември. Тогава се обмисля Мексико. Не съм бил, а искам да видя, макар много народ да предпочитат Бахамите или Варадеро - Куба.

Ей така ме кефиш, батьовата! Споко, Мария ще те чака в Йегера :)

Няма как. Писна ми от работа. 4 години съм тук, а съм бачкал 5. Малко свят трябва да се види
Link to comment
Share on other sites

Няма как. Писна ми от работа. 4 години съм тук, а съм бачкал 5. Малко свят трябва да се види

 

Няма как да ти се радвам повече, без да си на масата до нас 

Link to comment
Share on other sites

Едно по едно. Да сме живи и здрави за Мексико по-късно.

Аз говоря за нещо съвсем различно :). За Доминикана става въпрос. Ще ти пратя да видиш.

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за нещо съвсем различно :). За Доминикана става въпрос. Ще ти пратя да видиш.

Сам трябва да ида. Зачекнали са се с това Мексико и това е. То да е всичко наред и там ще се иде.
Link to comment
Share on other sites

Сам трябва да ида. Зачекнали са се с това Мексико и това е. То да е всичко наред и там ще се иде.

 

И сме се разбрали - идем ли, няма връщане. Ще работим поддръжка на тия къщички в светло синята вода... През деня...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Първи ден на новото работно място. Ако всичко протече нормално - от 10-ти юли би трябвало отново да съм си пловдивчанин :)

Поздравления за смелата стъпка :)

Link to comment
Share on other sites

И сме се разбрали - идем ли, няма връщане. Ще работим поддръжка на тия къщички в светло синята вода... През деня... :laughing:

Искам да се опна на плажа там, да пия по кофа Маргарита и да бича айляк докато свят светува. :)
Link to comment
Share on other sites

Искам да се опна на плажа там, да пия по кофа Маргарита и да бича айляк докато свят светува. :)

 

Бичим айляк ама требе да разкършваме от време на време. Те ще поддържаш електрото, другото на мен остави  :laughing:

 

Преди всичко някоя трябва да те намери.Сам не върви :grin:

 

Мария го чака в Йегера!  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...