Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

След 4 часа ми започва лятната отпуска: 10 дена в Ню Йорк, 20 в Канада, след това чужда сватба и 4-5 дена на нашето море :P.

Link to comment
Share on other sites

След 4 часа ми започва лятната отпуска: 10 дена в Ню Йорк, 20 в Канада, след това чужда сватба и 4-5 дена на нашето море :P.

Ако се отбиеш без да искаш до Чикаго ела да почерпим по едно пиене :-)
Link to comment
Share on other sites

След 4 часа ми започва лятната отпуска: 10 дена в Ню Йорк, 20 в Канада, след това чужда сватба и 4-5 дена на нашето море :P.

 

Тя ще мине половината в път бре, Ванка!  :grin:

Link to comment
Share on other sites

След 4 часа ми започва лятната отпуска: 10 дена в Ню Йорк, 20 в Канада, след това чужда сватба и 4-5 дена на нашето море :P.

Приятно изкарване, Ванка! Трябваше да намериш време да отскочиш и на Западния бряг, тази година случихме на уникално лято. :)

Link to comment
Share on other sites

Приятно изкарване, Ванка! Трябваше да намериш време да отскочиш и на Западния бряг, тази година случихме на уникално лято. :)

Бях го планирал, но на Вено сватбата малко обърка плановете. Едвам успях да разместя отпуската да мога да хвана поне тези 30 дена за САЩ и Канада. Но то няма да избяга де. Може да се каже, че имам доживотна виза за Канада вече.

Link to comment
Share on other sites

Моля те кажи ми, че с тези надписи на латиница това са снимки от Англия примерно, а не от български ресторант? Въпреки, че като гледам плочките....

Link to comment
Share on other sites

Над 70% от присъстващите на този ВТОРИ купон са чужденци. Утре е третият, който вече е с преобладаващо роднинско и българско присъствие.   

Link to comment
Share on other sites

Баси, SSD-та са станали без пари. Току-що си поръчах този Samsung 850 Evo 250GB за ъпгрейд на медия центъра ми, че стария Интелски диск е само 60GB и се задръсти тотално след ъпгрейда до Win 10, като останах очарован от цента - само сто кинта. :)

 

Samsung-SSD-850-EVO-mSATA-Packaging-600x

Link to comment
Share on other sites

Самсунг скоро ще пуснат 16TB-тово SSD.. евентуално догодина може би. Цената още не е ясна, но като цяло 16tb са си много сериозен размер...

Аз се чудех дали да не взема терабайтовия - само $336 кинта е в момента, но на практика не ми трябва толкова голям за медия центъра. То досега с 60GB си караше, та какво остава с 250.

Link to comment
Share on other sites

Аз на моята машина ръгнах един 500гб-тов...... и почти съм го напълнил вече. То само 4-5 андроид емулатора като качиш и гледай какво става. Поне базираните на virtualbox тръгват прилично бързо за разлика от гугълските... 

Link to comment
Share on other sites

Първия ми лаптоп :))

Реших да отложа покупката на нещо по-сериозно като Fujitsu Celsius H710 за по-нататък.

20150822123047vaen.th.jpg

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Баси, SSD-та са станали без пари. Току-що си поръчах този Samsung 850 Evo 250GB за ъпгрейд на медия центъра ми, че стария Интелски диск е само 60GB и се задръсти тотално след ъпгрейда до Win 10, като останах очарован от цента - само сто кинта. :)

Брей, много тънка цена. Да не беше намален нещо? Защото за тези пари си е направо подарък. И като ти дойде, пусни един screen от as-ssd benchmark, да видя колко по-добър е от моите два на интел и адата :).

 

А междувременно аз забих една AMD PowerColor 290х, не защото сегашната не ми е достатъчна, а защото гъделът беше по-голям от мен, а и не съм правил ъпгрейд от година и половина :moon:

930fd1fc0648a822ca9936caf5fd7a7f.1600.jp

 

Link to comment
Share on other sites

Брей, много тънка цена. Да не беше намален нещо? Защото за тези пари си е направо подарък.

Аз като казвам "кинти" винаги имам предвид долари, а не левове. Такава му е цената в Амазон. :)

Link to comment
Share on other sites

След три седмици минавам в друга дирекция, с леко издигане. Ше се разправям с мобилни изгъзици :D 

Link to comment
Share on other sites

http://learnrussian.rt.com/speak-russian/how-install-cyrillic-keyboard-windows-7

За 7-ца.

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows-8/add-language-keyboard

За 8-ца

 

 

Ма ако кажеш каква е операционната система, ще е по-лесно де...Че ми свършват боба и червата от гълъби...

Link to comment
Share on other sites

По принцип е уин 8.1 ама сега го ъпгрейдвам до 10. Ще го мъча тия дни да видя. Кирилица и офис пакет са ми най-нужни към днешна дата. Като за офиса ми минава еретичната мисъл да си го купя ама ще видим дали няма да се вразумя.

 

Мерси за линковете. Най-вероятно и на 10 ще е нещо подобно.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...