Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Не са летни, всесезонни са. Най-важното обаче е, че имат изключително добро поведение на вода, а за мен това е от първостепенно значение.  :)

 

Винаги като видя някой да пише/казва всесезонни се сещам какво ми каза един гумаджия: всесезонни гуми е като да има балтон за през лятото.

 

Трябва да си призная, че имам до себе си най-прекрасния човек на света!

Или нямаш деца, или нямаш кредит, или сте от скоро, или просто не излизаш много много :D

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

 

Винаги като видя някой да пише/казва всесезонни се сещам какво ми каза един гумаджия: всесезонни гуми е като да има балтон за през лятото.

 

Е нали и гумаджиите трябва да печелят, какво очакваш да ти каже? Освен това сигурно не е чувал, че има и сезони по някои краища на света, които нямат нищо общо с българските.  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Даам, и аз съм на мнение, че за нашия климат и в големите градове не са ни нужни изцяло зимни гумни. Смесите във всесезонната ще ни пасне идеално. Друг е момента, че някой компании, изписват едни и съши гуми като Зимни и всесезонни, в зависимост от пазара им.

Link to comment
Share on other sites

Е нали и гумаджиите трябва да печелят, какво очакваш да ти каже? Освен това сигурно не е чувал, че има и сезони по някои краища на света, които нямат нищо общо с българските.  :lol:

 

Така е, но този вид гуми се продават не само във вашите краища :D Няма как някой да ме убеди, че една гума може да се държи еднакво добре на +50 и на -20 градуса.

 

Link to comment
Share on other sites

Честито. Тъкмо купи апартманет и... Прага ми изглежда много красив град.

Не беше планувано, но си струва :)) 

Красив град е, но и голям което е предпоставка за повече задръствания, но какво да се прави. 

А за апартамента, ще трябва един и в Прага :) 

Link to comment
Share on other sites

25-social-media-words.gif

 

:moon: :moon: :moon:

 

:rofl:  :rofl:  :rofl:

 

Имам си работа бе, да не съм някъв бездействащ. :D

В интерес на истината, видях с периферния поглед, че нещо не е наред визуално в тая дума, но нямах време да я препрочитам и направо смених таб-а.

Link to comment
Share on other sites

Хубав град е Прага. Интересното е, че не забелязах големи задръствания. Не и в мащаба, на който съм свикнал в нашата прекрасна столица :)

Link to comment
Share on other sites

Преди малко си подписах новият договор за работа в Прага като Senior Linux Engineer :))

Изглежда, че ще ставам столичанин :))

 

Може ли някакво бегло сравнение на заплата спрямо София за същата длъжност (говорим за сравнително добра софийска фирма)?

Link to comment
Share on other sites

25-social-media-words.gif

 

:moon: :moon: :moon:

OMFG, сега схванах какво е написал woox–а :D :D :D

 

Може ли някакво бегло сравнение на заплата спрямо София за същата длъжност (говорим за сравнително добра софийска фирма)?

В цифри, тези на които ще им се явявам senior идват на около 2000 евро чисто до колкото знам. Моята е приятно по-висока. 

Не са невероятно високи заплати в сравнение с българските, според мен ако човек се постарае е реално да вземе такива пари и в София в IT. Но лично аз не бих избрал да живея там поради много фактори.

Дори най-елементарното, но това е второ място на което отивам след като рекруитърите им са ме намерили самички в linkedin, без да се занимавам да търся и кандидатствам аз. Може да е дребничко и нормално, но лично мен си ме радва :)

 

 

Зимай, зимай!!! Да си жив и здрав!  :laughing:

Мерси мерси :)))))

Link to comment
Share on other sites

Успех! Аз също не мога да се отърва от Linked-in-a - явно тук е голям глад за админи и постоянно искат да се свързват с мен разни рекрютъри...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

 

....

 

:moon: :moon: :moon:

Е хайде сега. Това си е една добра причина да се ходи дори в чалга клуб даже ;)

 

 

 

Имам си работа бе, да не съм някъв бездействащ. :D

В интерес на истината, видях с периферния поглед, че нещо не е наред визуално в тая дума, но нямах време да я препрочитам и направо смених таб-а.

Не че нещо, ама човек като има работа не рови форумите. То не че и аз не го правя като изчаткам, ама не е причина да се оправдаваш с това :P

 

Не сме и на състезание по правопис де...

Успех! Аз също не мога да се отърва от Linked-in-a - явно тук е голям глад за админи и постоянно искат да се свързват с мен разни рекрютъри...

Това така и не му разбрах идеята и грам не го ползвам. Някак неприятно ми е, а и без това си имам достатъчно работа, че да се занимавам със спамери

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...