Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Не говорим за такива работи , естествено че ако блъсна аудито ще направя вратата защото ако аудито струва 20 бона , вратата струва 1000лв тоест 1/20та от цената , а вие давате повече от половината от парите (над 50%) за нова гарнитура която реално е с 10 пъти повече екстри за да си направите старата , разликата е от тука до небето ...... и накрая излиза че сте дали 3 бона а вашата гарнитура няма поставки за чаши в подлакътниците (каквито най-вероятно няма изобщо) , няма приставка за краката и т.н. излиза ви по-скъпо това се опитвам да обясня

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

По принцип така излиза наистина, ама като ги нямаш парите за нова... А и аз не съм сигурен колко би струвало претапицирането и дали изобщо има такова нещо за кожена мебел. Просто си мислех на глас... :)

Link to comment
Share on other sites

Ние преди бая годинки претапицирахме цялата холова гарнитура в нас ама не с кожа ами с нещо като плющ и аз незнам какво точно се води , беше по скъпо от изкуствената кожа и за ъглов диван 3ка + 2ка + 2 табуретки + фотьойл ни взеха мисля към 800лв заедно с работата и материала , даже още не е мръднала на село си я ползват иначе стана като нова

Link to comment
Share on other sites

Благородно ти завиждам.

 

Между другото лятото как се седи на такава кожа с къси гащи? Само не ми казвай че климатика бичи на 20*С през цялото време...

 

Седи се съвсем нормално, освен ако не се потиш като прасе. Аз не уважавам кожата по принцип, но тагава ми харесаха опциите на гарнитурата, особено масичката, която се появява под средната облегалка на дивана.

 

 

понеже съм твърдо решен в къщата ми да има такива във всекидневната правя официално предложение , давай да ти дам 50лв и да ги взимам .... сам ще дойда да си ги сваля до долу :)

 

Няма проблеми, Васко - 50 лева + чупеното Ауди и аз ще ти ги сваля до вратата, абе даже ще ти ги докарам.

 

Аз мога да ти кажа - в зависимост от модела са между 3500 и 6000лв.

 

За моите в Пловдив ми се дърлеха на 5000, но в София ги договорих на 4500 и им сипах с черпака на пловдивските наглеци като ми я докараха пред вратата. Супер нагли парчета. Гарнитурата е 1+2+3.

 

Смисълът да тапицираш за сумата от 3000лв стара холова гарнитура е някъде към 0 .... даже - 1231242535345 , тва ако го направиш директно се нареждаш в класацията ми за най-глупав човек .....

Все едно на кола за 1000лв да и сложиш музика за 10 000лв и да си мислиш че е Хармън Кардън или БОУС.....

 

Васко, откровени тъпотии ръсиш понякога. Я да видим сега, имам една тук в Банкя, която е масив орех с кожа, внесена от Холандия. След 15-на години разбира се кожата е дала фира. 12345612354623 единици тъпота са нужни, за да НЕ се сетиш защо си струва да я претапицирам.

Link to comment
Share on other sites

Български език и литература

96.00 точки Отличен (6.00)

 

Френски език

86.00 точки Отличен (5.75)

 

С което практически ме приемат в университета :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Васко, откровени тъпотии ръсиш понякога. Я да видим сега, имам една тук в Банкя, която е масив орех с кожа, внесена от Холандия. След 15-на години разбира се кожата е дала фира. 12345612354623 единици тъпота са нужни, за да НЕ се сетиш защо си струва да я претапицирам.

 

 

Ебахти желязната логика.... то и аз имам на село едни дивани дет сигурно са заченали баща ми на тях а пък прабаба му е била революционер и е обсъждала планове на тях ма предпочитам да си взема нови , няма да ги претапицирам за 23123123лв , а и се съмнявам че сандмана има 25 годишен дъб отсякан от холандски девственици ..... та губи ти се смисъла на поста ...... всъщност не целият смисъл ми до някъде , зависи за какво говорим......

 

 

 

 

 

ПС : От днес е официално имам къща в с.Крумово , след седмица започват ремонтите :)

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Всъщност вдявам .... ма ти влизаш в целият спор директно с "АКО" ... ако беше такова , ако ми беше скъпо , ако е качествено да ама и ако баба имаше пишка щях да и викам дядо...... та затва.... представяш друга страна на спора , естествено че при това положение ще си го тапицирам ......

Link to comment
Share on other sites

Виждам че не вдяваш, Васко, но няма значение. :rolleyes:

 

Ами чесно казано и на мен претапициране за 3000 на стара мебел, при положение че нова струва 4500-5000 ми се вижда безмислено...

Всъщност вдявам .... ма ти влизаш в целият спор директно с "АКО" ... ако беше такова , ако ми беше скъпо , ако е качествено да ама и ако баба имаше пишка щях да и викам дядо...... та затва.... представяш друга страна на спора , естествено че при това положение ще си го тапицирам ......

 

:rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Как да ви обясня, че мебелите не са стари - на 2-3години са, а и ми харесват като дизайн. Проблемът е, че имат 2 дупки от кучето, което реши да ги претапицира само.

Link to comment
Share on other sites

Дай ще ти ги претапицирам за 500 лв. и кожата от теб. :) 3000 лв. е абсурдно за ремонт, за каквато и да е мебел, освен ако не се отнася за цяло заведение. ;)

Link to comment
Share on other sites

Дай ще ти ги претапицирам за 500 лв. и кожата от теб. :) 3000 лв. е абсурдно за ремонт, за каквато и да е мебел, освен ако не се отнася за цяло заведение. ;)

 

Имам един диван. Искам да го претапицирам с естествена кожа телешки бокс - бежов, отдолу да не е дунапрен а да е латекс (или каквото се водеха онези матраци които не се сплескват след 6 месеца като дунапреновите). Кожата и "матрака" от теб. Колко искаш за услугата? Става дума за диван 3ка...

 

Иначе 3000 май наистина са малко много след като нов диван с механизъм е 5000 но като махнеш дунапрените и тапицерията не остава кой знае колко много от дивана... "рамката" (или както там му викат) не е кой знае колко сложно и скъпо нещо... всъщност като се замисля има доста неща които като се замислиш излиза по-евтино да купиш ново отколкото да се ремонтират...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

всъщност като се замисля има доста неща които като се замислиш излиза по-евтино да купиш ново отколкото да се ремонтират...

 

Надявам се не си прекарал много безсънни нощи за да стигнеш до този житейски извод :tongue :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Надявам се не си прекарал много безсънни нощи за да стигнеш до този житейски извод :tongue :laughing:

 

Безсънни сутрини имаш предвид... и не, обаче ако знаеш колко бира съм изпил докато се светна за това :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Имам един диван. Искам да го претапицирам с естествена кожа телешки бокс - бежов, отдолу да не е дунапрен а да е латекс (или каквото се водеха онези матраци които не се сплескват след 6 месеца като дунапреновите). Кожата и "матрака" от теб. Колко искаш за услугата? Става дума за диван 3ка...

Ами зависи какъв е дивана, дали е от тези с италианския дизайн или по-опростен. Пък и трябва да питам шивачката, че за телешки бокс не знам дали изобщо ще се навие. :) Всъщност говориш за такъв цвят, нали?

И да, води се пенолатекс. По принцип ги дават че издържат повече от 10 г., но дали изобщо се предлагат в Пловдив, не че е голяма пречка де. :)

Link to comment
Share on other sites

...

И да, води се пенолатекс. По принцип ги дават че издържат повече от 10 г., но дали изобщо се предлагат в Пловдив, не че е голяма пречка де. :)

Предлагат се и в Пловдив :). Ние си купихме такъв 164х200х22 см за около 610 лв. Ако някой се интересува, ще изровя координатите и ще му ги пратя на ЛС.
Link to comment
Share on other sites

Ами зависи какъв е дивана, дали е от тези с италианския дизайн или по-опростен. Пък и трябва да питам шивачката, че за телешки бокс не знам дали изобщо ще се навие. :) Всъщност говориш за такъв цвят, нали?

И да, води се пенолатекс. По принцип ги дават че издържат повече от 10 г., но дали изобщо се предлагат в Пловдив, не че е голяма пречка де. :)

 

Най-обикновен диван за 600 кинта... но ако се направи с естествена кожа и латексова вътрешност ще е съвсем друга работа... иначе - да точно за такава кожа говорим. То и един "директорски" стол имам за тапициране като се замисля :)

 

Предлагат се и в Пловдив :). Ние си купихме такъв 164х200х22 см за около 610 лв. Ако някой се интересува, ще изровя координатите и ще му ги пратя на ЛС.

 

Ъъъъ за матрак за легло ли говорим или за тапициране на диван с въпросната материя?

Link to comment
Share on other sites

Днес си доставих невероятен кеф, сдобивайки се с тази уникална голф екипировка, която успях тутакси да изпробвам на стандартно 18-дупково игрище. Усещането е извънземно. :punk

CA_TourBag.jpg

Callaway_FT_9_Driver.jpg

callaway_ft_fairway_wood.jpg

280301337325.JPG

10034988.jpg

GigagolfOdysseyPutter.GIF

Link to comment
Share on other sites

Колко?! :D

Яка промоция за по-малко от $1500. Макар и да не е пълен комплект, на този етап е достатъчно, защото другите не се ползват толкова често и старите все още вършат работа. :)

Link to comment
Share on other sites

Е , добре си минал начи , можеше да е къде къде по-скъпо :D

Link to comment
Share on other sites

Яка промоция за по-малко от $1500. Макар и да не е пълен комплект, на този етап е достатъчно, защото другите не се ползват толкова често и старите все още вършат работа. :)

 

Не съм играл голф никога като изключим мини-голфа ама имам чувството че и аз ще се зарибя много . Няма търпение да направят подобно нещо близо до Пловдив , може и да не ми допадне ама мерака да пробвам е непреодолим :tongue

Link to comment
Share on other sites

Няма ли и някой запален по гмуркане с водолазно оборудване?

 

Ето и едно босненско голф игрище. Не е много препоръчително да се минава след червеният знак...

 

 

DSC_0013res.JPG

Link to comment
Share on other sites

Не съм играл голф никога като изключим мини-голфа ама имам чувството че и аз ще се зарибя много . Няма търпение да направят подобно нещо близо до Пловдив , може и да не ми допадне ама мерака да пробвам е непреодолим :tongue

Невероятно зарибяващ спорт е. Хванеш ли се веднъж, няма отърване. Хубаво е обаче човек да има достъп до различни и разнообразни терени. Както вече съм споменавал, тук голф игрищата в рамките на метро ерията са десетки, да не кажа стотици. Буквално залепено за офиса ми има едно стандартно игрище с 18 дупки, като по пътя за вкъщи минавам покрай още четири подобни. Пролет, лято и есен екипировката ми е винаги в колата, защото много често след работа отиваме да разцъкаме с колегите или просто отделям по час и половина когато съм сам на драйвинг рейндж да си шлайфам допълнително суинга с различните стикове.

 

Ето и едно босненско голф игрище. Не е много препоръчително да се минава след червеният знак...

Мухахаха, това е невероятна идея. По принцип колкото повече едно игрище е изпълнено с всякакви препятствия, толкова по-висша класа се води. Обаче това да се сложат тук-там минни полета покрай дупките си е направо за класата на PGA Tour. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...