Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Не е заяждане, ама толкова скучно ли живеете?Щото ние по принцип всяка вечер си пеем и дрънчим на китарка..А пък чак парти да го наричаме..това е като се съберат поне 20-тина души...
Май не става дума за масов мухабет с разпиване и кухарка. Тука ми намирисва на професионална проява в по-камерни домашни условия. Синтезатор, ел. китара - ехеееее и на мен ми се ходи на такъв.

Ама моите неща само прашасват сега...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не е заяждане, ама толкова скучно ли живеете?Щото ние по принцип всяка вечер си пеем и дрънчим на китарка..А пък чак парти да го наричаме..това е като се съберат поне 20-тина души...
А, да бе да. На всеки ваш купон свирите с електрическа китара и клавир. Чшт, намали рибата, че ония ке изтепа сите деца...
Link to comment
Share on other sites

Ми да много уникални има с надписи РемОс, бурия в която спят котките, махната табелка Голф и лепната табелка "Живко", наличие на пернишки партроник :lol: :lol: :lol:

 

Само едно се чудя.Що сички голфъри си затъмнявате мигачите и като сложите газ накрайника е точно под надписа Голф?Толкова ли в тая кола другаде неможе се пробие ....

 

А пък недай си биже да си с Голф 5 тогава нямаш външно зарядно за ГАЗ да не те видят явно че си селяндур.Само на колонката която чакам и аз се виждаме та срама не е чак толкова голям.

 

Много повече селяния има от една друга немска марка и тя не е ОПЕЛ ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Audi? :P

 

пас съм :P

 

мисля че фиат бравотата са на път да заменят голфовете......

 

много зор ще видят

 

Ммм, те са като Ню Ейдж вълна :) 1.4 с 100 лепенки и ОГРОМЕН кюнец отзад да пърди колкото може повече.

 

и тяхната не е лесна.......ХГТ си е ХГТ

Link to comment
Share on other sites

мисля че фиат бравотата са на път да заменят голфовете......

 

Аз не споделих ли преди време мнението си за въпросните возила и умствените способности на водачите им, базирано на една моя комшийка и поне 10тина случайни шафиори на въпросните бравота, половината дами правещи възможно най-малоумните маневри на пътя? :)

 

 

 

Ванка, тойотата е неубиваема, левъл 18ти е ... танкчетата ди яде за закуска с бронята барабар, само оръдието го изплюва.

 

Майтапа настрана но наскоро един тип с лада 5ца, давайки назад опря в бронята на тойотата ми и като гледам как хлътна 3-4 см навътре и една 10тина сантиметрова джазга и ми стана лошо. Таман си викам "тоя ей сега ще го очистя" и той мръдна напред малко и слезе да види какво е направил... И о чудо, бронята се огъна обратно и нищо и няма, а черната джазга се оказа от гумата на неговата броня. С плюнка и пръсти изтрих черното и тойотата като нова стана - абсолютно нищо и нямаше! :)

Link to comment
Share on other sites

Оле, как точно беше вица, че не се сещам? Много е смешен.

Рибар и ловец си говорят. Рибарят:

- Малее, да знаеш миналата седмица каква риба хванах. Сам в лодката , като клъвна 3 часа е вадих. Голяма излезе, в лодката , като я сложих, опашката седеше във водата. Истинско чудовище.

След това започнал ловеца да разправя.

- Мани, мани. Аз пък миналата седмица какво направих. Излязох на лов, цял ден обикалях - нищо. тамън да се прибирам и излезе един елен. С огромни рога. Да ама е забранено. Чудя се какво да правя, огледах, че наоколо няма никой и си викам, какво като е забранено. Бам и елена долу.

Тамън отивам да взема рогата и какво да видя - горския. Гледа ме, и бърка и вади актовете. И аз без да му мисля много вдигам пушката и бам долу. Взех да копая дупка да го заровя. Тамън я изкопах и хоп двама туриста. Гледат мен, гледат горския, гледат дупката. Взеха да отстъпват. И аз си викам, бах маааму - в затвора няма да влизам. Дигнах пушката - бам, бам и те долу. Изкопах по голяма дупка и ги върлих вътре. Почнах да заривам и тамън съм вече към края - само главите остават и хоп от пътечката детска градина на излет. Видяха ме, и дупката с главите видяха и взе да ги хваща страх. Аз обаче съм твърд. дотука стихнах, няма да се дам накрая. Вдигнах пушката и...

 

И тук рибаря казал - Е-ееее. Ай стига де. Поспри са малко.

И ловеца отговорил:

-Намали от рибата, че и децата ще изтрепя.

Link to comment
Share on other sites

Искаш твоята мизерна тойотка да бъде смазана от танкче? No problemo.

 

Не си мисли, че е танкче Б4-та.Имаш късмет, че е комби.При една катастрофа на мой роднина управляваш Рено 21 направи Б4-ка седан на комби докато реното беше само с 2 чупени фара и огънат преден капак.

 

Иначе по темата.Да се изфукам, че вече имам официално кандидат зет.Снощи имаше годеж и съм много радостен :)

Link to comment
Share on other sites

Става ли за нещо???

 

Еми става.Помага с работата и т.н.Какъвто го е избрала сестрата такъв :)

 

Искаме снимки и автобиография в 3 екземпляра :)

 

Снимки има ама ще ме пляскат :lol:

Link to comment
Share on other sites

вече сме на 8 седмици и си имаме сърчице :)

Честито ! :) Имного радости и по-малко ядове за напред !

Link to comment
Share on other sites

Честито ! :) Имного радости и по-малко ядове за напред !
Честисто и да са живи и здрави с майката и да те радват !

мерси мерси :) да ви се връща

чувството е .............

Link to comment
Share on other sites

вече сме на 8 седмици и си имаме сърчице :)

 

Честито и да сте живи и здрави всички!

 

а и един съвет - отспете си сега че след 8 месеца положението доста ще се затегне в това отношение :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...