Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че напоследък яко съм се зарибил по разни офроуд чудовища и се чудя дали да не заменя сегашната ми джипка, която иначе е яка машина, но по тукашните стандарти е доста скромно изпълнение с нещо извънземно като това. Направо ме сърбят ръцете, още повече, че цената е доста примамлива. :)

Link to comment
Share on other sites

Тц ,грозно е и то много :D :laugh:

Link to comment
Share on other sites

...цената е доста примамлива. :)

Ами да - к'во му плащаш, че даже може и да си вземеш едно за резерва. Само гледай да е с достатъчно голям просвет, че колите да могат да минават под тебе. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Picha s kaska, madamata obache e bezsmyrtna.

Разликата между моторист с каска и моторист без каска явно не я знаеш :). При този с каската ще разпознават трупа по зъбите, а при другия - по квото намерят. :)

Link to comment
Share on other sites

Честно да си кажа, разбирам го Кръстника. След последните преживявания из Кресненското дефиле, се убедих, че ми трябва кола повече пригодена за офроад. Или поне "Жигула"....

Link to comment
Share on other sites

Още един открил истинксата марка автомобили за бълагрската действителност :laughing:

Когато беше млада беше ЛАДА,а сега просто Жигулета! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Е, не че не успяхме да минем със "Сивик" там дето другите минават с "УАЗ" - ка, ама е ниска, мамка й, много е ниска....

Link to comment
Share on other sites

Разликата между моторист с каска и моторист без каска явно не я знаеш :). При този с каската ще разпознават трупа по зъбите, а при другия - по квото намерят. :)

Дано попаднеш някой ден в компанията на моторист,който не те харесва особено и да го кажеш това...след това да ти вадят зъбите от задника.Кофти че модераторите ще ме баннат ако го напиша както си ми е на сърцето :angry1

Link to comment
Share on other sites

Дано попаднеш някой ден в компанията на моторист,който не те харесва особено и да го кажеш това...след това да ти вадят зъбите от задника.Кофти че модераторите ще ме баннат ако го напиша както си ми е на сърцето :angry1
Според мен човека се опита да се пошегува. Дано няма бъдещи мотористи, които да го приемат насериозно...

 

Иначе много се радвам на разни кафеджийски "мотористи", по шорти и тениска и голо теме бузят някакви пистаци, врътнат малко пред ивицата газа, спрат в заведението и са велики... Па че ще се убият някъде, па и може някой да ги лежи като хора друга тема...

Link to comment
Share on other sites

Аз само да си намеря снимката, да видите как се кара кола с каска....

Link to comment
Share on other sites

Покрай рокерските събирания в Бачково много идиоти с мотори се въдят из града. Веднъж в рамките на 10-12 минути 3-ма щях да кача на капака, за единия вината беше частично моя, ама другите 2-ма просто ми идваше да им мина отгоре, да дам на заден и да ги мина пак. Мотористите могат да бъдат както най-възпитаните хора на пътя, така и най-големите селяци и помаци.

Link to comment
Share on other sites

Дано попаднеш някой ден в компанията на моторист,който не те харесва особено и да го кажеш това...след това да ти вадят зъбите от задника.Кофти че модераторите ще ме баннат ако го напиша както си ми е на сърцето :angry1

Казвал съм го и интересното е че всички зъби са ми на мястото. Самият аз много харесвам мотори, но никога не бих си купил такъв, поне не и в България. Първо че мотористите карат като откачени, второ че голяма част от шофьорите на коли не им дават предимство, един приятел умря по този начин, бяха му отнели предимството, а друг - с пистак си беше изпочупил краката, но си беше по негова вина. Но какво ли да обяснявам на първосигнално хлапе като теб, ти и без това няма да ме разбереш.

Link to comment
Share on other sites

Уфф, то ако не си влюбен в някой моторист не знам как ще ги изтраеш цяла компания мотористи.. То като почнат да се хвалят кой какво си е счупил и сърцето ти може да спре, ако ще и желязно да е..И аз не знам как ми дойде този прилив на емоция и реших да доказвам (на себе?!) и аз не знам какво.. Иначе най-много ме дразнеше самосъжалението, което изпитва моториста към себе си и почвам да се усещам, че и аз взимам да се самосъжалявам, което не е на добре..

Link to comment
Share on other sites

Казвал съм го и интересното е че всички зъби са ми на мястото. Самият аз много харесвам мотори, но никога не бих си купил такъв, поне не и в България. Първо че мотористите карат като откачени, второ че голяма част от шофьорите на коли не им дават предимство

Това е самата истина и не може да се оспорва.

 

Аз карам Ендуро в планината, там няма кой да те блъсне, но си има съвсем други опасности и чалъми.Краста голяма е, НО до един момент. Като се облечеш като "рицар" с каска и костюм, наколенки и лакътници и в жегата спираш да се полееш с вода някой път, защото има моменти в които не се издържа от натоварването и ако се замисли реално човек, това е една голяма глупост, предпочитам да съм си турист с раничката на гърба, ебал съм ти и мотора.Държа го заради компанията с която карам чат-пат.Всичко е до време и омръзва ;)

Link to comment
Share on other sites

"Човек дори и добре да живее, се жени". След тази моя реплика 20-тина души ме попитаха ще се женя ли най-накрая..Е, няма!!

Link to comment
Share on other sites

"Човек дори и добре да живее, се жени". След тази моя реплика 20-тина души ме попитаха ще се женя ли най-накрая..Е, няма!!

Много ясно - бракът е отживелица(за мен лично) :) и един формален подпис не може да промени по някакъв начин любовта на хората.Напротив - ако се стигне до развод,тогава каква дялба на имуществото следва - мамата си трака...

Link to comment
Share on other sites

Много ясно - бракът е отживелица(за мен лично) :) и един формален подпис не може да промени по някакъв начин любовта на хората.Напротив - ако се стигне до развод,тогава каква дялба на имуществото следва - мамата си трака...

 

Саше, малък си и като пораснеш ще разбереш че брак не е просто да си сложиш подписа някъде а да живееш с някой и за това говореше Grimjaur. Верно правила няма и със или без "подпис" ако се разбирате се разбирате и подписа не е гаранция за това, от друга страна когато се стигне до момента с децата липсата на брак усложнява някои неща...

Link to comment
Share on other sites

Bryan Adams - Here I am , това ми минава през главата в последния час :music

Link to comment
Share on other sites

Саше, малък си и като пораснеш ...

Ти остай' Сашо, той ще порасне някой ден...ама от онази сентенция аз не разбрах на Наско мотива какъв е: че не живее добре и по тази причина няма да се жени....че живее добре, но въпреки това, на инат няма да се ожени....че живее добре, ама още не е дошъл D-day....или, че просто няма да се ожени без мотив... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че вече е крайно време всеки да си плаща за софтуера и операционната система които е избрал да използва. Как може да наричате някого крадец, когато самите вие крадете всеки ден и то в сериозни количества... И друго - всички са много отворени и запалени Уиндоус фенове и почитатели, ама само дето не са си платили Уиндоус-а. Защо бе? Не си ли струва парите?

Link to comment
Share on other sites

:love

 

Не се чуди, ами я вземай.

Хех, днес бях до Абътсфорд да му направя тест драйв. Баси, изпаднах в тих оргазъм. Това е уникално чудовище. Тунинга е невероятен и машината е изненадващо стабилна, въпреки гигантския лифт. Въртящият момент на този 7-литров турбо-дизел е убийствен и много малко неща могат да му се опънат. Препятствия, които за добре оборудвана офроуд машина са непреодолими, това неземно чудовище ги отнася като бръмбар сламка. :punk

Доста си поговорихме със собственика и съвсем спокойно може да смъкне още от цената, защото е на зор и му трябват пари. Поставен съм пред невероятна дилема. Първо, това чудо няма как да го навра в подземния гараж и второ ако се появя с него, жената ще изперка тотално. :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...