Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

и аз ще взема да го махна тоя катализатор да го еба ......

я някой да ме светне къде да отида

На мен ми излезе безплатно. Старите катализатори се изкупуват и реално се компенсира цената за труд и ново гърне. След това разхода ти пада с около половин литър и мощността скача с доста. При мен беше на 130 000 колата когато го махнах. Доколкото разбрах им дават около 100 000 километра живот. Нов струваше 2000 лева.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Всяка кола ли има катализатор или това е "предимство" на новите след еди-коя си година ?

Ако не се бъркам е задължително от средата на деветдесетте години. Най - добре е да ти я погледне някой и да ти каже дали имаш или нямаш. Ако ви твърдят че дизелите нямали, не им вярвайте.

Link to comment
Share on other sites

Всяка кола ли има катализатор или това е "предимство" на новите след еди-коя си година ?

 

Ако колата ти е 102 коня - ако ще и 10 катализатора да има, все тая. Аз моя ще го изрязвам скоро

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Винаги ми е било странно как хората си кръщават колите с някви женски имена. :)

 

Разбирам да можеше да се прави секс със тях... като тези дракончета например: :bgrin:

 

dragonsandcars01_edit.jpg

Link to comment
Share on other sites

Пределно ясно е защо определени марки и модели автомобили се кръщават в мъжки или женски род, ако въобще собствениците го правят (шеговито или насериозно). Друг е въпроса, че когато на някой главата му е константно размътена не може да загрее кои точно попадат в едната или в другата група...

Link to comment
Share on other sites

Друг е въпроса, че когато на някой главата му е константно размътена не може да загрее кои точно попадат в едната или в другата група...

Ако не беше... нямаше да си ми интересен изобщо с гениалните изводи които правиш :)

 

Вземи се образовай малко и спри да се впрягаш излишно за неща които не нараняват никого: http://promena.org/

Edited by d9thc
Link to comment
Share on other sites

....................

 

Оооооо не - грам не позна. Никак даже. От мен само едно:

 

THERE'S A REASON WHY THEY CALL IT DOPE

 

За ефектите от продължителната любовна връзка с THC се образовай сам. Ако те мързи - справка горното изречение.

Link to comment
Share on other sites

Dope е жаргон за наркотично вещество. Е и? Продължавам да не те разбирам защо се държиш като ужилен от нещо. :unsure:

 

Според мен желанието на човек да спре времето с мисълта си за момент, оправдава донякъде нуждата от определени химични (храни, вещества) и физични (място, ситуация) условия за да създаде уют в и без това нелекия на всички ни живот.

 

По-голямата част от хората се събират с приятели и консумират алкохол в компанията на музика, храна, разговори... помагайки си с алкохол. Проблема е че не винаги се уцелва точната доза което води до познатите ни на всички състояния ;) За сметка на това майката природа е създала и други вещества със психоактивно действие които жертват здравето на човека сравнително по-слабо. Поради това други групи хора са любопитни за алтернативите. Затова и не трябва според мен да се посреща темата с нежелание за нормално обсъждане поради (донякъде) разбираемия страх от непознатото.

 

Колкото до законите на Република България, както спомена по-рано са неща които по принцип единствено времето тества до колко са ефективни или не.. и разбира се до колкото са приложими на базата на конкретната стъпка на еволюция на обществото ни. Тоест дискусия трябва да има при всички положения.

 

Общо взето на тези фактори ми се базира мението, а не на фикс-идея за безпричинно рекламиране на идеята. По-скоро на задаване на критични въпроси и зараждане на по-разнообразни теми във иначе скучния (след някъде края на 2006-та по лични наблюдения) форум :)

Edited by d9thc
Link to comment
Share on other sites

Ако не беше... нямаше да си ми интересен изобщо с гениалните изводи които правиш :)

 

Вземи се образовай малко и спри да се впрягаш излишно за неща които не нараняват никого: http://promena.org/

 

 

6to li ne vijdam nito 1 normalen a samo nqkakvi izsuleni oligofreni ? :punk

Link to comment
Share on other sites

Винаги ми е било странно как хората си кръщават колите с някви женски имена. :)

 

Разбирам да можеше да се прави секс със тях... като тези дракончета например: :bgrin:

 

dragonsandcars01_edit.jpg

 

:punk :punk

 

Еба*и зарибената картинка

Link to comment
Share on other sites

Защото съдиш хората само по външния им вид :)

 

По дрехите посрещат а по акъпа изпращат... имай предвид че някъде могат изобщо да откажат да те посрещнат...

 

 

Според мен желанието на човек да спре времето с мисълта си за момент, оправдава донякъде нуждата от определени химични (храни, вещества) и физични (място, ситуация) условия за да създаде уют в и без това нелекия на всички ни живот.

 

Аз не съм чул за някой който да е успял да спре времето с мисълта си или с други средства :) Това щеше да е научното откритие на века ако някой беше го направил...

 

 

По-голямата част от хората се събират с приятели и консумират алкохол в компанията на музика, храна, разговори... помагайки си с алкохол. Проблема е че не винаги се уцелва точната доза което води до познатите ни на всички състояния ;) За сметка на това майката природа е създала и други вещества със психоактивно действие които жертват здравето на човека сравнително по-слабо. Поради това други групи хора са любопитни за алтернативите. Затова и не трябва според мен да се посреща темата с нежелание за нормално обсъждане поради (донякъде) разбираемия страх от непознатото.

 

В интерес на истината всичко е в дозата - змийската отрова успешно се използва в редица лекарства, това обаче не я прави полезна при всички ситуации. Неприятното на подобни субстанции е че водят до пристрастяване и именно за това става дума. Някои са по-предразполагащи други не толкова и отделно количеството което е необходимо да се приеме за да се променят значително усещанията на човека който ги консумира, както и количеството което е критично за неговото здраве.

 

 

В този ред на мисли като говорим за пристрастяването - аз съм пристрастен към пържолите, слава богу че не са забранени! Жена ми се опитва да прокара някакви такива закони, важащи за семейството но засега им е наложено вето :bgrin:

 

 

Колкото до законите на Република България, както спомена по-рано са неща които по принцип единствено времето тества до колко са ефективни или не.. и разбира се до колкото са приложими на базата на конкретната стъпка на еволюция на обществото ни. Тоест дискусия трябва да има при всички положения.

 

Общо взето на тези фактори ми се базира мението, а не на фикс-идея за безпричинно рекламиране на идеята. По-скоро на задаване на критични въпроси и зараждане на по-разнообразни теми във иначе скучния (след някъде края на 2006-та по лични наблюдения) форум :)

 

Т.е. мислиш се за по-умен от всичките доктори и други умници които са измислили законите на държавата ни или просто смяташ че си над тези неща?

Link to comment
Share on other sites

Dope е жаргон за наркотично вещество. Е и?

 

DOPE - разг. глупак, тъпак

 

Отгоре на всичкото лафът е казан много точно и на място в сериал, който уж следиш. Сезон 4, края на епизод 23 - прегледай го за подробности.

 

Колкото до законите на Република България, както спомена по-рано са неща които по принцип единствено времето тества до колко са ефективни или не..

 

Относно това умопомрачително заключение мога да кажа само OMFG... Ясно се доказват едни думи на Пешо, казани наскоро в друга тема. За разлика от Дядо Мраз обаче аз нямам НИКАКВО намерение да обръщам внимание на брътвежите ти...

Link to comment
Share on other sites

За разлика от Дядо Мраз обаче аз нямам НИКАКВО намерение да обръщам внимание на брътвежите ти...

 

Абе аз главно за комунистическите идеи... но тъй и тъй съм тръгнал да го дъвча :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо не дъвчите. Опитвате се да излезнете победители в игра която не изисква да бъде спечелена по някакъв начин, а просто играна.

 

1. Positive Drug Story + It is just a ride

2. Drugs & Evolution

 

Виж сега, сигурно си мислиш, че като почнеш да пускаш разни малоумни линкове и идеите ти вече стават аргументирани и подковани. Явно не си даваш сметката, че сигурно поне 60% от всичко в интернет е пълна или поне частична глупост. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много повече от 60%. Аз съм на всяка манджа меродия, но този път няма да се меся. Вие се джафкате твърде мило. Защо никой не му обясни, че ваденето на аргументи от блогове, които са писани от ДОРИ по - глупави и елемтарни хора от него, не го прави супергерой?! Или, че дори да си намаже дупето с шоколад и след това пръце и го олиже, пак няма да е интересен на форума? А ако не се беше появил ДядоМраз, афекс щеше да изпадне във форумна дупка, просто защото No1 gives a fuck! Но той има толкова други приятели, че на него не му пука за форума. И ето хипервъпроса - а защо всеки път се връща?

EDIT: И понеже знам, че сега ще тръгнеш да мислиш някакъв гениален отговор, или просто да ме набедиш за нещо, НЕДЕЙ! Остави си моето мнение висящо или просто НЕ ГО ЧЕТИ.

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Ако не беше... нямаше да си ми интересен изобщо с гениалните изводи които правиш :)

 

Вземи се образовай малко и спри да се впрягаш излишно за неща които не нараняват никого: http://promena.org/

 

ебаси......сбирка на тревопушляци.

 

6to li ne vijdam nito 1 normalen a samo nqkakvi izsuleni oligofreni ? :punk

 

:rolleyes: Как да са нормални като са на над един чувал "Мария"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...