Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

[offtopic]Аз от край време ползвам от онези, античните самобръсначки, със сменящите се бръснарски ножчета. Много бях нещастен, когато подарената от чичо ми се разпадна...[/offtopic]

Иначе съм много щастлив, че успях да си намеря и да си купя една чудесна самобръсначка, чешко (ако не се лъжа) производство, на сносна цена, която от известно време си ползвам и съм страшно доволен... Само трябва да ходя да си заредя ножчета...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е*ахти и разцепващия рожден ден, дето изкарах! Сссупер яки хора дойдоха и си изкарахме страхотно.

 

Ако всяка година остарявам по такъв начин, в компанията на толкова готини хора - старостта вече не ме плаши!+

Link to comment
Share on other sites

Що не си питал? Аз от миналия май го ползвам и само се дразнех че мина повече от година откакто аз си го взех от там а още не са го пуснали тука - добре че приятели ми донесоха резервни ножчета... хем на ниския курс на долара та вместо 20лв за 4 ножчета ми излезна малко над 10 :)

 

то от 2006-та май го има там, а при нас от почти 2009. Е заедно вървим кво :lol:

Link to comment
Share on other sites

nokia-6500-slide-black.jpg

+ зелено калъфче на пеперуди

+ една торбичка бонбони Линдор

+ голяяяма зелена чанта :)

Link to comment
Share on other sites

Снощи беше една от най-яките вечери за тази студентска година , а днес е началото на една даже две шибани седмици . В 10 звъни телефона за операция за сливиците , в 12 бях на място в 13:30 идвах на себе си . Сега

обаче започва по-якото :) Упойката беше много яка усещаш как ти изтръпва вената на ръката , цялата ръка и лека нощ . Все една жулиш Руски стандарт и усещаш до къде е стригнал по хранопровода .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

+ зелено калъфче на пеперуди

+ една торбичка бонбони Линдор

+ голяяяма зелена чанта :)

Това ли навъртя 70 лв интернет?

Link to comment
Share on other sites

Това ли навъртя 70 лв интернет?

50 "само", но иначе да :)

Link to comment
Share on other sites

Само от любопитство - преди това колко си "инвестирал" там? :)

по едно време губех 650, но после успях да си върна всичко и да излезна на печалба 500 за ся, утре кой знае... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Начин за забавление...

 

Стига бе, какво забавление е това ... друго си е да размажеш някой на BroodWar (или Quake... по-новите не съм ги разцъквал, но горе-долу е ясна идеята)... или пък да хванеш мускулна треска навсякъде от много... сещаш се... акробатики един вид :)

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, какво забавление е това ... друго си е да размажеш някой на BroodWar (или Quake... по-новите не съм ги разцъквал, но горе-долу е ясна идеята)... или пък да хванеш мускулна треска навсякъде от много... сещаш се... акробатики един вид :)
Ами ако не си се занимавал с хазарт трудно можеш да го разбереш :) В някой случаи адреналина може почти да се сравни с акробатиките :P
Link to comment
Share on other sites

Ами ако не си се занимавал с хазарт трудно можеш да го разбереш :) В някой случаи адреналина може почти да се сравни с акробатиките :P

 

Пробвах във Вегас при това - освен на 1 игра където се кефих на някакъв Darth Vader не ми беше интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвах във Вегас при това - освен на 1 игра където се кефих на някакъв Darth Vader не ми беше интересно :)
Няма значение къде е, важното е да го почувстваш :) И най-вече тръпката е в покера поне за мен
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...