Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Абе мамка му и прасе!

 

Първо - никой не е наясно човекът дали е плащал сметката или е бил гост на вечерята! Достатъчна причина да не се правят глупави изводи

 

Второ - едва ли вечерята се е състояла в Трабанта (примерно)... Пределно ясно е, че се говори за чужбината (тъз пуста чужбина), където сметки от 1000+ евро не са изненада.

 

Трето - всеки, погледнал по-далече от крачола си знае, че има много места места, където бакшиша е повече от една добра българска заплата, да не коментираме сметката..

 

Четвърто - познавам хора, които живеят в град София, България и харчат по няколко хиляди български лева ДНЕВНО. Тоест тези цифри отдавна не са стряскащи. Стряскащи са обстоятелствата около тях.

 

Пето - дори и в град Пловдив, България сме плащали сметка над 1500 лева.

 

..........................

 

Шесто, седмо, осмо и прочее - отворете си очите и гледайте по-напред от върха на чорапите си! В крайна сметка, човек и 10000 лева може да похарчи за вечер, стига да му е кеф. И свикнете с мисълта, че има хора, на които не им е зор да го направят. Особено след като дават толкова, за да им пее Азис на масата. Друг е въпроса какво означава това.

 

Във всяка европейска държава споменатата сметка не е кой знае какво - друг е въпроса, че на някои тези цифри са им годишните джобни в нашата. И то ако са работили здраво и са пестили.

 

ЕДИТ: Миналата година в Рим в не особено изискано заведение 8 човека платихме над 400 евро сметка без да се изхвърляме. Малко по-късно една група деца на "българския елит" си направиха густото в Лондон в най-скъпата дискотека с резервирано VIP сепаре и направиха сметка над 8000 български лева без да се изхвърлят в поръчките.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

вече втори човек възприема поста ми за шкембенцето не в правилната насока затова пояснявам - трябваше да има саркастичен остътък с елементи на ирония :blink:

 

Няма как иначе да се приеме всъщност познавайки нашенската народопсихолигия - пари съм броил, следва да ми напълниш чинията ама тъй че да прелива (малко в стил р-т Азия)...

 

 

....

 

Отделен въпрос е че посещения на подобни места се правят един-два пъти в готината а не през ден и още по-страничен е дали хора способни да си позволят да платят на Азис да им пее на масата живеят особено щастливо... аз колкото подобни познавам не им завиждам за нищо още по-малко бих желал да съм на тяхното място.

 

----------------------------------

 

Не мога обаче да пропусна да се похваля че вече си имам автоматична врата на гаража... само дето тъпите тикви я направиха с едно 6-7см по-тясна защото нямало как да се монтира... ужким нямало... май повече ги мързеще, тъй като се замислих после че единственото което пречи е че бормашината няма как да влезе на едно място, но можеше дупките да бъдат продупчени предварително обаче кой да се сети...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Човек не им се пали толкова, и аз пробвах с подобен коментар ама няма смисъл.Спори се само с умствено развити, както се казваше.

 

По темата - Успях да преборя зверски зъбобол( след консумация на опр. количество червено вино и обезболяващи ) :) :) :) ( той се появи след посещение на зъболекар, знам, че това е временно решение с болката, вземам мерки ).

 

btw снощи при Летерман гостуваше един спортен журналист( sports anchor ) от САЩ изразяваше възмущение от сметката във френски ресторант, но за двама души 2300USD ако помня точно.Но не виждам какво лошо има човек ако си ги изкарва да си ги харчи с кеф. ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Не мога обаче да пропусна да се похваля че вече си имам автоматична врата на гаража... само дето тъпите тикви я направиха с едно 6-7см по-тясна защото нямало как да се монтира... ужким нямало... май повече ги мързеще, тъй като се замислих после че единственото което пречи е че бормашината няма как да влезе на едно място, но можеше дупките да бъдат продупчени предварително обаче кой да се сети...

 

Ти вече събра яко за черпилка :laughing:

 

Ами ние кога ще можем да се похвалим с приключен ремонт и да те навестим.....

 

Мойта врата съм я запазил за пролетта - няма как с тия бози из апартамента и входа....

 

Технологично не мога да довтасам да слезна долу :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

извинете, може ли един автограф? Ще си го фотокопирам, и оригинала ще ми е на чорапите, а копието - на крачолите, за да мога винаги да си ги гледам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ей, бравос, каква я изкарахте тази чужбина не знам, ама 1500 доларчета на калпак да е нормално за ресторант не знам. В кой свят живеете? НЕ Е нормално, не казвам че няма. Има си изискани места, само че и в чужбина това си го правят само паралийте. Вие изкарахте че всеки чужденец си праска по 5 бона сметка като отиде на кръчма. Да, ама не.

Link to comment
Share on other sites

О, дърти ми рапторине, кога ще осъзнаеш, че ти все още не си вдянал смисъла на живота? Ама много обичам такива хора, които знаят много, а всъщност всичко си изсмукват от пръстите.

 

Много ти знае балалайката и не ме познаваш, за да ми говориш така. Порасни ти и тогава ще си говорим пак.

 

Никой не говореше на теб, но както и да е, големецо....

Link to comment
Share on other sites

Баси , кво е забавно да гледаш как 3-4 човека си мерят пишките.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ей, бравос, каква я изкарахте тази чужбина не знам, ама 1500 доларчета на калпак да е нормално за ресторант не знам. В кой свят живеете? НЕ Е нормално, не казвам че няма. Има си изискани места, само че и в чужбина това си го правят само паралийте. Вие изкарахте че всеки чужденец си праска по 5 бона сметка като отиде на кръчма. Да, ама не.

 

Де е казано че е нормално на калпак??????? Иначе за "некои" не е грижа - примерно малката щерка на Софиянски....

 

 

ДЕЛ, щото се големях тука................

 

Простено е....

Link to comment
Share on other sites

О, колко грешиш :)

 

Колкото си ти слаб в опитите си за оригиналност и язвителност - толкова съм аз слаб в карането. Настоящото ми състояние е пълното доказателство :)

Link to comment
Share on other sites

Ти вече събра яко за черпилка :laughing:

 

Ами ние кога ще можем да се похвалим с приключен ремонт и да те навестим.....

 

Мойта врата съм я запазил за пролетта - няма как с тия бози из апартамента и входа....

 

Технологично не мога да довтасам да слезна долу :bgrin:

 

То за черпенето - се е насъбрало ама няма желаещи - всички мега заети... И само оправдания оправдания... който иска - намира начин, който не - си намира оправдания... а оправданията са като задника - всеки си има :lol:

Link to comment
Share on other sites

Колкото си ти слаб в опитите си за оригиналност и язвителност - толкова съм аз слаб в карането. Настоящото ми състояние е пълното доказателство :)

 

Т. нар. опити са някъде в твоята глава, момко (отделно са твой специалитет - вече никой не им обръща внимание обаче) . Нека спрем бруталния спам тук. По-нататъшни остроумия може да ми пратиш персонално.

 

А за карането - сегашното ти състояние показва, че се бориш да постигнеш нещо повече, или греша?

 

Както казах - там ти е силата

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще се изфукам със следното - новото ми работно място е на 15мин от вкъщи.Което за София си е ебати кефа :D

Link to comment
Share on other sites

Преведох скрипта на едно документално филмче за американската финансова криза :)

 

Ще имам нужда от редакция, но пък ми беше забавно, интересно и сравнително лесно. Ще сменям професията ;)

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

сестра ми ми донесе от пистата в нюрнберг извънземен ключодържател на порше..... ебати кефа не съм вярвал че може да се радвам на такава дрънкулка още си го държа и си го гледам :)

Link to comment
Share on other sites

Преведох скрипта на едно документално филмче за американската финансова криза :)

 

Ще имам нужда от редакция, но пък ми беше забавно, интересно и сравнително лесно. Ще сменям професията ;)

Кое?

 

макар че след Zeitgeist: Addendum всичко останало би ми се сторило нелепо... но все пак :)

 

Тъй като това е темата за фукните...

JUNO REACTOR :punk :punk :punk

CALYX + TEEBEE :punk :punk :punk

 

Уикенда беше ЕПИЧЕН!

 

P.S. Тъй като бях дал задача на Curunir да ми намери възможно най-напушената игра той ми препоръча Grid Wars и покрай партитата .. или по-скоро разложението в квартирата между тях... сега вече има 4 човека зарибени по нея. Даже по едно време се игравеше на 2 настолни компютъра и на лаптоп... едновременно :D Беше доста забавно тъй като се организира нещо като турнирче (на hard режим ;)) Доста често се получаваха комични ситуации свързани със блъскане по клавиатурата, внезапни изблици и викове както и пищене свързано със огромния брой животни на екрана :D

 

Не знам за вас но за мен това е ситуация която в момента докато се случва знаеш че няма да се повтори никога повече.. а дори и да се повтори няма да е същото.

От мисълта че се случва тук и сега правиш опит още на момента да промениш нагласата си така че съвсем съзнателно да се чувстваш щастлив без постоянно да си прекъсваш щастливия момент с мисли за още условности...

 

В случая с Grid Wars... отстрани като го погледнеш изглежда прекалено незначително за да бъде хвалено толкоз... но пък беше доста social а и няма как да си го купиш с пари което го прави значително по ценно от вечерята във френския ресторант ;)

Edited by d9thc
Link to comment
Share on other sites

сестра ми ми донесе от пистата в нюрнберг извънземен ключодържател на порше..... ебати кефа не съм вярвал че може да се радвам на такава дрънкулка още си го държа и си го гледам :)

:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...