Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Пристигна ми кейса за подводна фотография. Сега остава само да се завлека на морето.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вече съм отпускар! :D

 

П.п. А телефонът ми приема входящи само от "приятели" и "семейство"  :shy:

Link to comment
Share on other sites

Познайте кой днес се вози на корабче по Темза :)

Дедо, що на Темза бе, мислих, че си на някакво по-екзотично място? Майтап бе Уили, have fun, където и да си! :) :beerchug

Link to comment
Share on other sites

На по-екзотично много прежуря слънцето по това време на годината. Там се ходи по-късно през годината :)

 

Чефо, кралицата каза другия път, като минаваш оттам да не забравиш да й се обадиш - много била харесала предния диск дето си и бил записал, иска други подбрани лично от теб :P

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ти се ебаваш, ама жена ми ми е разправяла, като е ходила в Париж как един наш роден "бизнесмен" тип бай Ганю си е носил бидона с киселото зеле...

Link to comment
Share on other sites

Интересно. Миришело киселото зеле, ама муате суши. Пък рибата и тя мирише. За сърмите да не говорим.

Link to comment
Share on other sites

Нека си мирише зелето. Когато е станало както трябва, не мирише на гадно. Виж, ако се е 'изпърдяло', вонята е отвратителна.

Link to comment
Share on other sites

Асасине, моля ти се, кажи ми, че като ходиш по европейските столици си мъкнеш бидон с кисело зеле, два-три трилитрови буркани туршия, каче с Кьополо и т.н.?

 

И за да не съм тотално извън темата - днес си оправих отдавна дразнещия ме проблем с ел стъклата...

Link to comment
Share on other sites

От малък съм си любител на военните кораби и одеве изпаднах в дива радост, когато видях това нещо на снимката, HMCS Winnipeg, акостирало на кея в наше село и любезно отворено за случайни посетители, макар и под зоркия поглед на въоръжения екипаж. :)

 

DSC002733.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

iphone-5s-model-box.jpg

 

Взех го без никакви очаквания и ми направи доста добро впечатление. Големината на телефона ми е по - удобна от нексус 5. Засега съм доволен от избора си :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

След месец мъки с жената си купихме жилище в София. Днес си вземахме ключовете :) През това време успях да си намеря и работа, така, че може би от средата на следващия месец почвам и работа :)

Link to comment
Share on other sites

След месец мъки с жената си купихме жилище в София. Днес си вземахме ключовете :) През това време успях да си намеря и работа, така, че може би от средата на следващия месец почвам и работа :)

Еми браво, честито. Ей къде ще гледаме Ф1...един ден като се върна :)

Link to comment
Share on other sites

След месец мъки с жената си купихме жилище в София. Днес си вземахме ключовете :) През това време успях да си намеря и работа, така, че може би от средата на следващия месец почвам и работа :)

Колко върви квадрата в различните квартали/зони?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...