Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Дедо, още по мое време местата, които да отговарят на горните критерии вече бяха изчезнали от Черноморието. Сега просто не ми се иска да си представям в какво се е превърнало едно бивше вече райско съкровище. Личните ми предпочитания отдавна са насочени към една друга точка в света, още повече, че пътя до там ми е само 5 часа (май в разгара на сезона от Пловдив до Варна се отива за доста повече), няма да ми е необходимо да се боря цяла седмица с аклиматизиране на ужасни часови разлики (разликата е само два часа вместо цели десет) и най-важното - имаш невероятен избор от стотици курортни местенца, напълно отговарящи на горните критерии. Да не споменавам също, че излиза и далеч по-евтино. :punk

 

За момента проблема ни е че самолетните билети ще ни дойдат горе-долу колкото би ни излезла почивката в Албена. Но всъщност основния проблем е че жена ми изпитва панически ужас от летене в самолет :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Най-накрая излезнаха резултатите за евростипендиите и съм одобрен.

 

Допълних климатика на колата с фреон и сипах едно такова масалце на мотора :D :

competition.jpg

Link to comment
Share on other sites

За момента проблема ни е че самолетните билети ще ни дойдат горе-долу колкото би ни излезла почивката в Албена. Но всъщност основния проблем е че жена ми изпитва панически ужас от летене в самолет :)

Леле, сериозно ли има страх от летене... тя не знае колко губи. Аз всеки път се разцепвам от кеф като летя, за съжаление мъж ми още не е летял и нямам търпение да го съпътствам при първия му полет, надявам се до някое прекрасно романтично местенце ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз всеки път се разцепвам от кеф като летя

Летял съм общо 6 пъти, 2 от които по 8 часа и нещо - няма по-скучно нещо на света :) Единственият плюс е гъделичкащото усещане в корема при кацане.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като е далече този момент, а бая борба беше с тая конструкция реших, че и сега може да се види. В момента пак я разглобихме и се почва боядисване, след това пак сглобяване, застрелване в стената и т.н. и т.н. Като се има предвид, че вече съм само 2 дни от седмицата в Пловдив може и да откара 2 седмици докато инсталирам напълно. А вече аквариумите, терариумите и холандския филтър ще се правят едно по едно и то доста време, тъй като сега няма как да отделям 4 цифрени суми за подобни глезотии...

Link to comment
Share on other sites

Летял съм общо 6 пъти, 2 от които по 8 часа и нещо - няма по-скучно нещо на света :) Единственият плюс е гъделичкащото усещане в корема при кацане.

 

8 часа не са чак толкова много. Пробвай 11 часа и половина като преди това си летял на 2 други полета с час почивка като първия си се паднал точно до двигателите на някакъв мизерен самолет с 3-4 седалки на ред точно.

 

Иначе в първата класа си е гъзария и половина и си е друго да ти носят хапване и пийване на корем а седалката да ти масажира гърба и задника :)

 

 

Диванчетата онези от Нов Дом Симеонов ли са, които имат ръчка отстрани и долната част се повдига за да си проснеш краката по-удобно?

Link to comment
Share on other sites

Ако ще говорим за рекордни пътувания - 23 часа с Greyhound от Колорадо до Монтана, 9 часа чакане на полета, ~ 5 часа полет вътре в САЩ, ~ 2 часа чакане, ~ 8 часа полет до Лондон, ~ 1 час чакане, ~ 3 часа полет до София, ~ 1.5 часа пътуване до Пловдив. Познайте на какво миришех към края :D

Link to comment
Share on other sites

Летял съм общо 6 пъти, 2 от които по 8 часа и нещо - няма по-скучно нещо на света :) Единственият плюс е гъделичкащото усещане в корема при кацане.

Аз съм летяла 12 пъти и ми харесва все повече, искам още и още...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм летяла 12 пъти и ми харесва все повече, искам още и още...

При тези разпадащи се самолети си укроти малко желанието. Тепърва предстоят старите тенекии да падат.

Link to comment
Share on other sites

Ако ще говорим за рекордни пътувания - 23 часа с Greyhound от Колорадо до Монтана, 9 часа чакане на полета, ~ 5 часа полет вътре в САЩ, ~ 2 часа чакане, ~ 8 часа полет до Лондон, ~ 1 час чакане, ~ 3 часа полет до София, ~ 1.5 часа пътуване до Пловдив. Познайте на какво миришех към края :D

 

Представи си сега пътуване с автобус до Австрия което е над 26 часа и през цялото време стоиш сгънат на 5... 1 път се вързах да пътувам до Линц така и съжалявах ужасно много. Отделно че половината пътници бяха мангали та миризмата в автобуса беше превъзходна.

Link to comment
Share on other sites

Диванчетата онези от Нов Дом Симеонов ли са, които имат ръчка отстрани и долната част се повдига за да си проснеш краката по-удобно?

 

Серия CHEERS, да. Още от първите на пазара.

Link to comment
Share on other sites

Серия CHEERS, да. Още от първите на пазара.

 

Благородно ти завиждам.

 

Между другото лятото как се седи на такава кожа с къси гащи? Само не ми казвай че климатика бичи на 20*С през цялото време...

Link to comment
Share on other sites

понеже съм твърдо решен в къщата ми да има такива във всекидневната правя официално предложение , давай да ти дам 50лв и да ги взимам .... сам ще дойда да си ги сваля до долу :)

Link to comment
Share on other sites

Свинска или телешка кожа са? Ако са телешка, можеш ли да ми кажеш колко пари са ти стрували и каква конфигурация са(ако искаш на ЛС), че трябва да претапицираме нашите, а нямам и идея колко би струвало.

Link to comment
Share on other sites

Свинска или телешка кожа са? Ако са телешка, можеш ли да ми кажеш колко пари са ти стрували и каква конфигурация са(ако искаш на ЛС), че трябва да претапицираме нашите, а нямам и идея колко би струвало.

 

Аз мога да ти кажа - в зависимост от модела са между 3500 и 6000лв. Само че това няма нищо общо с претапицирането защото първо тези кресла имат механизми за подпиране на краката и второ се водят италиански телешки бокс (освен ако нещо се бъркам защото последно ги гледах миналото лято). Но за цените съм сигурен - включваха обикновено кресло, диван 2ка и диван 3ка.

 

Имаше един модел с дамаска и беше значително по-мек но нямаше механизъм на дивана... т.е. можеше да се разтяга а аз категорично отказвам да си взема диван който става на легло - не само са по-неудобни а и рано или късно се прецакват на няколко места и като резултат нито е легло като легло а дивана почва да убива

 

----------------

 

Ей това е нещо за което му завиждам на Виден... предполагам няма да е за дълго - имам да оправям някои сметки след това вероятно ще си сменя моя стол и после идва ред на хола и въпросните диванчета.

Link to comment
Share on other sites

И аз така :blink: . Да не сме били в един рейс ? Кажи ся че беше и в хотел Чайка и падам :P

 

Бтв .. още едно мнение че слънчев бряг sux ...

 

От 26 -ти до 31 -ви аз бях в Чайката :blink:

Link to comment
Share on other sites

ЕК така си откачиха кабелната телевизия, че във секи един момент мога да си я пусна сам :laughing: Качиха се на стълба, откачиха конектора и готово :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да ти кажа - в зависимост от модела са между 3500 и 6000лв. Само че това няма нищо общо с претапицирането защото първо тези кресла имат механизми за подпиране на краката и второ се водят италиански телешки бокс...

То е ясно, че да претапицираш холова гарнитура, не е като да си купиш нова, ама предполагам, че ако средно струва 5000, махаме 2000 за всичко друго, без кожата и остават едни 3000, които трябва да дадем, ако искаме да имаме нова кожа... :) Не е малко пара това! Освен да пляснем една искуствена кожа и тва е...

Link to comment
Share on other sites

Смисълът да тапицираш за сумата от 3000лв стара холова гарнитура е някъде към 0 .... даже - 1231242535345 , тва ако го направиш директно се нареждаш в класацията ми за най-глупав човек .....

Все едно на кола за 1000лв да и сложиш музика за 10 000лв и да си мислиш че е Хармън Кардън или БОУС.....

Link to comment
Share on other sites

На холовата гарнитура нищо и няма и аз много я харесвам като модел. Освен това не е толкова стара. Нуждата от претапициране идва от там, че кучето ми реши да направи по една дупка в кожата на 2-йката и на дивана, докато беше бебе и си чешеше зъбите на всичко. Ти ако караш Ауди модел 2004(примерно) и ти ударят една от вратите, ти какво ще направиш? Ще хвърлиш колата на боклука и ще си купиш нова ли?

Ако за теб 2000лв.(разликата между претапициране и купуване на нова гарнитура) са нищо, аз мога да им намеря десетки приложения.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...