Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко милиона? Милионерчееее :lol:

 

В БГ е парче пари, от САЩ е толкова колкото и аз бях решил да дам :)

 

Разгеле...ще се размина с поръчката на оня златния с камъните. :bgrin:

 

Друг се нагърби. :D :D :D.

Link to comment
Share on other sites

Подаръкът от Жоро за Коледа (нов водомер) :)

 

2802654Y.jpg

 

И най-накрая шапките на MC Mercedes :)

 

2802633A.jpg

 

2802644E.jpg

 

2802700y.jpg

Link to comment
Share on other sites

Подаръкът от Жоро за Коледа (нов водомер) :)

 

...

 

Не те ли боцка пъпката на часовника? Аз имам един такъв, много му се кефих на картинка, какво гледах като го взимах не знам, но след 1 ден носене стигнах до извода че не мога да го трая защото много ме дразни такава остра пъпчица и прекалено много ми убива и боцка за да я изтрая.

 

А за шапките - ако ги бях видял сигурно щях да тръгна да те разубеждавам, поне да бяха червени :P

Link to comment
Share on other sites

За часовника : Ами боде ме, ама след като посинях вече и свикнах, спря да ми прави впечатление. Аз не съм толкова изнежена, Ники, нося яко на бой и боцкане ;)

 

За шапките : Че ти в болидите на Макларън какво червено видя?! Освен надписа "Vodafone"? Ако бяха червени, щях да съм от сектата на Чефо с Фераритата. Нямаше кой да ме разубеди, пък ако ще... Сега си имам 3 броя. Това, че си ги взех ми оправи деня, честно, след 1 л. натурален сок, който падна върху крака ми, направи ми дънките леш, след това, че съм пъпчива по лицето от 1 седмица и не мога да се трая, а се наложи да си сваля грима на работа, защото парче спирала ми беше влязло в окото и се бях подула като че ли са ме спаткали с юмруци. Много съм щастлива, наистина много ги исках.

 

Абе за часовника не е ли добре да дам някаква символична сума на Жоро, че нали не било хубаво да се подарява часовник (както и оръжие)? Ей така, все едно съм си го откупила...

 

Edit : Ангеле, аз така нож съм "откупувала", ама не помнех дали и за часовниците е така. Ще му дам там някакви пари, не че съм много суеверна, ама все пак :) Да не предизвикваме съдбата :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Ако е Movado както изглежда (а не като моя Skagen) не вярвам някой да откаже лека помощ :)

 

Браво на братята китайци, щом са го докарали да изглежда като оригинален :laughing:

 

 

Иначе да се похваля, че и аз си получих днес коледните подаръци :) Много съм доволен (:)

Link to comment
Share on other sites

И аз си купих наааай-накрая часовник. Определено е нещо, от което имам нужда. Семпъл, прост, обикновено Casio с десетгодишна батерия и елементарна водоустойчивост. Надявам се, по-добра от толкова любимите на баща ми Q&Q...

Link to comment
Share on other sites

За часовника : Ами боде ме, ама след като посинях вече и свикнах, спря да ми прави впечатление. Аз не съм толкова изнежена, Ники, нося яко на бой и боцкане ;)

 

За шапките : Че ти в болидите на Макларън какво червено видя?! Освен надписа "Vodafone"? Ако бяха червени, щях да съм от сектата на Чефо с Фераритата. Нямаше кой да ме разубеди, пък ако ще... Сега си имам 3 броя. Това, че си ги взех ми оправи деня, честно, след 1 л. натурален сок, който падна върху крака ми, направи ми дънките леш, след това, че съм пъпчива по лицето от 1 седмица и не мога да се трая, а се наложи да си сваля грима на работа, защото парче спирала ми беше влязло в окото и се бях подула като че ли са ме спаткали с юмруци. Много съм щастлива, наистина много ги исках.

 

Абе за часовника не е ли добре да дам някаква символична сума на Жоро, че нали не било хубаво да се подарява часовник (както и оръжие)? Ей така, все едно съм си го откупила...

 

Edit : Ангеле, аз така нож съм "откупувала", ама не помнех дали и за часовниците е така. Ще му дам там някакви пари, не че съм много суеверна, ама все пак :) Да не предизвикваме съдбата :)

Скоро и червеното от Водафон не трябва да го има на сивата сган...ако правилно помня :)

Link to comment
Share on other sites

татус бе , на корема отстрани.

прави ми го нейчо нейчев - нео

бих казал че е мнооого добър , да не кажа най-добрият в пловдив.

Работи много по чисто и внимателно от мамбата (на корема боли адски много , при мамбата за 4 буквички ми се взема здравето вдигнах температура 1000 пъти а тук за тая сложна картина с много светлосенки , цветове и повтаряне почна да ме боли чак най накрая) мамбата до сега ми беше фаворит , но напоследък се е занемарил и гледа да ги прави максимално бързо без да му пука дали боли или не , цените са му ужасно надути така че му казвам чао :wacko:

bratle kade se namira tozi HEO kaji mi da otida

Link to comment
Share on other sites

zlobil няма да ти отговори, защото от доста време не е влизал. Просто търсене в гугъл обаче, изкара като трети резултат, тема в нашия форум.

 

Ето този пост има някакво обяснение. В другата тема е. Можеш да пишеш и на този потребител, който е писал мнението.

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=9516&view=findpost&p=1495220242

Link to comment
Share on other sites

zlobil няма да ти отговори, защото от доста време не е влизал.

 

Напротив, точно преди седмица е преглеждал форума....но си прав, че най-вероятно вече няма да напише нищо...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

преборих се с задачите от Facebook Hacker Cup, то не че са нещо особено де ...

Double Squares и Studious Student ги направих изключително бързо, но преди това си свалих инпут файла и не знаех за 6те минути и ... като ми изписа timer expired ми светна :)

Peg Game ми отне повечко време, но и нея я направих, остава да е вярна :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам се хвалите с часовниците си. Ето какво най - накрая си взех и аз. На кой му е най - голям :P.

Това ще да е от онези часовници, дето само часа не показват ;)

Link to comment
Share on other sites

Добър вечер на всички познати и непознати съфорумци. Аз направо не знам от къде да започна и къде да свърша. За една година от както съм станал много нередовен тук във форума ми се случиха какви ли не работи.

Ето някои от най важните.

На нова работа съм от година която е до нас.

Оженихме се с Таня (за тези от вас които я познават)

Основен ремон на повече от половината ни жилище.

Нова кола и още едно куче, поколение на моята кучка.

И най най щастливото нещо всеки момент (тези дни) ще ставам баща ще си имаме момченце.

И за коледа SE XPERIA X8

 

Мисля че това е достатъчно че иначе ако се отплесна да пиша и нз. кога ще свърша. Но и това никак не е малко за една година време.

Link to comment
Share on other sites

А като ти се роди детенце, ще се чудиш как така до сега си живял без него. :rolleyes:

Дано да е наистина така. Омръзна ми всички да ни плашат колко страшно и трудно било.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...