Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес ми беше ден за "почивка" (киснене пред пц-то, тренировки, малко на игрището и такива работи), а от 9 часът не съм се спрял да тичам по разни места или да върша други работи.

:)

Обаче съм настроен оптимистично! Това е най-важното за деня.

Link to comment
Share on other sites

Едно уморително прибиране от Банкя... Не за друго, ами много горещо...

 

Като казах горещо, нещо прави ли ви впечатление на ТАЗИ снимка? :laughing:

 

За да не се мъчите - за ТОВА става въпрос! Значи този мотор като изпревари потока на Цариградско с това нещо вирнато във въздуха и леко подрусващо се при неравностите поне 6 автомобила промениха траектория и шофьорите влезнаха в ТОЗИ филм!

 

Да не говоря какво беше на светофара на Горубляне като спря мотора :laughing:

 

Всички идващи отзад бяха ей ТАКА!

 

Предполагам бяха възмутени от тази сериозна предпоставка за ПТП!

 

post-12-1234436534.gif

 

Рапторе. Това е бански костюм бе. Това не е дамско бельо. :)

 

ЕДИТ by RaptoR: Ти какво си помисли, че са си помислили останалите? :laughing:

На светофара обаче смъкна роклята надолу и чак седна върху нея като видя какво става отзад.

Link to comment
Share on other sites

Олигофрените от БАРД ми пратили три книги с меки корици, средно по 800 страници, просто ей така - в плик по Speedy. Естествено, поне едната е увредена. Вече ще си ги купувам от книжарниците. Ебал съм ти 25% отстъпка...

В този ред на мисли, някой знае ли къде мога да си платя да ми ги подвържат в твърди корици? Както ги правят в библиотеките.

Link to comment
Share on other sites

В библиотека "Иван Вазов" знам, че правят такива подвързии.. http://www.libplovdiv.com/ceni.html

То и аз една книга имам да подвързвам, че само я отворих и се разглоби на листове, а трябва да я връщам в библиотеката на ПУ :rolleyes: Не знам обаче как ги подвързват, т.е. дали ще ти хареса..

Link to comment
Share on other sites

Както ги правят в библиотеките.

Има едно местенце, Жоро там си подвързва Дипломната работа с твърди корици. Можеш да си избереш цвят за самата корица, става точно като книга. Удоволствието струва 12 лв., става добре. Мястото се намира до 3 корпус на ТУ, вървейки по улицата, посока главната, излизаш на кръстовище, точно отсреща се пада, а като пресечеш си точно там. Има жълт надпис, ако не се лъжа. То работи и като ксерокс и т.н. Някъде тук се пада :

 

994276c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не мога да не отбележа, че имаш напредък с използването на компютри ;). Научила си се да използваш Print Screen бутона и даже да изрязваш снимките.

 

Горното да не се чете като негативно мнение или заяждане.

Link to comment
Share on other sites

Кога по-точно съм била зле, викаш?

Тцтц, винаги чети по-малкия шрифт. Това е забележка към мен самата. Благодаря за комплимента тогава. Иначе на работа тези няколко дни открих неподозирани за мен способности. Оправих се с бая компютърни неща и не само, с които не съм се срещала досега.

Едит : Винаги съм можела, още откакто имам ПС, преди 7 години, да правя скрийншот, не знам защо онзи път не се сетих, иначе знам за какво говориш. После като се усетих, разбрах, че съм малко руса :) и си се хилих доста време. А за снимката, беше правена с телефона ми :)

Link to comment
Share on other sites

Кога по-точно съм била зле, викаш?

Тцтц, винаги чети по-малкия шрифт. Това е забележка към мен самата. Благодаря за комплимента тогава. Иначе на работа тези няколко дни открих неподозирани за мен способности. Оправих се с бая компютърни неща и не само, с които не съм се срещала досега.

Спомням си как беше качила снимка на Desktop-a си направена с фотоапарат :lol:. Не мога да намеря точно къде беше мнението ти.

Link to comment
Share on other sites

значи следвайки темповете на развитие след още 7 години ще е сисадмин и ще се бъзика с юзърта. beware! (tribute to curunir)

Link to comment
Share on other sites

Много не ми е удобно да ти кажа, че не спрях да си живея в миналото.. :rolleyes: Иначе 2001/2002 г. този апарат си беше истинско китайско чудо, което видях за първи път в Египет и струваше към 60 долара.

 

 

Да да.. чудо то... малко минало покрай чудесата... 2001-ва имаше съвсем прилични цифрови фотоапарати и ако не се лъжа горе-долу тогава се бях сдобил с една Minolta Dimage X за която се продаваха и комплекти за подводни снимки. Цели 2 мегапиксела и вградена оптика... и вадеше доста прилични снимки... ОСОБЕНО пък сравнен с невероятното постижение на българската инжИнерна мисъл PhotoClip който по онова време не съм сигурен дали беше 1mpx или и толкова нямаше...

 

А за снимката, беше правена с телефона ми :)

 

А сети се :)

 

Спомням си как беше качила снимка на Desktop-a си направена с фотоапарат :lol:. Не мога да намеря точно къде беше мнението ти.

 

Мдаааа... това си беше класика! Снимка на екрана с телефон... и аз я помня :lol:

Link to comment
Share on other sites

Едно уморително прибиране от Банкя... Не за друго, ами много горещо...

 

Като казах горещо, нещо прави ли ви впечатление на ТАЗИ снимка? :laughing:

 

За да не се мъчите - за ТОВА става въпрос! Значи този мотор като изпревари потока на Цариградско с това нещо вирнато във въздуха и леко подрусващо се при неравностите поне 6 автомобила промениха траектория и шофьорите влезнаха в ТОЗИ филм!

 

Да не говоря какво беше на светофара на Горубляне като спря мотора :laughing:

 

Всички идващи отзад бяха ей ТАКА!

 

Предполагам бяха възмутени от тази сериозна предпоставка за ПТП!

 

post-12-1234436534.gif

 

Picha s kaska, madamata obache e bezsmyrtna. Naroda qvno ne e vijdal skoro banski na jivo. S taq kriza qvno ne mogat da idat na more :)

Link to comment
Share on other sites

Picha s kaska, madamata obache e bezsmyrtna. Naroda qvno ne e vijdal skoro banski na jivo. S taq kriza qvno ne mogat da idat na more :)

 

Никой ли не видя най-важното? Моторът е с пловдивски номер :laughing:

 

Весо, да те броя ли за неделя или ще трезнееш?

Link to comment
Share on other sites

Никой ли не видя най-важното? Моторът е с пловдивски номер :laughing:

Направи ми впечатление това. Не е обаче на TED мотора. Вероятно е някоя от новите потребителки на форума. Нали едната се похвали на тема мотори :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Дядо Мраз, наистина имаше, само че бяха много скъпи.. Много се вълнувах, като всички малки момичета, че ще си имам такава красива снимка с мен :rolleyes: сега не бих искала да бъде с мен :rolleyes:

 

На теб страшно ти благодаря за снимките! Невероятни са.. Иначе съм изправена пред дилема вече цял месец дали да си взема Опел Тигра или скутер? Няма с кой да споделя даже, защото ако кажа на някой от работата, че карам мотор ще ме помислят за нещо не добре, а родителите не знаят да не се притесняват.. така че приемам поздравления за най-дългата ми тайна.. кой каза, че жените не могат да пазят тайни :laughing:

 

Не съм аз :laughing: Купих си супер професионална каска и съм си поръчала жилетка и ботуши от Германия(най-малкият номер в БГ на ботуши е 41, а пък аз нося 37..)И това си беше смях, да ме увещава един продавач, че нямало проблем да си купя 41 номер..И въобще, като влезнах с рокля и токчета как си ме изгледаха.. Само да кажа, че това не е някакво самохвалство, защото през живота си даже не забелязвах мотористи.. Исках само да докажа на едно момче, че може да се кара и БЕЗ непремено да се пада.. но миналата седмица паднах почти спряла на един завой..просто много ми натежа и бях ужасно преуморена от работа и паднах.. бая се изплаших между другото, но вече ще внимавам повече! Не знам дали някой ще ме разбере, но е ужасно тежко да обичаш някой, който непрекъснато прави катастрофи!!!Само че, който много доказва на мъжете го зарязват :laughing: Лека на всички!

Link to comment
Share on other sites

Сега Godfather пак ще дойде да ви обвини как не коментирате толкова скандално нещо от геополитическата карта на света подобно на мухата на Обама :woot

 

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_478980904 :lol:

 

Хахахахаха не знам какви спорове, ама тука Медведев ми прилича много на един приятел в последна фаза на пиянството хаххааха :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха не знам какви спорове, ама тука Медведев ми прилича много на един приятел в последна фаза на пиянството хаххааха :lol:

Тука има повече снимки по темата:

 

http://www.dnes.bg/world/2009/07/10/piian-...ta-na-g-8.74122

 

Не може да се мери с Елцин. Утре ще пусна линк с няколко от неговите изпълнения.

 

Ако не се лъжа за този клип става въпрос. Не мога да го видя в момента.

 

http://www.dnes.bg/world/2009/02/18/piians...ite-video.66177

Link to comment
Share on other sites

Карнобатмаан , той е Карнобатмаан ,

сила на доброто , радост за окото ,

Карнобатман , той е Карнобатман ,

може да лети обаче го мързи

 

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

На клипа се вижда, че нищо му няма на човека, незнам на кой въобще му е скимнало такова нещо..

Е не е съвсем като да му няма нищо. Според мен има нещо, макар и да не е толкова ясно изразено. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ееее...стига де, вий като видите руснак и 'айдеее...в кюпа при останалите с водката. :bgrin:

Според мен Саркози в онази реч, дето пак го подозираха, че бил пиян (гледайки клипа, дори и аз повярвах) беше доста "по-убедителен" с разконцентрираните си движения, неадекватните мимики и т.н.

Link to comment
Share on other sites

"Който рано става, Бог му го подава" xD.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...