Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За "изсулените трвопушляци" искам да кажа, че ония спретнати, натокани пичове и мацки дето ходат по хаус партита (например) са мн по-големи наркомани от който и да е "изсулен тревопушляк". Представата за т.н. "изсулен тревопушляк" е толкова грешна, че ми става лошо. Вече 6-7 пъти ме проверяват ушави на гарата в София, щото нося кецове, имам брада и широки панталони. Супер забавно ми е колко са ограничени и как симулират дейност. Част от т.н. "изсулени тревопушляци" и алкохол не пият, да не говоря за наркотици, или нещо подобно. Тоя спор е загубена кауза, щото алкохола, който сички употребяваме, някои повече, някои по-малко, в почти всички случаи е доста по-вреден от тревата. Само да кажа, че не пуша, да не си направите грешен извод ;)

 

За тва, че по дрехите посрещат, ама можело и да не посрещнат (или нещо такова беше) - ами така ще е като ни е ограничен народа и като си гледа само в релсата и като не приема, че има алтернативни разбирания за всичко, които не са като неговите. Точно тва, че споменатите повече от 60% хора, подминават линковете с презрение е достатъчно доказателство, а типажирането е едно от най-опасните неща в модерното ни общество, според мен.

 

Гледайте си в чинийката и не се правете на разбирачи, щото става смешно :)

Link to comment
Share on other sites

Абе моля ви се. Не слагайте всички под общ знаменател. Познавам хора, които са постигнали немалко в живота си и понякога палят и пушат подобни неща. Кой каквото ще да си говори, готино е веднъж на няколко месеца да запалиш един масур и да се размажеш от простотия. После живота си продължава нормалному, е, да, при мен поне има един период от около седмица, докато мозъка ми нормализира нормалната си дейност, но ако бистрия ум е нещо, което ще ми е жизнено необходимо през следващата седмица - просто отказвам да пуша.

Друго е вече, ако подобно на някой шаман вдъхвате ежедневно от вълшебните билки в търсене на контакт с духовете, допитване до боговете, или просто в търсене на истините на живота - да, тогава наистина изцикляте. И в нашето общество, един човек, консумиращ непрекъснато трева изглежда не по-малко странно отколкото би изглеждал шамана, облечен с кокалени и дървени дрънкулки, една препаска и изрисуван като вокала на Dimmu Borgir.

Вчера се видях с един мой много близък приятел и му казах в очите, че се е превърнал в несериозно и изциклило лайно, че не бих се захванал с никакъв бизнес със него, докато не вкара малко ред в живота си и не излезне от ония цикъл. Казах му го много грубо и донякъде това е нещо, с което мога да се изфукам в тази тема. Искрено се надявам да ме чуе, защото е много умен и страшно интелигентен човек, но именно търсенето на философските въпроси с помощта на тревата го е превърнало в изциклил тип, който тръгва да ти рисува чертежи, докато ти говори за зелето (примерно)...

Link to comment
Share on other sites

Кой ти гледа коне. Крави разбира се! Всеки ден ги гледам... по улиците. Размотват са с разни плитки прилепнали дънки, от които буйно извира целулит, бодита, които откриват повече гънки, отколкото на мозъчната кора на Ваньо, и наклепани с половин козметичен магазин. И чакат да дойде вечерта, за да изригнат в чалготеката, покрити с повече дрънкулки, от кришнар на празник и почват да мятат едни гюбеци, да дрънкат като селскостопански чифтокопитен добитък на паша, докато пластовете сланина не почнат да пляскат един в друг.

Link to comment
Share on other sites

За тва, че по дрехите посрещат, ама можело и да не посрещнат (или нещо такова беше) - ами така ще е като ни е ограничен народа и като си гледа само в релсата и като не приема, че има алтернативни разбирания за всичко, които не са като неговите.

 

Хем си прав донякъде да негодуваш хем не си. Не може да отидеш някъде облечен като рокер и да очакваш да те приемат за сериозен бизнесмен. Имам познат който точно поради тази причина му отказаха виза за щатите. Следващия път се изтупа с костюм на армани, показа 1 метър кредитни карти и т.н. и взе виза.

 

Каквото щеш говори но това как изглеждаш има значение. Не може да се запуснеш и да приличаш на някой пророк спал 40 дена в пустинята със сламки в косата и миришещ подобаващо и да кажеш че си преподавател в Софийски университет - никой ама никой няма да те вземе насериозно отделно че сигурно до изясняване на обстоятелствата ще те приберат в психиатрията за по-сигурно :)

 

Кой ти гледа коне. Крави разбира се! Всеки ден ги гледам... по улиците. Размотват са с разни плитки прилепнали дънки, от които буйно извира целулит, бодита, които откриват повече гънки, отколкото на мозъчната кора на Ваньо, и наклепани с половин козметичен магазин. И чакат да дойде вечерта, за да изригнат в чалготеката, покрити с повече дрънкулки, от кришнар на празник и почват да мятат едни гюбеци, да дрънкат като селскостопански чифтокопитен добитък на паша, докато пластовете сланина не почнат да пляскат един в друг.

 

Ахахахахахахахахахахахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Кой ти гледа коне. Крави разбира се! Всеки ден ги гледам... по улиците. Размотват са с разни плитки прилепнали дънки, от които буйно извира целулит, бодита, които откриват повече гънки, отколкото на мозъчната кора на Ваньо, и наклепани с половин козметичен магазин. И чакат да дойде вечерта, за да изригнат в чалготеката, покрити с повече дрънкулки, от кришнар на празник и почват да мятат едни гюбеци, да дрънкат като селскостопански чифтокопитен добитък на паша, докато пластовете сланина не почнат да пляскат един в друг.

Чест и почитания ! Това беше... (как да се изразя), много описателно. :D

 

 

Хем си прав донякъде да негодуваш хем не си. Не може да отидеш някъде облечен като рокер и да очакваш да те приемат за сериозен бизнесмен.

Ми де да знам, ама аз така си ходя в 99% от времето, но да ти кажа до сега май нямам изпусната сделка още по-малко засран обект.

 

А в тревицата няма нищо лошо според мен.... стига да се консумира с мярка! Това е единствената дрога към която не се развива зависимост. Тютюна и алкохолът са много по - опасни наркотици примерно, но никой нищо не казва за тях, ами какво да се каже за онези мноо фьешън бонбонки и хапове дето сегашните дупета и "пички" ги зобат като не видели по разните му там партита и чалготечници... ?

 

@bakker благодаря за просветлението ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Явно не си даваш сметката, че сигурно поне 60% от всичко в интернет е пълна или поне частична глупост. :lol:

Така е наистина. Но това което съм дал вярвам че принадлежи към останалите 40% ;)

 

И че поне 60% от форумните потребители подминават линковете ти с презрение.

Съмнявам се. :D По-убедителен съм отколкото предполагаш ;)

 

EDIT: И понеже знам, че сега ще тръгнеш да мислиш някакъв гениален отговор, или просто да ме набедиш за нещо, НЕДЕЙ! Остави си моето мнение висящо или просто НЕ ГО ЧЕТИ.

О не миличък. :P Ще ти отговоря подобаващо. :devil Като цяло правилно си схванал че имам приятели извън форума така че да не се вживявам чак толкова много тук. И точно защото ти с действията си показваш ясно на всички че за тебе друг живот не съществува освен виртуалното ти alter-ego нарчено Psihara^^ (явно датиращо още от времето когато си открил че си cool единствено в IRC) съответно се опитваш да принизиш и мен до твоето ниво за да ти е по-лесно да ме победиш в една игра на психо-надмощие която е изключително смешна и като цяло представялва просто буквички върху монитора. Спри се :) Донякъде разбирам твоето... затова поне се опитай да дадеш шанс и на моето мнение. А защо съм се върнал - интересно ми е докога може да продължи изциклянето ви във форума и в кой момент ще спрете да се взимате насериозно. Също така имам доста свободно време напоследък, но това е друга тема.

 

Точно тва, че споменатите повече от 60% хора, подминават линковете с презрение е достатъчно доказателство, а типажирането е едно от най-опасните неща в модерното ни общество, според мен.

Гледайте си в чинийката и не се правете на разбирачи, щото става смешно :)

Ето едно хубаво мнение. Дори останалите (според вашата не-знам-откъде-направена извадка) 60% да са подминали писанията ми... те със сигурност са направили положително впечатление поне на 1 човек. А дори един човек споделящ мислите ми... ми е в пъти по-ценен от стотиците други които не го споделят. То е ясно че няма как да се харесаш на всички но наистина - третирането на хората според определени стереотипи определено е едно от най-опасните неща на модерното общество, защото в крайна сметка и то е резултат на глупости от типа на национализма и расизма които дърпат развитието ни назад.

 

повече гънки, отколкото на мозъчната кора на Ваньо

own3d :laughing:

 

@djadomraz - принципно съм съгласен че на определени места не можеш да ходиш изсулен. Това няма какво да го коментираме тъй като е ясно че определени институции си имат някакъв етикет и правила. Но пък и никой не те кара насила да се занимаваш с тях в крайна сметка, затова аз ги разглеждам като частни случаи в разсъжденията си :)

Edited by d9thc
Link to comment
Share on other sites

/off

 

Пише се Сделка ;)

 

И тук модератори няма ли? Тази тема е направихте на гъз !

 

То бива да поправяш някой но поне после погледни какво си писал да не се излагаш с подобни грешки...

Link to comment
Share on other sites

Чест и почитания ! Това беше... (как да се изразя), много описателно. :D

 

 

 

Ми де да знам, ама аз така си ходя в 99% от времето, но да ти кажа до сега май нямам изпусната сделка още по-малко засран обект.

 

А в тревицата няма нищо лошо според мен.... стига да се консумира с мярка! Това е единствената дрога към която не се развива зависимост. Тютюна и алкохолът са много по - опасни наркотици примерно, но никой нищо не казва за тях, ами какво да се каже за онези мноо фьешън бонбонки и хапове дето сегашните дупета и "пички" ги зобат като не видели по разните му там партита и чалготечници... ?

 

@bakker благодаря за просветлението ;)

Няма как да знаеш със сигурност далии имаш изпусната сделка заради това, защото те хората няма да ти кажат не искаме сделка щото си облечен еди-как си, но вътрешно още като те видят си правят някакви изводи... Все пак ти един вид ти продаваш някакъв продукт и ти си част от опаковката :)

 

Колкото за тревата първо че далеч не е единствения наркотик към който не се развива физична зависимост, второ и към него, както и към почти всичко в тоя живот може да се развие психична зависимост...

Link to comment
Share on other sites

Хем си прав донякъде да негодуваш хем не си. Не може да отидеш някъде облечен като рокер и да очакваш да те приемат за сериозен бизнесмен. Имам познат който точно поради тази причина му отказаха виза за щатите. Следващия път се изтупа с костюм на армани, показа 1 метър кредитни карти и т.н. и взе виза.

 

Каквото щеш говори но това как изглеждаш има значение. Не може да се запуснеш и да приличаш на някой пророк спал 40 дена в пустинята със сламки в косата и миришещ подобаващо и да кажеш че си преподавател в Софийски университет - никой ама никой няма да те вземе насериозно отделно че сигурно до изясняване на обстоятелствата ще те приберат в психиатрията за по-сигурно :)

Точно в тва ми е идеята, че е глупаво да има значение как си облечен, ама в крайна сметка от такива плиткоумни разбирания, на някои хора, като мен, им прават безсмислени проблеми и им създават излишни нерви :) И аз не харесвам особено някои крайни демонстрации не биване на нещо различно; справка - модерните "емота" и като цяло - отделни субекти от мойто поколение и доста повече такива, от подрастващите :)

 

Antares евала за кравознанието, което демонстрира :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Няма как да знаеш със сигурност далии имаш изпусната сделка заради това, защото те хората няма да ти кажат не искаме сделка щото си облечен еди-как си, но вътрешно още като те видят си правят някакви изводи... Все пак ти един вид ти продаваш някакъв продукт и ти си част от опаковката :)

Нещо май не си дочел...

 

Колкото за тревата първо че далеч не е единствения наркотик към който не се развива физична зависимост, второ и към него, както и към почти всичко в тоя живот може да се развие психична зависимост...

Навикът е съвсем друга тема. Важното е, че човек може да изпуши промишлени количества и след това да спре без да се посира, намалява доза или влиза в психиатрия..... и най-важното без да му липсва !

Link to comment
Share on other sites

Точно в тва ми е идеята, че е глупаво да има значение как си облечен, ама в крайна сметка от такива плиткоумни разбирания, на някои хора, като мен, им прават безсмислени проблеми и им създават излишни нерви :) И аз не харесвам особено някои крайни демонстрации не биване на нещо различно; справка - модерните "емота" и като цяло - отделни субекти от мойто поколение и доста повече такива, от подрастващите :)

 

Antares евала за кравознанието, което демонстрира :lol: :punk

 

Иди на работа или сключи някоя "З"делка с това облеклко ;)

Link to comment
Share on other sites

@афекс - Твоя социален контакт за 1 месец се равнява на моя за 1 ден...

Едва ли. Все пак подкрепям това че си вярваш искрено. Може някой ден и да се сбъдне. Тогава ще станеш победител във форумната война и ще получиш торба жълтици от шефа на водопада. :)

Edited by d9thc
Link to comment
Share on other sites

Няма форумна война. Толкова ли не го разбра за толкова време?! Не разбирам какви са тия работи, по които се вманиачаваш?! Не водя война с теб, защото бих те убил и излежал с густу. Но щом така го разбираш - аз отстъпвам от войната. Писна ми да вадиш лафове от задния джоб с надеждата никой да не ги е чувал. Омръзна ми да се опитвам да съм оригинален, за да ти обясня колко си глупав. Може и аз да съм глупавия. Шанс. Приятен ден ти пожелавам.

Link to comment
Share on other sites

Няма форумна война. Толкова ли не го разбра за толкова време?! Не разбирам какви са тия работи, по които се вманиачаваш?! Не водя война с теб, защото бих те убил и излежал с густу. Но щом така го разбираш - аз отстъпвам от войната. Писна ми да вадиш лафове от задния джоб с надеждата никой да не ги е чувал. Омръзна ми да се опитвам да съм оригинален, за да ти обясня колко си глупав. Може и аз да съм глупавия. Шанс. Приятен ден ти пожелавам.

Хмм... може би и аз не съм прав. Харесва ми че си искрен :) Приятна вечер и на тебе ;)

Link to comment
Share on other sites

За тва, че по дрехите посрещат, ама можело и да не посрещнат (или нещо такова беше) - ами така ще е като ни е ограничен народа и като си гледа само в релсата и като не приема, че има алтернативни разбирания за всичко, които не са като неговите. Точно тва, че споменатите повече от 60% хора, подминават линковете с презрение е достатъчно доказателство, а типажирането е едно от най-опасните неща в модерното ни общество, според мен.

 

 

я пак.... ? искаш да кажеш че трябва да си отделя от скъпоценното време да чета безмислици написани от пълни аутсайдери а които единственото важно е да се опитат да внушат на всички аджеба колко по безопасна е тревата от алкохола и как разбираш ли всички дето пушат трева са една идея над другите щото са осъзнали невероятното благо което тревата им предлага....... стига бе ..... как не съм се сетил до сега да сменя джонито с трева за да може да ми идват някакви умопомрачителни мисли каквито афекс ли е къв е предлага на целият форум..... мммм не мерси тревожат ме по тривиални неща от това ...... :ph34r:

 

Абе моля ви се. Не слагайте всички под общ знаменател. Познавам хора, които са постигнали немалко в живота си и понякога палят и пушат подобни неща. Кой каквото ще да си говори, готино е веднъж на няколко месеца да запалиш един масур и да се размажеш от простотия. После живота си продължава нормалному, е, да, при мен поне има един период от около седмица, докато мозъка ми нормализира нормалната си дейност, но ако бистрия ум е нещо, което ще ми е жизнено необходимо през следващата седмица - просто отказвам да пуша.

Друго е вече, ако подобно на някой шаман вдъхвате ежедневно от вълшебните билки в търсене на контакт с духовете, допитване до боговете, или просто в търсене на истините на живота - да, тогава наистина изцикляте. И в нашето общество, един човек, консумиращ непрекъснато трева изглежда не по-малко странно отколкото би изглеждал шамана, облечен с кокалени и дървени дрънкулки, една препаска и изрисуван като вокала на Dimmu Borgir.

Вчера се видях с един мой много близък приятел и му казах в очите, че се е превърнал в несериозно и изциклило лайно, че не бих се захванал с никакъв бизнес със него, докато не вкара малко ред в живота си и не излезне от ония цикъл. Казах му го много грубо и донякъде това е нещо, с което мога да се изфукам в тази тема. Искрено се надявам да ме чуе, защото е много умен и страшно интелигентен човек, но именно търсенето на философските въпроси с помощта на тревата го е превърнало в изциклил тип, който тръгва да ти рисува чертежи, докато ти говори за зелето (примерно)...

 

 

верно е не отричам , и аз пуша рядко , много рядко , не отричам тревата и не определям всички които я ползват като наркомани ама да почнеш да я защитаваш с цената на всичко и точно както ти каза да седнеш да циклиш над философски теми с помоща на тревата си е ...... тъпо .... отделно според афекс той има изключително много контакти извън интернет пространството и се опитва да убеди всички в това е хуу има ........ ми от къде толкова свободно време че успява да създава такива гениални теми и размисли за живота....... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Чета аз Афекс и се радвам че маалко от малко последните години излезах от пубертета и станах по-нормален човек а не онзи дървен философ който сега осъзнавам че съм бил преди години :)

 

Да поясня малко за "по дрехите посрещат" - колкото и да е свободомислещ някой като види пред себе си върл рокер с кожени дрехи с ресни, толкова татиуровки че кожата трудно се различава, брада до кръста и немска военна каска с кръстове на нея, трудно ще приеме че този човек е хрисим като овчица, отделно че е сериозен бизнесмен, собственик на няколко фабрики с търговски обекти в цялата страна и т.н. (точно случая с моя човек, само че без каската и брадата до кръста - неговата беше само 8-10см и без татуировките но останалото във вида му е било подобаващо когато са го отрязали за визата).

 

Та все пак колкото и свободно да се обличаш си има някаква граница в зависимост от това какво си тръгнал да правиш. Гарантирам ти и че никой служител на банка няма да ти даде по-сериозен кредит при подобен външен вид пък ти ако щеш го наричай предразсъдъци. Както и ако отидеш кален с галоши с които бабите на село ходят когато прекопават доматите и пипера... Ааа и стар окъсан анцуг и някаква ватенка за да е пълна картинката :)

Link to comment
Share on other sites

я пак.... ? искаш да кажеш че трябва да си отделя от скъпоценното време да чета безмислици написани от пълни аутсайдери а които единственото важно е да се опитат да внушат на всички аджеба колко по безопасна е тревата от алкохола и как разбираш ли всички дето пушат трева са една идея над другите щото са осъзнали невероятното благо което тревата им предлага....... стига бе ..... как не съм се сетил до сега да сменя джонито с трева за да може да ми идват някакви умопомрачителни мисли каквито афекс ли е къв е предлага на целият форум..... мммм не мерси тревожат ме по тривиални неща от това ...... :ph34r:

Пак ли искаш? ОК -

За тва, че по дрехите посрещат, ама можело и да не посрещнат (или нещо такова беше) - ами така ще е като ни е ограничен народа и като си гледа само в релсата и като не приема, че има алтернативни разбирания за всичко, които не са като неговите. Точно тва, че споменатите повече от 60% хора, подминават линковете с презрение е достатъчно доказателство, а типажирането е едно от най-опасните неща в модерното ни общество, според мен.
не вярвах, че някога ще ми се наложи да се цитирам, ама ей на случи се.

 

1. За скъпоценното ти време ми е през **** ;)

2. "Пълни аутсайдери" -> ?? поясни се, че съм малко тъп и не знам за кво говориш :)

3. Тва за внушението, че някой си е по-високо от друг, щото осъзнал нещо си, не знам как го измисли :blink:

4. По-тривиални неща викаш ... като например? - колко джонита да излюскаш, примерно :rolleyes:

 

Забавление :lol:

 

Иди на работа или сключи някоя "З"делка с това облеклко

Имай смелост да се изправиш пред някой и да му кажеш, че не ти пука за неговите средновековни правила и че можеш да живееш също толкова добре и без него и му тегли майната :) Аз лично бих се придържал към определено облекло, ако го изисква работата ми, макар че, според мен, не е необходимо.

 

Edit: Лека нощ и ще да си поджафкаме кретенизми другия понеделник :)

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

Пак ли искаш? ОК - не вярвах, че някога ще ми се наложи да се цитирам, ама ей на случи се.

 

1. За скъпоценното ти време ми е през **** ;)

2. "Пълни аутсайдери" -> ?? поясни се, че съм малко тъп и не знам за кво говориш :)

3. Тва за внушението, че някой си е по-високо от друг, щото осъзнал нещо си, не знам как го измисли :blink:

4. По-тривиални неща викаш ... като например? - колко джонита да излюскаш, примерно :rolleyes:

 

не беше нужно да го поясняваш....... :lol:

 

а относно тривиалните неща...... когато станеш достатъчно голям че да могат да ти извадят лична карта без присъствието на родител може би ще осъзнаеш.......

Link to comment
Share on other sites

СПЕЧЕЛИХ ЧАСОВНИК ОТ FHM !!! :) ОТ ПОСЛЕДНИЯ БРОЙ - ПИСМО НА МЕСЕЦА :)))

 

...баси как се радвам... :)

Edited by Yorkie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...