Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

а относно тривиалните неща...... когато станеш достатъчно голям че да могат да ти извадят лична карта без присъствието на родител може би ще осъзнаеш.......

Е накрая винаги се стига до аргумента с възрастта :lol: Няма да дълбая, че отиде :)

 

НИКОГА не отивайте доброволно в София, след като е паднал сняг и нямате кола с климатик (поне) ...

Link to comment
Share on other sites

НИКОГА не отивайте доброволно в София, след като е паднал сняг и нямате кола с климатик (поне) ...

Какво общо има климатика в колата със студеното време навън? Очевидно поради възрастта си не знаеш, че климатиците в колите са само за охлаждане. За затопляне си има съвсем различни системи които нямат нищо общо с тях.

Link to comment
Share on other sites

Явно поради възрастта си, сте си навряли главите в задниците и не искате да ги изкарате от там и само нареждата някви хора, дето не сте им виждали очите, през живота си. Аман от порастнали, всичкознаещи, заяждащи се типове ... ъкъла и годините нямат връзката, която си представят някои хитри индивиди. Писнало ми е да ми приказват "батковци" колко са повече, щото са по-големи.

 

Ако искат и бан да ми сложат.

 

едит: Повече няма да поствам тука, ако не е по темата, така че отговори да не чака никой хитрец, който шсе заяде.

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

Ние и да си ги извадим пак няма да имам възможност да прочетем за какво служи климатика в студеното време. Така и не ни отговори. Би ли бил така добър да ни обясниш?

Link to comment
Share on other sites

Ние и да си ги извадим пак няма да имам възможност да прочетем за какво служи климатика в студеното време. Така и не ни отговори. Би ли бил така добър да ни обясниш?

 

Да, ако може и аз бих искал да разбера за какво ми е климатик след като двигателя на колата работи при температура около 90 градуса, малко от малко да мине въздух покрай него и се стопля повече от достатъчно. Друга тема е климатроника който наглася температурата на колкото градуса си задал а не да въртиш копчетата докато улучиш правилното положение на копчето но и това не е болка за умиране :)

Link to comment
Share on other sites

Друга тема е климатроника който наглася температурата на колкото градуса си задал а не да въртиш копчетата докато улучиш правилното положение на копчето но и това не е болка за умиране :)

.... Кой то също (в режим отопление) ако не нищо, то поне има много малко общо с климатикът. Ама, карай...

Link to comment
Share on other sites

usbwe5.th.jpgthpix.gif Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Стига де какво ви е направил човека. Сега, дали е климатик или климатроник, радиатор, нагревател, парно или печка няма значение. Важното е, че (надявам се) сте го разбрали какво е искал да каже. Някои хора и след 10 години няма да се оправят...така, че колкото повече не е толкова повече.

 

Съвета ми е като правите шоу поне го правете качествено и с мярка.

Link to comment
Share on other sites

Не съм те виждал без брада от 3 години. :lol:

Клиото е продадено! Утарвах са от него. :) Колко спомени си заминаха с тая количка... Вярно е, че 1вата жена и 1вата кола не се забравят...

Link to comment
Share on other sites

Не съм те виждал без брада от 3 години. :lol:

То аз за последните почти 4 години съм я махал за около месец някъде :lol: Даже и тогава имах малко под долната устна, ама ся и тва го няма :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ръката ми започна да показва признаци, че ще се възстанови напълно! Вече мога да я вдигам без помощ почти до нивото на рамото, мога да я завъртам без помощ от другата ръка. Щастие! Дано до края на годината си възстановя пълния диапазон от движения ;]

Link to comment
Share on other sites

Не съм те виждал без брада от 3 години. :lol:

Клиото е продадено! Утарвах са от него. :) Колко спомени си заминаха с тая количка... Вярно е, че 1вата жена и 1вата кола не се забравят...

 

Честита да ти е продажбата.Трябва бая евтинко да си го дал за да го купи някой особенно с този 63 литров "бидон" в багажника :lol:

Link to comment
Share on other sites

Започна подготовката за новогодишната заря...

 

 

Видене, Видене....Аматьорско :P Аз съм натрупал около 5 кила "матрял", ама го държа на село, заключен, че сигурно сичкото тва има мощност колкото кило тротилов еквивалент.И "колегите" още ще донесат...Малка война ще си правим :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз спазвам законовите норми. А ако пратя пожарникарите да видят какво сте заготвили вашата група психопати 100% ще стане много интересен панаир... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Всичко е напълно легално.Досега не съм чул да са арестували някой за притежанието на свръх количества захар, парафин и бенгалски огън :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...