Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dreamer и Snejko май бяха първата Bulforum сватба. Аз и Мая сме втората. Запознахме се точно в този форум. Може вече да го закривате :-)

 

Честито и много любов :))

Link to comment
Share on other sites

Честито на младоженците.

 

Само да уточним, че Снежи е омъжена, но не за Киро, а Киро така се е покрил, че може и да се е оженил без да сме разбрали...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Dreamer и Snejko май бяха първата Bulforum сватба. Аз и Мая сме втората. Запознахме се точно в този форум. Може вече да го закривате :-)

10505231_10203809302020727_5706113015770

:thumbs-up: Честито, живи и здрави. Ще гледаме ли "Укротяване на опърничавия"? :) :)

 

Link to comment
Share on other sites

Първо честито на Antares :)
За мен това е една от най-сериозните стъпки в живота. Успех в брака и безоблачно :)

 

Честито на младоженците.

 

Само да уточним, че Снежи е омъжена, но не за Киро, а Киро така се е покрил, че може и да се е оженил без да сме разбрали...  :grin:

https://lh4.googleusercontent.com/-5daGqJVLVAQ/Sr034QsCyLI/AAAAAAAAB2I/2SbGulnF6ko/w958-h639-no/IMG_1369.JPG

 

Това не са ли точно те двамата? Понеже не познавам нито единия, нито другия, но и аз съм останал с такова впечатление като Antares.

Link to comment
Share on other sites

 

 

https://lh4.googleusercontent.com/-5daGqJVLVAQ/Sr034QsCyLI/AAAAAAAAB2I/2SbGulnF6ko/w958-h639-no/IMG_1369.JPG

 

Това не са ли точно те двамата? Понеже не познавам нито единия, нито другия, но и аз съм останал с такова впечатление като Antares.

 

 

Това е Снежи и мъжът и Любо, Dreamer е кумът и кръстник на малката, но не фигурира на тази снимка.

Link to comment
Share on other sites

Може да има и други знайни-незнайни такива, но да не са го споделили, та за това ще Ви наречем Вас двамата с Мая - първите BF бракувани ;)

Link to comment
Share on other sites

Честито на новоизлюпеното семейство!!! Да сте живи и здрави, винаги един до друг (онова с "в болест и здраве" и т.н. наистина бива тествано на практика), никога не губете искрата на любовта в очите си и скоро ще чакаме и второто БФ бебе:) 

 

Гледам се е разраснал спор (и даже снимков материал има от непознати за мен хора :confused )относно аз за кого съм омъжена, та да кажа и аз де, в ролята си на първоизточник - омъжена съм за член на форума (което официално ни прави първите БФ бракувани), форума е причината да се запознаем (Dreamer ни запозна, после ни стана кум и кръстник на дъщеря ни), така че малка поправка - Antares просто превърна това в традиция:) Хайде, чакаме следващите:) 

Link to comment
Share on other sites

To следващата няма какво да я чакате, тя е ясна. :D

 

Киро добре го вкарахте женен за Снежко, аз едно време като му го изрисих лично и ме изгледа накръв и ми обясни каква е работата. :D Иначе, момчето от снимката на Снежко не го знам какъв им е, ама на мен ми продава авточасти за Рендето. Пловдив е малък град....

Link to comment
Share on other sites

Гледам се е разраснал спор (и даже снимков материал има от непознати за мен хора :confused )

Снимковия материал ти си го публикувала, не е от личния ми архив я :D

Link to comment
Share on other sites

Снимковия материал ти си го публикувала, не е от личния ми архив я :D

Да, верно е това нещо, тотално бях забравила, но странното е, че ти помниш, че въобще съм публикувала снимки преди 5 години. Уникална памет!

Link to comment
Share on other sites

Да, верно е това нещо, тотално бях забравила, но странното е, че ти помниш, че въобще съм публикувала снимки преди 5 години. Уникална памет!

 

Or just a stalker :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...