Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

По принцип е уин 8.1 ама сега го ъпгрейдвам до 10. Ще го мъча тия дни да видя. Кирилица и офис пакет са ми най-нужни към днешна дата. Като за офиса ми минава еретичната мисъл да си го купя ама ще видим дали няма да се вразумя.

 

Мерси за линковете. Най-вероятно и на 10 ще е нещо подобно.

От офис пакета какво ползваш? Има няколко безплатни решения - Libre Office, Open office, Аз лично ползвах Kingsoft office - и той имаше free версия.

Link to comment
Share on other sites

Не знам DON_CHEFO за какво го ползва офис пакета, но съм почти сигурен, че няма да му липсва функционалност ако сложи Open Office.

Иначе Microsoft-ския пакет е много по-функционален.

Link to comment
Share on other sites

В петък ми пристигна дискчето и вече работи на машината (Gigabyte Brix). Разбира се Уин 10 се направи на интересен - поради някаква причина не щя да възстанови буутването на клонирания партишън и трябваше да направя чисто възстановяване и след това отново клониране на въпросния дял, но така или иначе си тръгнаха нещата. :)

 

 

IMG_20150828_213708.jpg

Link to comment
Share on other sites

5Bx1yet.jpg

 

Но тази вечер няма да празнувам... Само преди час можеше да загубя или детето си или жена си... Слава богу и двете са добре сега. 

 

A Tullamore Dew is due... 

Link to comment
Share on other sites

Живи и здрави да са ти Мария и Дарина. Разбира се, бъдете здрави и четиримата. Важното е всичко да е наред вече.

Link to comment
Share on other sites

Видене, важното е когато всичко свършва добре! Да сте живи и здрави и макар всяко начало да е трудно, от тук нататък да върви само по вода! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Видене, важното е когато всичко свършва добре! 

 

Повтарях си това през цялото време... Трудно ми е да ти опиша какво преживяхме. Естествено и тази ми дъщеря не се съобрази с никакви болнични планове. Естествено планираният израждащ го нямаше, отказаха да ни свържат директно и с този, който доведе Радост на света. Моят вуйчо, благословен да бъде, като разбра кой е дежурен в оня коптор Окръжна и ни забрани да ходим там. Вдигнахме го и него милия, дип че беше с високо кръвно. Той никога не ме оставя. И отидохме в "неговата" болница Пълмед. Добре, но пък д-р Патишанов, шефа на АГ-то в тоя момент на път от София. И както си я карахме с контракциите, като тръгна това дете изведнъж... Крясъците и виковете на жена ми бяха неописуеми... Тя е героиня вече официално. Докато дойде човекът, който буквално от паркинга се хвърли в операционната, детето с гъза напред излязло отдолу... На жена ми е забранено да ражда нормално. Веднага стана ясно защо крещеше така. При РЕсекциото, което се оказа, че е много по-опасно и съдържа много повече рискове от първото секцио, детето на практика наполовина излязло се издърпва обратно нагоре (на практика детето разкъсва майка си отвътре по линията на първото секцио). Ако не се направи това, както е седалищно - заклещва се и губиш детето. Другата манипулация съсипва майката и можеш да загубиш нея - отървахме се само с леки разкъсвания на матката и уплах за разкъсани черва.. Доктор блед като платно не бях виждал отдавна и някак не ми се искаше да е баш този. Вуйчо ми както беше с домашните къси гащи го вкараха директно в операционната да спасява положението. Баг да ми го пази, спасиха жена ми. Оставих я на път към интензивно за преливане на кръв, защото бе загубила страшно много. Преди малко я чух и сега мога да говоря за снощи... Сега съм щастлив единствено и само, защото и двете са живи и здрави. 

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен Виденчо...на тази дата и аз преди 5 години станах татко. Радвам се за вас...здраве и берекет !!! А и за сина ми се увеличава избора... :)) и може както с жена ми сме на една дата така и ... ;) 

Link to comment
Share on other sites

 

 ...Слава богу и двете са добре..
Всичко е добре,щом нещата са приключили добре...Да ти е живо и здраво детенцето и майката,разбира се...колега ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...