Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

anigif_enhanced-buzz-7374-1399907396-10.

 

И освен това ми омръзна баш на стари юзъри да припомням къде е лаф темата... И все на една и съща група...  :grin:

 

И ся за да не съм ПАК оф - днес най-после сложих летните гуми и успях да  отпуша бойлерчето си в гаража... Верно, че разглобих повече от нужното, но пък му научих и анатомията... Също така пазарих и чудесни хладилник и пералня втора ръка....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Споко, баща ми те бие за гумите. Кара си ги в багажника вече месец и половина. Нямал време да ги сменя.

Link to comment
Share on other sites

Явно с остаряването всички ще станем така. Баща ми и той е от 1 месец с летните в багажника...

Link to comment
Share on other sites

По съвет на Раптора в една друга тема си направих сенника на терасата от армиран винил,от същия материал правят покривалата за камиони...супер доволен,надявам се да издържи поне 10 години...

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа честно, моят на беседката вече подминава 10 стабилно и няма грам разлика в сравнение с деня, в който го сложих.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

...моят на беседката вече подминава 10 стабилно.... :laughing:

 

На това се надявам :-)

 

 

По темата да се похваля щерката ми се "дипломира" 4-та група в детската градина....на есен първолаче

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Браво.

Те тези оценки имат ли някаква значение някъде, освен ако са 2-ки да те накарат нещо да повтаряш? Някакво влияние после за изпити след 7-8 клас нещо? Понеже знам, че и там някъде пак ги карат на матура и после пак 11-12 клас. Само тормозят децата с глупости.

Link to comment
Share on other sites

Еми честито.Моята пък излезе от НВО (НВО = национално външно оценяване = матура) с две петици и две шестици...Догодина 5-ти клас..

Ииииии баси. Аз мислих, че си доста по - млад...
Link to comment
Share on other sites

Ами Ванка, че съм млад, млад съм  :laughing: ...Ама навреме се организирах... :lol:

Миро, нямам представа..Пълна глупост е това според мен...Реално по-важните са тези след 7-8-клас....

Link to comment
Share on other sites

.Реално по-важните са тези след 7-8-клас....

Ми и аз така мисля, ама като са решили да тормозят децата.

Някъде бях чел сравнение между системата в САЩ и някоя от скандинавските страни. Нямше изпити, нямаше тестове( за домашните не съм сигурен - май и тях ги нямаше, че да имат време да играят) и в крайна сметка резултатите от знанията на "освободените" от изпити и простотии бяха много по-добри от другите. То се вижда и после като резултати и реализация на студентите.

Link to comment
Share on other sites

Ми и аз така мисля, ама като са решили да тормозят децата.

Някъде бях чел сравнение между системата в САЩ и някоя от скандинавските страни. Нямше изпити, нямаше тестове( за домашните не съм сигурен - май и тях ги нямаше, че да имат време да играят) и в крайна сметка резултатите от знанията на "освободените" от изпити и простотии бяха много по-добри от другите. То се вижда и после като резултати и реализация на студентите.

Те тия изпити се правят за да се калибрира точно простотията... Ти да не мислиш, че е за проверка на подготвеността?

Link to comment
Share on other sites

Т.е набелязват районите, в които все още има голям процент мислещи, разбиращи и можещи деца и насочват повечето тъпотии на там, че да се затъпее повсеместно?


И после няма да се чудят хората защо имало 10-15 % за такива като Бюреков

Link to comment
Share on other sites

Не мога да не се похваля, че след земетресението дори и вода не се е разляла от аквариумите ми. Бидейки на 8-ми етаж, два съда по 330-340 литра са непокътнати, заедно със съмповете. На практитка земетресение е най-големият кошмар за мен заради тези ми увлечения. Нищо не е мръднало и съм много доволен. Мога много високо да развея среден пръст и за онзи "умник", който твърдеше, че още като ги напълня ще се счупят.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да не се похваля, че след земетресението дори и вода не се е разляла от аквариумите ми. Бидейки на 8-ми етаж, два съда по 330-340 литра са непокътнати, заедно със съмповете. На практитка земетресение е най-големият кошмар за мен заради тези ми увлечения. Нищо не е мръднало и съм много доволен. Мога много високо да развея среден пръст и за онзи "умник", който твърдеше, че още като ги напълня ще се счупят.  :laughing:

Радвай се и стискай палци да не дойде вертикален земетръс със същата сила...

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Вертикални трусове не оставят какмък върху камък след себе си - последна грижа ще са ми аквариумите, превърнати в сол някъде под 8 етажа бетон...

Link to comment
Share on other sites

Един час пудрене на мозъци - $11 хилки отгоре към крайната сума при стискането на ръцете накрая! Никога не трябва да се подценява носенето на вода от девет кладенеца във всякакви преговори, колкото повече заливаш отсрещната страна с аргументи за двустранна изгода, толкова по-лесно забравят, че трябва да платят повече! Довечера мога да си взема заслужено един 15 годишен Гленливет. :)

Link to comment
Share on other sites

И един титаниев стик поне! Честито! И НАЗДРАВЕ!

Мерси! Е то тва се подразбира, още повече голф сезона отдавна започна, ама аз изтървах един-два уикенда заради ремонтите в къщи. Сега ще наваксвам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И с мощен драйв все да си в "меката" трева  :laughing:

Не го разбираш голфа определено - меката трева е всичко извън феъруея (fairway), а самия феъруей, както и най-вече грийна (the green) около дупката са направени от много късо подстригана и твърда трева, за да може топката да се търкаля свободно. Меката и дълбока трева отстрани се нарича раф (rough) и изобщо не е кеф да попадаш в нея. Айде стига толкова уроци, че ще трябва да ти искам пари. :lol: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...