Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Работя си днес и по едно време се усещам, че нещо не е както трябва.. господи (трябва да е с малко „г”), хващам се, че си мисля за антарес,?!! Тук избухвам в смях и никой не знае: „Защо се смея сама :confused

Ех, липсва ми приятелят много, ама какво да се прави..

 

Отварям си пощата и какво да видя?!! – автобиография от антарес,..

„Мани го тоя отпадък. Т'ва е един абсолютен боклук, живее в моята махала. Във форума е много отоворен, голямата работа, ама на живо е пълна мишка. Като по-малък го биеха всички в даскалото, дори и момичетата. Сега е някакъв жалък червей. Заяжда се с момичетата, щото на живо не може да заговори момиче, дори го е срам да гледа. Разправят, че си е платил на някаква курва, ама си мисля, че е още девствен. Разправя колко е голяма работа, ама бачка по някакви мизерни фирми за 200-300 лева, живее с майка си и баща си и не излиза от тях, щото няма приятели и не ще да харчи пари за друго освен за мизерното си колело. Заяжда се със всички, ама ако го срещнеш няма да посмее дори да те погледне в очите. Пълен нещастник. По-комплексиран от тоя няма, просто не му обръщай внимание, дай му тотал игнор. Тоя си изживява живота във форума и по онлайн игрите, щото другаде не може да се реализира. Тотален социален отпадък. Така че не си струва да си хабиш нервите за него.

Да де, стана модерно ”

(Много моля, модераторите да не го трият! Мога да докажа, че ми е изпратено от антарес,!)

 

В първия момент си помислих:”Абе, прекалих.. Нещо и на мен не ми е наред..”

След малко обаче се прибирам вкъщи и виждам, че въпросното писмо не е някакво откровение, а част от простошкото поведение на антарес, и си правя форумна равносметка:

Ден първи: разбрах, че Радио 1 не звучи в сърцето ми..

Малко по-късно: след кратка препирня се разбра, че с gado имаме даже общи интереси..

На сцената се появява антарес, който ми пожелава да се намирам под мотора и започваме да си мерим „нещо”, което е очевадно, че и двамата НЯМАМЕ!!!

Къде си П. К. да размахаш лист и химикал и да сътвориш най-глупавото си от всички произведения! – антарес, има нужда от теб..той вече е Готов за „четвъртата” ти книга..

 

P.S.

Благодаря на всички, които ми писаха на ЛС и за малко успяха да разколебаят антарес, в личното му убеждение, че е форумният скорпион!

 

Много поздрави и на едно момче от форума, което мисля, че познавам, но не съм сигурна, с тази песен..

http://vbox7.com/play:28ab6515

 

На всички други ще пожелая - много усмивки! Вярно е, че форумът не е за момичета, но пък съм се смяла с глас :laughing:

.

 

Добре ли си?

 

На мен ми минават все още през главата танците на онези по съблекло от Сувенир снощи. Уникално :rolleyes: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
...
Извинявам се на Паулу Куельо. Това си е баш Къци Въпцаров...

 

С типичния си патос, поетично окрилена от Екъция, твори, твори, твори...

Link to comment
Share on other sites

А не не не... искаме снимки! Толкова приказки коя колко е хубава и накрая да си останат само приказки... ето вече имаме снимка на Галя на деколтето, някой да хване 2те нови моми и да им направи една фотосесия.... аз имам хубав апарат ама то май и w00x имаше... абе избор на фотографи има :lol:

Link to comment
Share on other sites

...Дедо Мразе.....много ви се свиди тоя алкохол :rolleyes:

Свиди му се я...той си е скръндза по принцип - снощи в 5 и половина (сутринта) уж щяхме да се напиваме у тях, после излезе с номера, че много работа имал. :lol:

Иначе за снимките - доволни сме и на такива с GSM, а фотосесията ще я правим допълнително... :bgrin:

 

... стига да си го платите де...

П.П. Ето, аз к'во казах - всички са скръндзи, всеки пари иска и не пуска гювеч... :woot

Излизам навън в знак на протест! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

О, заповядайте :) Аз лично не пия и ще ви дам моя алкохол, стига да си го платите де :)

Едит : Мидекс, естествено. Криза :)

Link to comment
Share on other sites

Свиди му се я...той си е скръндза по принцип - снощи в 5 и половина (сутринта) уж щяхме да се напиваме у тях, после излезе с номера, че много работа имал. :lol:

 

А така - трябва някой да е виновен... то не че Midex ми няма телефона, а и знае че съм буден обаче не ще да се обади... И не беше 5 и половина а около 4 (сутринта/нощта)... и затова после сам давех мъката в онова клатещото се джони...

Link to comment
Share on other sites

А не не не... искаме снимки! Толкова приказки коя колко е хубава и накрая да си останат само приказки... ето вече имаме снимка на Галя на деколтето, някой да хване 2те нови моми и да им направи една фотосесия.... аз имам хубав апарат ама то май и w00x имаше... абе избор на фотографи има :lol:

 

Хубав е, ама е сапунерка :)

Link to comment
Share on other sites

Супер яка буря... Постоях една минутка навън. Мокър съм, но щастлив!!!

А аз постоях вътре и съм мокър. :lol:

Склада,офисите - всичко плува.Тоя покрив за толкова години не можаха да го направят д**а. :angry1

Link to comment
Share on other sites

То бул. "Христо Ботев" беше залян отвсякъде, представям си "Богомил"...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък плувах на работа да си стигна до колата :laughing: Днес си викам избрах хубаво място на сянка, то зачатка пък и немога да стигна после :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хубав е, ама е сапунерка :)

 

Аз какво бях останал с впечатление че си с някакъв DSLR? Нищо де - ако трябва ще услужа с моя Никон - въпроса е да има снимки.

 

Предлагам да направим тема - календар на булфорум и да качваме снимки там за да направим на края на годината календар. Тука красавиците са коя от коя по-хубава - дайте един календар да направим поне.

Link to comment
Share on other sites

Netrootbg, моля ти се, да изпратиш една снимка на морето, ако имаш с по-добро качество и ако не е супер нахално.. :rolleyes: Аз, какво се правих на фотограф - всички са ми размазани или се виждат крака.. Беше супер смешно, защото срезилих снимките на цяла компания, с които купихме един общ фотоапарат за подводно снимане /за еднократно ползване/ и аз пак се направих на много веща в занаята.. Като си помисля само, че си купих и специален албум..и очакването на всички въпросните снимки да се проявят..

Дядо Мраз, благодаря ти за вниманието, но аз вече "уплаших" едно момче, така че ще се въздържа!

Link to comment
Share on other sites

Netrootbg, моля ти се, да изпратиш една снимка на морето, ако имаш с по-добро качество и ако не е супер нахално.. :rolleyes: Аз, какво се правих на фотограф - всички са ми размазани или се виждат крака.. Беше супер смешно, защото срезилих снимките на цяла компания, с които купихме един общ фотоапарат за подводно снимане /за еднократно ползване/ и аз пак се направих на много веща в занаята.. Като си помисля само, че си купих и специален албум..и очакването на всички въпросните снимки да се проявят..

Дядо Мраз, благодаря ти за вниманието, но аз вече "уплаших" едно момче, така че ще се въздържа!

 

Другия път се екипирай с дигитален. Тц тц тц. Оставете на жените да прецакат всички. :)

Link to comment
Share on other sites

Дядо Мраз, благодаря ти за вниманието, но аз вече "уплаших" едно момче, така че ще се въздържа!

 

Ми той е бил нещо от плашливите явно... но това не е представителна извадка нали разбираш, пък ние не се плашим лесно :P

 

 

ПС: Апарат за еднократна употреба - WTF!?

Link to comment
Share on other sites

ПС: Апарат за еднократна употреба - WTF!?

Продават се такива фотоапарати за еднократна употреба. Работят с ленти разбира се. Има такива и за подводни снимки. Не могат обаче да снимат на по - сериозна дълбочина. Същата работа е и с тези фотоапарати които се водят водоустойчиви. До 7-8 метра максимум държат и след това се чува "пук".

 

Edit:

http://cgi.ebay.co.uk/Underwater-camera-27...%3A1%7C294%3A50

Link to comment
Share on other sites

Продават се такива фотоапарати за еднократна употреба. Работят с ленти разбира се. Има такива и за подводни снимки. Не могат обаче да снимат на по - сериозна дълбочина. Същата работа е и с тези фотоапарати които се водят водоустойчиви. До 7-8 метра максимум държат и след това се чува "пук".

 

Edit:

http://cgi.ebay.co.uk/Underwater-camera-27...%3A1%7C294%3A50

 

То тези които са за на сушина не могат да снимат та какво остава за под водата. Затова и се учудих защо изобщо някой би си взел такова постижение на китайската техническа мисъл :)

Link to comment
Share on other sites

Много не ми е удобно да ти кажа, че не спрях да си живея в миналото.. :rolleyes: Иначе 2001/2002 г. този апарат си беше истинско китайско чудо, което видях за първи път в Египет и струваше към 60 долара.

Link to comment
Share on other sites

Много не ми е удобно да ти кажа, че не спрях да си живея в миналото.. :rolleyes: Иначе 2001/2002 г. този апарат си беше истинско китайско чудо, което видях за първи път в Египет и струваше към 60 долара.

 

Уточнявай годините де. Аз реших, че става въпрос за близките 3.

Link to comment
Share on other sites

Едно уморително прибиране от Банкя... Не за друго, ами много горещо...

 

Като казах горещо, нещо прави ли ви впечатление на ТАЗИ снимка? :laughing:

 

За да не се мъчите - за ТОВА става въпрос! Значи този мотор като изпревари потока на Цариградско с това нещо вирнато във въздуха и леко подрусващо се при неравностите поне 6 автомобила промениха траектория и шофьорите влезнаха в ТОЗИ филм!

 

Да не говоря какво беше на светофара на Горубляне като спря мотора :laughing:

 

Всички идващи отзад бяха ей ТАКА!

 

Предполагам бяха възмутени от тази сериозна предпоставка за ПТП!

 

post-12-1234436534.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...