Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Всички казваха преди , че аз не мога да си купя оригинални игри , това е от части вярно , не си ги купих от тук .

14112008005ui7.th.jpgthpix.gif

:)

Link to comment
Share on other sites

Хашкулсум битер махала! :D

Пожелавам ти да не я блъскаш, да не ти я блъскат и да не ти я крадат. И да не ти гасне на светофари :)

Каква е? Пусни някоя друга снимка!

Link to comment
Share on other sites

Олеле... още едно камикадзе по пътя. Накрая ще си взема един голф нула, опел кадет, или форд сиеста лада петичка, трабант, вартбург и ще се отбранявам!

Айде да ти е честито возилото, Ваньо, безаварийно и спокойно каране ти желая.

 

А за да не съм 100% офтъпик - след като снощи си потроших мишката, след като я отворих с права отверка, чупейки корубата... установих, че просто се е кривнал диода и не свети в лещата... Е, вече днес си имам сравнително добра мишка, абе делукс, ама кефи като дизайн и dpi-то е задоволително, като за n00b gamer като мен.

Link to comment
Share on other sites

Има 85% вероятност да започна работа като помощник-главен редактор. :D

Айде...днес помощник ; утре - ти да имаш помощник. :)

Днеска подкарах новото Автомобил! :woot :D :rolleyes:

Пусна ли обява във вестника, днес да се излиза в града само в краен случай? :lol:

 

Купих си безжичен парктроник с дисплейче, че с тая новата дълга кола не й виждам къде свършва багажника :woot (старата 4 метрова си я паркирах без проблем на ~10 см отзад и отпред с 1-2 маневри). Като го монтирам ще дам отзиви в темата за колите. ;)

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^, а честито и поздравления за избора!

 

Сега и аз да се изфукам с една придобивка от днес:

EWF-12470W.jpg

 

(И преди някой да попита защо не съм взел самсунга или някоя от другите изгъзици които се канех да взема - отговора е: защото не минават през вратата мамка им, отделно че и мястото където трябва да я навра е тясно... тяхната мама архитекти загубени да направят банята и кенефа по-малки от 2х2... ръчичките да им изсъхнат!)

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^, а честито и поздравления за избора!

 

Сега и аз да се изфукам с една придобивка от днес:

(И преди някой да попита защо не съм взел самсунга или някоя от другите изгъзици които се канех да взема - отговора е: защото не минават през вратата мамка им, отделно че и мястото където трябва да я навра е тясно... тяхната мама архитекти загубени да направят банята и кенефа по-малки от 2х2... ръчичките да им изсъхнат!)

Честито !!

 

А високият люк е за да те мята по-лесновътре булката...

Link to comment
Share on other sites

А високият люк е за да те мята по-лесновътре булката...

 

Нищо високо няма в люка - само така изглежда... освен това е тесен и ми запират рамената :lol:

(това защото рамената са ми изключително широки не че е толкова тесен люка)

 

Между другото - добра машинка се оказа - доста сухи излизат дрехите, само бръмчи по-особено, което беше и описано в ръководството - че издава малко по-различен звук и да не се шашка никой - така трябвало. Но този звук малко повече ме дразни отколкото на старата - сигурно защото бяхме свикнали с другия.

 

 

Пу д***а, още ме е яд за тесните врати и помещения..... само ако разбера кой е проектирал кооперацията и ми е направил банята 2х2 лично ще го удуша по възможно най-бавния и мъчителен начин!!!

Link to comment
Share on other sites

И ся кво? Не влиза ли?

 

Тая влезе... буквално на магия - за милиметри можеше да не влезе... а по-големите, които първоначално бях харесал и имат повече глезотии и touch screen lcd екранчета - тези не влизат.

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм... ама нали знаеш кого чакаме? :)

Сигурно не съм аз....обаче ми отлей "за отлежаване" 100 гр. 'Чивас", че последното, дето ми хареса някъде беше май точно такова....на 5-ти другия месец се връщам. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно не съм аз....обаче ми отлей "за отлежаване" 100 гр. 'Чивас", че последното, дето ми хареса някъде беше май точно такова....на 5-ти другия месец се връщам. :bgrin:

 

Еее ако трябва специално за теб още 1 чивас ще взема :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя комшията е Господа , Будата и Аллаха на ауспусите :bgrin: . След ремонта не стига че колата стана по-тиха от преди (преди да ми падне гърнето) , ами сякаш и по-бързо набира :pirate :tongue (Знам че няма никаква връзка ... )

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

ами сякаш и по-бързо набира :pirate :tongue (Знам че няма никаква връзка ... )

Бъркаш се. Има много връзка с това как ти е направен ауспуха ;). На мен мощността ми скочи страшно много след премахването на катализатора. Да си призная няма нищо общо с предишното вървене.

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш се. Има много връзка с това как ти е направен ауспуха ;). На мен мощността ми скочи страшно много след премахването на катализатора. Да си призная няма нищо общо с предишното вървене.

Не бе наистина .. като съм на газ имам чувството че съм на бензин , като съм на бензин имам чувството че съм на ... керосин + ред бул :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш се. Има много връзка с това как ти е направен ауспуха ;). На мен мощността ми скочи страшно много след премахването на катализатора. Да си призная няма нищо общо с предишното вървене.

 

Те за това бая хора са членове на Грийн Пийс и махат катализаторите за да не утрепят няколко "коня" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...