Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нямаше ли интересни хобита и спортове? Нещо с мотори да речем :D

Те мАторите останаха в детската възраст. На игрището за голф се правят големите пари, if you know what I mean. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не го разбираш голфа определено - меката трева е всичко извън феъруея (fairway), а самия феъруей, както и най-вече грийна (the green) около дупката са направени от много късо подстригана и твърда трева, за да може топката да се търкаля свободно. Меката и дълбока трева отстрани се нарича раф (rough) и изобщо не е кеф да попадаш в нея. Айде стига толкова уроци, че ще трябва да ти искам пари. :lol: :laughing1:

 

А ти откъде знаеш какво точно ти пожелавам?  :laughing:

 

Всъщност грешно интерпретирах думата smooth... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gamer-а в теб проговори ;)

ЧЕстито и приятно трепане на каквото и да е :)

Благодаря Любо, направо проговори не ами закрещя с пълен глас. :lol:

На този етап смятам да се съсредоточа само върху две игрици - Wolfenstein New Order и Watch Dogs.

 

Father-e кви кинти е при вас?

Аз още обмислям дали да е пак кашонче или да мина отново на на PS.....

При нас е $450 пари, ама не там е проблема. Лошото е, че загубеното време в игра ще ми излезе много повече. :lol:

Иначе интерфейса на конзолата е изключително мазен, а графиките на игрите и ефектите са убийствени. Меката променяща се светлина от светодиодите на конзолата и контролера също е къртещ ефект.

Link to comment
Share on other sites

май май и аз ще мигрирам пак към PS , шибаният бокс има хиляда ограничения, не се предлага официално от МС България и съответно не ми приема кредитната карта за xbox live membership , съответно ме мога да цъкам фифа онлайн.....иначе контролера е доста по удобен от на PS и най-важното работи с обикновени батерии АА 1,5 което е доста лесно за "презареждане"....

 

 

450$ е доста добра цена.....

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

С PS4, ще ми липсват ексклузивните за Xbox заглавия : Gears of War и Halo.

 

Иначе +1 за новото поколение на PS.

 

Мисля към края на годината да го направя този ъпгрейд +50"TV.

Link to comment
Share on other sites

Дам... Gears of War е добро заглавие но чесно казano Хало-то не ми харесва изобщо.... общо взето бокса ми харесва доста повече от ПС3 но има и неща които са дразнещи + усещащото се участие на MS и вече съм на 90% сигурен че следващата конзола ще е Плейстейшън, очаквам някоя коледна промоцийка че тука цените още са "странни"... 

Link to comment
Share on other sites

2623xx2.jpg

 

Лимитед предложение за 14.79 евра!

 

Поръчал съм и приордър на четворката в САЩ, така че ноември ще имам и него с бонусите. 

 

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

Dreamer и Snejko май бяха първата Bulforum сватба. Аз и Мая сме втората. Запознахме се точно в този форум. Може вече да го закривате :-)

10505231_10203809302020727_5706113015770

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Dreamer и Snejko май бяха първата Bulforum сватба. Аз и Мая сме втората. Запознахме се точно в този форум. Може вече да го закривате :-)

 

Честито ви! Много здраве и много щастие ви желая :) И булката да слуша повече, от колкото я слуша младоженецът :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото знам Киро и Снежана не са женени...

 

След нашата сватба закривайте форОма, света, Вселената и всичко останало... 

 

Честито! Да сте живи и здрави, да се подкрепяте и обичате!

Link to comment
Share on other sites

Честито, Петре! Обич, здраве и попътен вятър :thumbsup:

 

П.п. И... недей така с Дриймър и Снежко, щот ще им докараш ядове на хората :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

много честито, много горчиво и да сте много живи, много здрави и много щастливи.

 

 

 

а ако не разбирате от намеци повтарям: много. количествено.

Link to comment
Share on other sites

Пешо, аз вече ти казах:"Добре дошъл". Скоро ще започнеш да оценяваш истински вицовете за мъже, жени и брачен съюз.  :laughing1:  И да знаеш - отсега нататък винаги ще го има момента, в който ще ти се прииска да се завреш в ъгъла, да обгърнеш космати коленца и да изпищиш цялата си неволя, докато горчиви мъжки сълзи се търкалят по небръснатите бузки.

 

П.С. Това само ще ти се иска.

 

П.С. 2 Мъжете не го правят.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...