Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Признай си че си го взел само заради тая от клипа :) :)

Не знам за него, но тази индийка от клипа директно ме навежда на мисълта, че нещото е правено в долината на река Ганг, не, мИрси. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Съвсем не, правено е в PRC, както всичко останало на тоя свят вече... Просто тия хора си правят нагледно показно за техния пазар. За всяка функция си има надлежно обясняващ клип с тая другарка.

Link to comment
Share on other sites

Которе, нали това е главната цел бе момче младо, да усетиш какво е да те гони Пришълеца, без да имаш на разположение дори къса чекийка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз я поразцъках 15 минути на компа и си е бая гадна. За съжаление нямам никакво време сега, а имам една камара игри, филми и сериали. Ако заседна, мога да не стана месец :)

Link to comment
Share on other sites

Тук са дисциплинирани и културни. И маркировката, както и пътните знаци, са ок, не като у нас.

Link to comment
Share on other sites

А пък и при положение, че мисля да ходя на работа с кооло, не виждам никъв проблем. Има и бонуси :D

Link to comment
Share on other sites

При теб в Ю Кей може да се получи.....аз също си купих шукаритетно колло да ходя на работа.... (огромни благодарности на @Antares за съветите) и точно след 3-тото ходене и поредният опит да ме убият се отказах..... 

Link to comment
Share on other sites

При теб в Ю Кей може да се получи.....аз също си купих шукаритетно колло да ходя на работа.... (огромни благодарности на @Antares за съветите) и точно след 3-тото ходене и поредният опит да ме убият се отказах.....

Аз си взех матор на нова година,и сега всеки ден за мен е сървайвър,алулуя.Вече съвсем легално

съм донор...

 

 

раздавай прекъсвачи и безаварийно. Мотора иска газчица иначе няма смисъл от него. Тука мотористите карат все едно са с коли. Защо изобщо ги имат.

Мерси за безаварийното.

Ма тя май газчицата е като асансьор за оня свят особенно нощно време извън града.

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Аз си взех матор на нова година,и сега всеки ден за мен е сървайвър,алулуя.Вече съвсем легално

съм донор...

раздавай прекъсвачи и безаварийно. Мотора иска газчица иначе няма смисъл от него. Тука мотористите карат все едно са с коли. Защо изобщо ги имат.

Link to comment
Share on other sites

раздавай прекъсвачи и безаварийно. Мотора иска газчица иначе няма смисъл от него. Тука мотористите карат все едно са с коли. Защо изобщо ги имат.

Щото не искат да стават донори. Пък и глобите там са леко соленки

Link to comment
Share on other sites

Неофициално инж. след защитата в петък ще е официално ;) 

 

Честито, колега ! Каква специалност ?

 

Turn off this option! Nexus 7 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Честито. След 3-4-5 годинки работа по специалността ела да се пожалваш що ти трябваше :D Не, бе, честито привършване на мъката, заслужил си 6-цата надявам се. Та каква специалност и аз да попитам?

Edited by head_up
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...