Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

P.S. Китайците правят перфектни "скелети" - 1:1 като тоя на Чефо. :P

 

 

 

 

Не знам дали знаеш, но 90% от "китайците" са с японски механизми. ;)

 

Нямам си на идея, може и за това да не съм поръчал. Харесал съм един за 15$, но се чудих дали изобщо ще работи за тая цена.

 

forsining-mechanical-steampunk-design-fa

 

На същата фирма съм набелязал още един, но по-скъп. Преди време обаче си заръчах една друга китайска играчка, тип "смарт", но я взех основно, заради различните "скинове". Кеф ти Сейко, Кеф ти Таг Хойър, дори Ферари има като за чефо, ама не съм го качвал него.

 

5c97ce2e8ff4ae757ab8f8cfef2fd970.jpg

 

f5604461c92da8d843c5a165a3efea93.jpg

bf273b189be50f1e86bd0cb4e4357c42.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да го .... и в дядото - няма да ти донесе някое истинско ферари, а гледа да мине тънко само с една фланелка. :laughing:

Всичко по реда си. https://www.cars.com/vehicledetail/detail/685541961/overview/ - повече ме притеснява застраховката от колкото вноската. За това си седя мирно и кротко на задника. Както казах, всичко по реда си....Няма да се правим на типичния източноевропейски тираджия.

https://yts.am/movie/ferrari-race-to-immortality-2017 - свали го и го гледай. После предполагам ще стане ясно защо съм фен единствено и само на Ферари. А любимия тракториС на Виден...дори не е мечтаел за кола

Механичен часовник с автоматично навиване. А скелетон е типа корпус, виждат се вътре карантиите.

https://www.fossil.com/us/en/products/townsman-48mm-automatic-light-brown-leather-watch-sku-me3154p.html

 

Хубавите, Жоре, струват пари. Горния е компромисен вариант докато успея да си позволя хубав.

Вече имам 3 вечерни/работни и един спортен. Мога да почна да събирам и за "хубав"

 

https://tufinawatches.com - така и не се навих да им посетя магазина, да видя за какво става дума.

 

Жоре, вземи си един Фосил като нискобюджетен вариант и това е. Аз нямам оплакване от моите. Дали има по-точно часовници с ЕТА механизми - има...но са и на различни пари....обикновено са с поне 5 цифри тия дето ми хващат окото, а често и 6. Мислих да си купя реплика на Audemar Piguet, обаче всеки ще разбере, че мишок като мен няма как да има истински такъв и се отказах.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Всичко по реда си. https://www.cars.com/vehicledetail/detail/685541961/overview/ - повече ме притеснява застраховката от колкото вноската.

 

Чефо, на туй сигурно нещо му има...няма как тази класика да струва толкова. :Drool:

Link to comment
Share on other sites

Чефо, на туй сигурно нещо му има...няма как тази класика да струва толкова. :Drool:

 

Е па кво да му има, освен че мяза на каракуда, но пък е много по-добре от някои доста по-скъпи настъпани жаби от strawberry fields  :moon:

 

Стефчо че доде е жив не мое'се освести от вируса Ферари е ясно, но след 10 години тотал резил в "баш спорта" и подмятане кат' лайнян вестник от "мелези" и прочее, дето се доказаха като по-добри от тях, е редно поне да се опита маааалко така да слезе на земята.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е па кво да му има, освен че мяза на каракуда, но пък е много по-добре от някои доста по-скъпи настъпани жаби от strawberry fields  :moon:

 

Какво ти разбира свиня от кладенчова вода... :P ...за мен 360 си остава една от най-добрите класики в жанра - не е най-новата, не е най-мощната, не е най-бързата, но е страхотна. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Естествено. Една от най-красивите колите е това. Гледайте филма от линка....може пък да ви хареса. Аз горе-долу бях или чел, или вече гледал повечето от нещата, беше ми се изплъзнал подаръка на Колинс към Фанджо (една от световните му титли).

Link to comment
Share on other sites

Какво ти разбира свиня от кладенчова вода... 

 

Свиня ли ме нарече току що? Веднъж прескочих нещо подобно, но определено тука прескочи летвата. 

 

======================================

 

Стефче, за такива пари можеш да си вземеш къде къде по-кола от тази. Отсега ти казвам, че бързо ще усетиш какво дърво си загризал... Нито си на 18, нито си в криза на 50-те...

Link to comment
Share on other sites

Свиня ли ме нарече току що? Веднъж прескочих нещо подобно, но определено тука прескочи летвата.

 

======================================

 

Стефче, за такива пари можеш да си вземеш къде къде по-кола от тази. Отсега ти казвам, че бързо ще усетиш какво дърво си загризал... Нито си на 18, нито си в криза на 50-те...

Де късмет да имам 80 бона само за кола... Кеш. :)
Link to comment
Share on other sites

Свиня ли ме нарече току що?

Такъв е лафа бе, мисир! Трябва ли ти превод на мисирски или искаш да ти сложим значката за буквалист на форума? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Такъв е лафа бе, мисир! Трябва ли ти превод на мисирски или искаш да ти сложим значката за буквалист на форума? :lol:

 

Карай, щом вече ми забранява да цитирам пословици и поговорки, значи работата отива на зле...явно одъртява и вече се засяга даже и от общите преносни лафове. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Предвид милениумите зад гърба ти и богатото разнообразие на подобни пословици, интересно как така баш тая избра. Учудвам се, защото аз например никога не бих го наравил. 

Link to comment
Share on other sites

А по-забавно ли щеше да ти бях казал, че от коли и дизайн нищо не разбираш...просто ти спестих и още няколко приказки, сещаш се за кое... :evil ...ама ти си се обиждай де, не ми пречи...периодът на вдетиняването съм го минал отдавна. :P

 

P.S. Щях да кажа нещо за куклите и парцалките, ама пусто вече и поговорките те дразнят, та ти го спестих...

Link to comment
Share on other sites

Дясната сигурно безплатно са я раздавали на входа.

 

 

И за мен е учудващо, но има хора, които дори дават пари за нея :)

 

 

Аз бях решил да я взимам, но след развилнята се простотия покрай играта, се отказах.

 

Кръстник - анатема! :moon:

 

Ама големи сте лаЙкове бе! Първо, играта ми дойде почти без пари, колкото за два сандвича. Второ, мултиплейъра изобщо не ме интересува, а точно там са идиотщините, за които ревете. Смятам да изкарам само офлайн сингъл плейър кампанията и толкова.

 

Обаче днес отрязах главата и на един PS4 VR - комплект хедсета и камерата плюс Gran Turismo VR. Ей ся отидЕ вече коня в рЯката. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ама големи сте лаЙкове бе! Първо, играта ми дойде почти без пари, колкото за два сандвича. Второ, мултиплейъра изобщо не ме интересува, а точно там са идиотщините, за които ревете. Смятам да изкарам само офлайн сингъл плейър кампанията и толкова.

 

Обаче днес отрязах главата и на един PS4 VR - комплект хедсета и камерата плюс Gran Turismo VR. Ей ся отидЕ вече коня в рЯката. :lol: :rofl:

Не сме. Сингъл плейър кампанията е супер къса и след излизането на играта беше без край. Не знам дали са го добавили сега.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...