Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Един малък сладур ме намери до една кола по страхотно стечение на обстоятелствата. He got Lucky...

Подробности и снимков материал по-късно... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@R_a_p_t_o_R и аз съм сектор А, щото тия випове свършили още първия ден ебати...

 

Не първия ден - първите 3 часа. За Пловдив от 25 ВИП-а, един шебек веднага е взел 20...

 

Забележи на схемата със секторите, че и ние, и ВИП-овете сме в лилаво... Много интересно кой е в грешка, но като отидем там ще се разбере :devil

Link to comment
Share on other sites

Инструктора ми оказва доверие по време на курса...Ебахти кефа, помагам на другите курсанти.А за такъв курс да ти окажат доверие хич не е малко :D

Link to comment
Share on other sites

щастлив съм :) Спечелих "битката" с работодателя :) 2 месеца и половина съм в болнични, шефа не искаше да задвижи нещата и да си подаде коригиращите декларации в НОИ и се опитваше да мине с обяснението, че съм закъснял с даването на болничния лист. Ама не, след близо 2 седмици разговори, най-накрая склониха да си вдигнат гъзовете от столовете и да направят 2 разходки до НОИ и до 2 седмици ще си получа парите :punk А било невъзможно - да бе да... така е като всички си мълчат и оставят да ги мачкат - шефовете си въобразяват, че са богове или нещо от сорта...

Link to comment
Share on other sites

щастлив съм :) Спечелих "битката" с работодателя :) 2 месеца и половина съм в болнични, шефа не искаше да задвижи нещата и да си подаде коригиращите декларации в НОИ и се опитваше да мине с обяснението, че съм закъснял с даването на болничния лист. Ама не, след близо 2 седмици разговори, най-накрая склониха да си вдигнат гъзовете от столовете и да направят 2 разходки до НОИ и до 2 седмици ще си получа парите :punk А било невъзможно - да бе да... така е като всички си мълчат и оставят да ги мачкат - шефовете си въобразяват, че са богове или нещо от сорта...

Хъм, би трябвало ти да не си получавал заплата за тези 2,5 месеца, тоест - работодателят ти не е давал пари за теб, докато те е нямало. С други думи - той не е ощетен (освен ако не смятаме твоята липса на работното място) и няма защо да не прояви разбиране и да придвижи документите ти.

(не че допринесох за темата "Искам да се изфукам пък")

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

Имам си вече ново телефонче. :P

G900

 

sony-ericsson-g900.jpg

 

Още ми е мъка за стария, ама с този някак си го преодолявам. :)

Link to comment
Share on other sites

Хъм, би трябвало ти да не си получавал заплата за тези 2,5 месеца, тоест - работодателят ти не е давал пари за теб, докато те е нямало. С други думи - той не е ощетен (освен ако не смятаме твоята липса на работното място) и няма защо да не прояви разбиране и да придвижи документите ти.

(не че допринесох за темата "Искам да се изфукам пък")

именно :) нито заплата, нито осигуровки плащат. Тяхната логика незнам каква е, обаче не искаха и не искаха да задвижат нещата...

Link to comment
Share on other sites

От днес баба Лада е оборудвана с гуми Fulda EcoControl като тези. :lol: :lol: :lol: За без пари са направо екстра :D

 

ecocontrol.jpg

 

Имам си вече ново телефонче. :P

G900

 

Още ми е мъка за стария, ама с този някак си го преодолявам. :)

 

Не е зле телефончето.Имам възможност вече 1 месец да го тествам ама тоя Симбиан ме нерви ужастно. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ако не е тайна, някой може ли да ми каже, колко струва тоя телефон G900

 

Жената го купи за 635 лв.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък за 639 лв. Обаче ако отидеш в магазините партньори на който и да е оператор, се продава за 800. Можех да го взема с 20 лв. по-малко от интернет, ама нервите не ми издъжаха и се реших накрая. Даже продавачката ми направи отстъпка 10 лв. от цената за 1 GB мемори карта. :)

 

Иначе симбиана не ме нерви много. Зарежда си бързо. Единственото неудобство е че трябва да му мисля от къде да дръпна антивирусна. А това, което не ми харесва, е че са го направили като нокия, да запаметява директно във входящи съобщения, но ще го преживея. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ама може ли такова нещо, я сподели с нас тази персона - ние сме далеч по-смели от теб и ще подходим по-практично към ситуацията.

Link to comment
Share on other sites

... С новата си работа във EVN ...

-Алоо топлофикация ли сте?

-Не енергото

-Еми и на вас да ви еба майката :lol: :lol:

 

Да ти е честита новата работа :P

 

П.П.Вица не е персонално към теб...просто се сетих :bgrin:

 

П.П.2 Аз мога да ви се похваля с нов телевизор който си купихме и съм сууупер щастлив :) .Samsung е марката,40'' LCD Display :pirate

Link to comment
Share on other sites

Знам ;) Всичките ми приятели казаха че трябва да се подготвя за яки сърбежи на задника, че идва зимния сезон и ще прекъсват захранването по на честичко :D

 

P.p.Благодаря! :)

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо. Вече и 2те са собственост на EVN :)

 

Абе то в оригинал става дума за ВиК и Енергото, ама нейсе.....

Link to comment
Share on other sites

Кучето ми спечели 5-то място на киноложка изложба в събота.Кофти е че се шашна от многото хора защото му е първо участие иначе щеше да е друго класирането :)

Link to comment
Share on other sites

Кучето ми спечели 5-то място на киноложка изложба в събота.Кофти е че се шашна от многото хора защото му е първо участие иначе щеше да е друго класирането :)

5 място от 4 участника ли беше :lol: Това в кръга на шегата, иначе да живо и здраво, а защо още не си дал снимки с учасника и грамотата за участие :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...