Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като стана въпрос за вентилатори, се чудя дали боксовия вентилатор на интел е достатъчен да охлажда i7 процесор, или трябва да му взимам друг ?

Това звучи като - Ще ме закара ли до село Трабанта... или да си купя джипка...., или още по-добре - камион?

Link to comment
Share on other sites

Абе дедоо, ти май само вентилатори имаш в кутията.Дье ти е останалия хардуер? :lol:

Поне правилно ли насочи въздушния поток?

 

Кутията е голяма бре. Има място за 1 камара неща вътре. Ако настоявам мога и още вентилатори да измисля къде да сложа - примерно има 1 място отдолу може да вкарва въздух - там не съм слагал, даже мисля го запуших с тиксо да не обърква нещо потоците :)

 

За насочването - ужким ги гледахме пък и те бяха добре означени в коя посока духат.

 

 

Като стана въпрос за вентилатори, се чудя дали боксовия вентилатор на интел е достатъчен да охлажда i7 процесор, или трябва да му взимам друг ?

 

Да, стига да не го overclock-ваш нещо и да не те дразни че бръмчи повече...

Link to comment
Share on other sites

Кутията е голяма бре. Има място за 1 камара неща вътре. Ако настоявам мога и още вентилатори да измисля къде да сложа - примерно има 1 място отдолу може да вкарва въздух - там не съм слагал, даже мисля го запуших с тиксо да не обърква нещо потоците :)

 

За насочването - ужким ги гледахме пък и те бяха добре означени в коя посока духат.

 

Викаш, колкото повече, толкова повече. :lol:

Тя посокота на духане е ясна, ама да идеята е, че само тези отпред трябва да вкарват въздух, а всички останали (странични, горни, задни) да изкарват от кутията.

Link to comment
Share on other sites

Галя прави най-хубавата мусака на света. :love :love :love Вече сме готови за сватба. Ще се женим :rolleyes:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Галя, прави най-хубавата мусака на света. :love :love :love Вече сме готови за сватба. Ще се женим :rolleyes:

 

Абе ей, не се научи къде се пише тая запетайка значи... Към мен ли се обръщаш? За мусаката съм съгласна, ама за сватбата нищо не знаех, ама щом си рекъл...

 

Стефчо, нали знаеш каква е приликата между бременната жена и изгорялата филийка?

 

Прекалено късно е изваден(а)... Та и ние изгорЕхме...

Link to comment
Share on other sites

Да ви е живо и здраво детето :)

 

ХахахахХАхахаХА. Хайде сега всички ще помислят, че жената е бременна. :laughing:

 

П.П. От една мусаката та къде отидохме. Да уредим първо другото пък децата след това :tongue

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Брей, мило, и дете ли имаме, и аз да не знам... Странна работа. Женитби, деца, пък нищо не е съгласувано с мен :D

 

А, сефте, на мен малко лошо да ми стане и веднага ме поздравяват с "А Жоро е невинен".

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Много вярно. Ние българите и без това си украсяваме всяка приказка, като за шарана с "ей такова око". Както вика баба ми : "Внимавай какво приказваш, защото ако в единия край на селото си пръдн*ла, в другия вече си се наср*ла"... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Еми няма да е скоро. Освен ако не си намерим спонсор...

Link to comment
Share on other sites

И в крайна сметка не се разбра ще има ли сватба или се бъзикате...

 

За сега сватба няма. Истината беше за хубавата муска и за това я похвалих. Мислих, че повечето знаят за лафа с мусаката и за това се избазиках.

Link to comment
Share on other sites

За сега сватба няма. Истината беше за хубавата муска и за това я похвалих. Мислих, че повечето знаят за лафа с мусаката и за това се избазиках.

 

На гол гъз такива неща няма :D :D

Link to comment
Share on other sites

Поръчах си диоден фенер който докарва 1200 лумена...

Много са яки... свалят самолети.

Link to comment
Share on other sites

Честито. За подводни пещери ли ще го ползваш?

Направо ми е любопитно дали той свети по-силно от 'дългите светлини' на автомобила.

Основно за нощни гмуркания и потънали кораби. Също така в потънали кораби нощно време :). Би трябвало до края на следващата седмица да ми бъде доставено и ще направя някои тестове. Най - учуден останах от размера на батериите. Имам един друг фенер който е с доста сериозни батерии. 18650 се водят като модел(стандарт). Този фенер е със 32650. Видях да се продават такива с капацитет 10000mAh.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Честито, snejko! Дано всичко да е наред с бременността и раждането и да ви се роди здравичко момиченцето! Успех!!!

 

И вие да сте здрави, за да се грижите за него и да си го гледате!

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Честито на снежко и от мен (сега виждам темата). По-хубава новина от това няма. Дано е жива и здрава и да прави само малки бели :)

 

 

 

Аз пък след много чудене и една прекрасна оферта от Офис 1 и много интересна (за мен) лизингова схема се сдобих със следното изделие:

3103260000080_L.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да вземеш на лизинг... стол?! Е те т'ва е "гъз глава затрива" - главата ти се скъсва от работа, за да угоди на гъза... Тц, тц, тц...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...