Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 място от 4 участника ли беше :lol: Това в кръга на шегата, иначе да живо и здраво, а защо още не си дал снимки с учасника и грамотата за участие :confused

 

Трябва да го снимам, че скоро не съм.Доста голяма мечка стана преди зимата :D

 

 

това каракачанката, за която говореше ли е? :)

 

Дам същата каракачанка.Тази от която имах и малки кученца.Още 1 доказателство че е чистокръвно кучето ;)

Link to comment
Share on other sites

Спечелих оборудване от томболата на Булсат :laughing:

 

:lol: :lol: :lol:

Това, ако някой още не е разбрал го печели всеки който се регистрира в томболата им, печели толкова пъти колкото се регистрира, оборудването е безплатно, но сключваш договор към тях (тоест нищо ново под слънцето, защото и досега си беше така, но сега само са добавили уж "томбола"), само дано не си имал глупостта да спечелиш няколко пъти, че ще трябва да плащаш няколко месечни такси за всяка чиния, ако разбира се подпишеш договора като ти цъфнат у вас след като си им казал адреса ти когато са ти се обадили.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

Това, ако някой още не е разбрал го печели всеки който се регистрира в томболата им, печели толкова пъти колкото се регистрира, оборудването е безплатно, но сключваш договор към тях (тоест нищо ново под слънцето, защото и досега си беше така, но сега само са добавили уж "томбола"), само дано не си имал глупостта да спечелиш няколко пъти, че ще трябва да плащаш няколко месечни такси за всяка чиния, ако разбира се подпишеш договора като ти цъфнат у вас след като си им казал адреса ти когато са ти се обадили.

To реално тва оборудване за нищо друго не става, понеже приемниците работят само с Булсат и ако не искаш да сключиш договор никва работа няма да ти върши :bgrin: Както ти писах на ПМ, разбрах с момчето, което ми се обади, да ми го включат към второто тв като ще си платя само таксата за монтаж :) А иначе някой заядливец може ли, или не може да иде в съюза на потребителите и да каже "Абе спечелих оборудване, ама тея ме задължават да сключа договор иначе не ми го дават" та гледай кво става след това :>

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

А иначе някой заядливец може ли, или не може да иде в съюза на потребителите и да каже "Абе спечелих оборудване, ама тея ме задължават да сключа договор иначе не ми го дават" та гледай кво става след това :>

Може, може. Аз например :). Ама не съм спечелил още :)

Link to comment
Share on other sites

За първи път ям в изискан френски ресторант. Никога до сега не са ми сервирали толкова изискана и вкусна вечеря. Верно че на повечето хора не им прави впечатление какво има на масата, но дето се казва човек е добре да се радва на елементарните неща... :)

Сметка накрая за 6 човека беше ~ 2300лв :D

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

За първи път ям в изискан френски ресторант. Никога до сега не са ми сервирали толкова изискана и вкусна вечеря. Верно че на повечето хора не им прави впечатление какво има на масата, но дето се казва човек е добре да се радва на елементарните неща... :)

Сметка накрая за 6 човека беше ~ 2300лв :D

поне наяде ли се, ама така че да ти се подуе шкембенцето :D , или си остана гладен/ наяден духовно от изискаността, обстановката, сървиса и т.н./

 

п.с.: аз ще се изфукам в най-скоро време с топлап/ако се навия, че нещо му се мая/

Link to comment
Share on other sites

Сметка накрая за 6 човека беше ~ 2300лв :D

RAM AM 1, или изродска щайга с осмоядрен проФесор и киноекран за монитор, или Голф двойка с тунинга, или 'ба ли му мамата... Ужас! Не вярвах, че снобизма може да достигне до такива нива...

Link to comment
Share on other sites

RAM AM 1, или изродска щайга с осмоядрен проФесор и киноекран за монитор, или Голф двойка с тунинга, или 'ба ли му мамата... Ужас! Не вярвах, че снобизма може да достигне до такива нива...

...наистина :blink: ... Ferante ти да не си някой от синовете на Ветко Арабаджиев :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Що му се бъркате на човека?Щом може да си позвли такива вечери значи парите не са му проблем( на него/нея или който плаща ).

 

Аз да се похваля дадоха ми да карам бял голф 2-ка :) Вече мога да умра спокоен :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Legop4o ти си гаден плагиат :lol: :lol: :P Не бе ебавам се, мн добър избор :punk Няколко страници по-назад и аз съм изтипосал една снимка на стъклото :D

Хахах, не съм видял.. но много му се радвам, сложих му леко прашен UV филтър и успя да фокусира прахта :blink: :love

Link to comment
Share on other sites

...наистина :blink: ... Ferante ти да не си някой от синовете на Ветко Арабаджиев :bgrin:

 

RAM AM 1, или изродска щайга с осмоядрен проФесор и киноекран за монитор, или Голф двойка с тунинга, или 'ба ли му мамата... Ужас! Не вярвах, че снобизма може да достигне до такива нива...

 

За човек под 25 години и живял единствено в България изглеждат като невероятно много пари особено оставени в ресторант... само че малко по-назапад $500/човек е съвсем нормална сметка в не-чак дотам изискан ресторант (верно не в някоя квартална кръчма с цаца и бира) но даже да подминеш $2000/човек пак няма да учудиш никой.

 

За снобизъм и цифромания - иди в капитан Кук и попитай за ХУБАВИТЕ вина и се наслаждавай на три и четирицифрени суми за бутилка.

 

Може и в Новотела да отидеш и да попиташ за 100гр отлежало поне 18-20 години уиски (single malt някое по-така)...

 

 

 

поне наяде ли се, ама така че да ти се подуе шкембенцето :D , или си остана гладен/ наяден духовно от изискаността, обстановката, сървиса и т.н./

 

п.с.: аз ще се изфукам в най-скоро време с топлап/ако се навия, че нещо му се мая/

 

 

В подобни ресторанти не ходиш за да се намуаш кат' прасе. За подобни неща се ходи в кварталната кръчма или сандвиджийница.

 

 

-----------------------

 

 

Ferante, аз пък имам 1 въпрос - всичко е хубаво и вкусно обаче кажи сега няколко часа по-късно не ти ли се вдигнаха зверски киселини от тез френски манджи. Аз където стомаха ми е доста здрав последния път като ядох оригинални френски манджи и пуках поне 4-5 вида от техните сирена после 2 дена имах киселини като за световно...

Link to comment
Share on other sites

вече втори човек възприема поста ми за шкембенцето не в правилната насока затова пояснявам - трябваше да има саркастичен остътък с елементи на ирония :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...