Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Получих подарък, нова видеокарта за именият си ден от жена ми.

Катрата е 7300 gts 256mb. 256bit. gddr.

И аз много се кефя. :D

 

Ебаси жената! А на какво се кефиш? На картата? На жената? :lol:

 

 

 

Имаше един филм Prime. Каката искаше да подари на момчето, с което спеше, Nintendo. Психоаналитичката й каза: "Ако искаш секс, забрави Nintendo-то". После сценката беше: Каката иска, но момчето бясно бутоните на Nintendo натиска!

 

:)

 

Айде и аз да се похваля нещо да не само спам. Онзи ден поставих Началото на Края - отне ми точно 13 години и 2 месеца :)

Edited by Zingam
Link to comment
Share on other sites

ponedelnik go pora4vam :bgrin:

Поршето или ключодържателя :lol:

 

 

Edit:Аз много добре прочетох че ключодържателя го има...може да е решил да си поръча още един ;)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Подарих на съквартирантката си пазарска количка от Кауланд.От един месец разправя колко искала да си има.Е, има си вече :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Горд абонат съм вече на ITD Network или с търгоското наименование CooolBox. :D Който не вярва че пускат оптиката до вас да заповяда да му покажа.Оптиката ми е точно до компа и от там към трансмитера имам точно 1 метър ЮТП кабел до ЛАН-ката :) Направо е невероятен нета :wir

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая си получих дивана. Вече мога да си лежа гледайки телевизия или да чета. А не да се гърча на сгъваемите столове.

И за подарък си взехме и маса, която без да искаме нацелихме да е в цвета като на вратите. Е не е 100%, ама то и в магазина 3 маси уж един цвят ама не си съвпадаха на 100%.

Остава да изкараме месеца на фотосинтеза. Да живеят кредитните карти!

Link to comment
Share on other sites

БАНЯАААААААА!!!!

След 19 дена пот, кир, смрад и обездвижване, лявата ми ръка най-накрая е свободна!

...и почти безполезна :P

...засега.

Link to comment
Share on other sites

ИМАМ НОВ ТЕЛЕВИЗООООР :punk .Philips 42'' LCD :love :pirate

 

 

 

След пулофер, няколко яки ризки и обувки обявявам края на заплатата... Която взех днес. :lol:

Коментара ми е само- :lol: :punk :lol: :punk :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

След малко ще пробвам дали новия Gillette Fusion с 5 ножчета си заслужава рекламите по тв. :)

 

Миналия декември ми го донесоха от Щатите. Една година вече ползвам и съм супер доволен. Но едва от рекламата разбрах че като се обърне е за мустака ахаха супер удобно е :)

Link to comment
Share on other sites

Миналия декември ми го донесоха от Щатите. Една година вече ползвам и съм супер доволен. Но едва от рекламата разбрах че като се обърне е за мустака ахаха супер удобно е :)

 

Що не си питал? Аз от миналия май го ползвам и само се дразнех че мина повече от година откакто аз си го взех от там а още не са го пуснали тука - добре че приятели ми донесоха резервни ножчета... хем на ниския курс на долара та вместо 20лв за 4 ножчета ми излезна малко над 10 :)

Link to comment
Share on other sites

Що не си питал? Аз от миналия май го ползвам и само се дразнех че мина повече от година откакто аз си го взех от там а още не са го пуснали тука - добре че приятели ми донесоха резервни ножчета... хем на ниския курс на долара та вместо 20лв за 4 ножчета ми излезна малко над 10 :)

То го има от 2 години на американския пазар :P.

Link to comment
Share on other sites

Ползвам mach3-то с вибратора :) на Жилета. С ножчета, купени от тук - 5-6 бръснения и почват да дерат яко.

Тъста ми донесе ножчета от Германия, като ходиха. С едно вече карам сума време.

Защо така, не знам.

Link to comment
Share on other sites

То го има от 2 години на американския пазар :P.

 

Мисля, че го има някъде от две години и половина, защото го ползвам от самото начало на кампанията тук.

Link to comment
Share on other sites

Що не си питал? Аз от миналия май го ползвам и само се дразнех че мина повече от година откакто аз си го взех от там а още не са го пуснали тука - добре че приятели ми донесоха резервни ножчета... хем на ниския курс на долара та вместо 20лв за 4 ножчета ми излезна малко над 10 :)

 

/оффтопик

 

Ами а де! Да не мислиш че много съм я оглеждал.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

пълен ташак е тоя жилет и аз го имам от година , донесоха ми го от някъде даже не помна кой , мене си ме кефат тия обикновенните БИК с едно ножче без някви такива глезотии като сапун и т.н.

На мястото на сапуна има желязо :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...