Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5-ца,да. Точно това,което ми трябва - достъп до цялата ми нужна информация, без да влача лаптоп. Като добавим и синхронизацията в реално време с компютъра, май единствения кусур е, че няма слот за карта...

Link to comment
Share on other sites

мястото за карта и самсунг съкс  :grin:

 

 

Аха. Кабелче+флашка(външен хард) и самсунг съкс. 

Link to comment
Share on other sites

Самсунг Галакси рулз, като мястото за карта е само една от причините :laughing:  

 

Вчера гледах ревю на пристигащия на 11-ти Галакси 5 и направо ми потекоха лиги...

Link to comment
Share on other sites

Ти какво направи с твоя некус? Разгледа ли го вече?

 

ми ползвам си го, не бих казал че ми харесва повече от айфона но не мога и да отрека че има някои неща които ябълката ги няма.... аз заради това го и взех де. като за парите си определено е доста добро телефонче. 

 

 

 

Видене.... самсунг съкс  :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Васко, тая тема не е за спорове и дискусии, та няма да коментирам глупости.

 

Гледам обаче си взел да проглеждаш лека полека, някой ден може съвсем да ти се отвроят очите... 

Link to comment
Share on other sites

ми ползвам си го, не бих казал че ми харесва повече от айфона но не мога и да отрека че има някои неща които ябълката ги няма.... аз заради това го и взех де. като за парите си определено е доста добро телефонче.

Oт нездраво любопитство - кое го няма айфона?

Link to comment
Share on other sites

по неразбираема за мен и много хора причина apple не се кефят на bitcoin-a , съответно маркета е доста ограничен от към приложения за мониторинг/портфейли и т.н. свързани с виртуалната валута..... та затова ми трябваше андроида.... 

 

 

@RaptoR-e не съм прогледнал ни най-малко, андроида за мен има още мнооооооооого път да извърви докато стигне качеството ейпълските продукти. Ако не бях ползвал никога iOS може би щеше да ми харесва доста повече. 

 

 

Самсунг С5 съкс  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Слушам одеве малкия чете нещо запъвайки се, ама като се заслушах - чете описанието на някакво клипче от youtube... на английски... егати, аз на неговата възраст (първи клас) едвам сричах на български

Link to comment
Share on other sites

Ти т'ва не го гледай. И аз в първи клас можех и да чета и да пиша, че дори и някакви елементари сметки да правя. И к'во - глей ме с'я к'ъв съм :lol:

Link to comment
Share on other sites

Направих първата стъпка към сглобяване на нова машина, след като разпродадох нещата си още през Септември. Та като за начало:

 

Vengeance® Pro Series — 16GB (2 x 8GB) DDR3 DRAM 2400MHz C11 Memory Kit

veng_pro_red_hero_b.png

Link to comment
Share on other sites

Чудовището от профилната ми снимка от утре е по пътищата!  :thumbsup:

 

п.п. Моля не хвърляте боклуците си през прозореца на колата!

Edited by maistor
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...