Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мотивът ми е следният - ожениш ли се, цъфват децата, повече отговорности, по-малко простотия, курвалък и пиянство, и докато се усетиш, вече си на 50...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Мотивът ми е следният - ожениш ли се, цъфват децата, повече отговорности, по-малко простотия, курвалък и пиянство, и докато се усетиш, вече си на 50...

ти вече си на 50

Link to comment
Share on other sites

... това чудо няма как да го навра в подземния гараж и второ ако се появя с него, жената ще изперка тотално. :tongue

За това чудовище зае*авам и жена, и деца...виж, гаражът е проблем...аз лично бих бутнал първия етаж. :lol:

 

П.П. Ако си в едноетажна, ще се пренесеш на тавана, а ако нямаш такъв - в гаража при малолитражката. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хех, днес бях до Абътсфорд да му направя тест драйв. Баси, изпаднах в тих оргазъм. Това е уникално чудовище. Тунинга е невероятен и машината е изненадващо стабилна, въпреки гигантския лифт. Въртящият момент на този 7-литров турбо-дизел е убийствен и много малко неща могат да му се опънат. Препятствия, които за добре оборудвана офроуд машина са непреодолими, това неземно чудовище ги отнася като бръмбар сламка. :punk

Доста си поговорихме със собственика и съвсем спокойно може да смъкне още от цената, защото е на зор и му трябват пари. Поставен съм пред невероятна дилема. Първо, това чудо няма как да го навра в подземния гараж и второ ако се появя с него, жената ще изперка тотално. :tongue

 

Аз пък имам чувството, че е прекалено високо и като се наклони малко, ще се обърне.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че вече е крайно време всеки да си плаща за софтуера и операционната система които е избрал да използва. Как може да наричате някого крадец, когато самите вие крадете всеки ден и то в сериозни количества... И друго - всички са много отворени и запалени Уиндоус фенове и почитатели, ама само дето не са си платили Уиндоус-а. Защо бе? Не си ли струва парите?

Хахах, баси хрумването... Доста правилно, и все пак ще бъде сметнато за неуместно от "обществеността". :laughing: Някак си, тази кражба е приета за нормална.

Link to comment
Share on other sites

За това чудовище зае*авам и жена, и деца...виж, гаражът е проблем... :lol:

И на мен ми мина тази мисъл през главата докато го тествах, но после разума надделя, мамка му и прасе. :lol:

 

Едит от Мидекс: Дадох идея за проблема с гаража в предишния си пост. :lol:

 

Аз пък имам чувството, че е прекалено високо и като се наклони малко, ще се обърне.

На пръв поглед може и да изглежда така, но реално не е толкова лесно, ако не се вдигат високи скорости. На практика извън пътя машината е доста стабилна, заради якото окачване, което следва терена по начин доста по-различен от шасито. За да обърнеш машината трябва да попаднеш странично в някакво доста стръмно дере. Иначе при нормални препятствия изобщо не се "замисля". При високи скорости обаче по-остър завой може да предизвика обръщане, затова този звяр се кара бавно и кротко - почти като танк. :punk

Link to comment
Share on other sites

Казвал съм го и интересното е че всички зъби са ми на мястото. Самият аз много харесвам мотори, но никога не бих си купил такъв, поне не и в България. Първо че мотористите карат като откачени, второ че голяма част от шофьорите на коли не им дават предимство, един приятел умря по този начин, бяха му отнели предимството, а друг - с пистак си беше изпочупил краката, но си беше по негова вина. Но какво ли да обяснявам на първосигнално хлапе като теб, ти и без това няма да ме разбереш.

Толкова ми е писнало да се разправям с плиткоумници като теб по интернет форумите относно мотористите,че наистина ще се откажа.Просто защото допира на хора като теб с мотори е толкова мижав и незначителен че няма как да ти го обясня,за да ме разбереш.Точно на тази тема наистина съм първосигнален-не бих се замислил много преди да направя нещо неприятно за теб...първосигналното хлапе не е толкова хлапе колкото си мислиш,ама нека-те форумите нали са за това...такива като теб да приказват каквото си искат без да има последици

Link to comment
Share on other sites

Някак си, тази кражба е приета за нормална.

 

Щом приемеш и оправдаеш една кражба, значи приемаш и оправдаваш всички кражби.

Link to comment
Share on other sites

Мотивът ми е следният - ожениш ли се, цъфват децата, повече отговорности, по-малко простотия, курвалък и пиянство, и докато се усетиш, вече си на 50...

 

Всеки си има приоритети :)

Link to comment
Share on other sites

Той затова е дядо :D Не, сериозно погледнато, / и честно казано/ не съм я намерил тая дето ще ме изтрае... :pirate

 

Ей сега зяпах клиповете от вечерта след каньонинга...И се смях много, като си чух репликата - "Искам да ме возиш на Ауди ...ъъъ... поне А6 и половина..." Много се наказахме тогава...

Link to comment
Share on other sites

... "Искам да ме возиш на Ауди ...ъъъ... поне А6 и половина..." Много се наказахме тогава...

Това колко прави в сантиметри? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ми към 8-9 литра бира на гладно и цял ден по чукарите...

Аха...значи и хартиеният плик за главата е бил излишен в случая...ако ме разбираш правилно... :lol:

Снимки искаш ли?

На ЛС. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами....като се има предвид какви бяха жените около нас - беше си излишен още откакто почнаха да навличат неопрените.Снимки искаш ли? ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам :D

 

Определено не ви е трябвал плика

Link to comment
Share on other sites

На 46г. ... не ме интересува начина, важен е резултата >

 

Айде сега не бил важен начина. Ами ако се постига единствено с хапване на мозъци от новородени? :P

 

 

________________________

 

 

Минава ми през главата че Godfather добро местенце си е избрал... ей какви паркове имат във Ванкувър:

 

smButchartGardensPanorama.jpg

Link to comment
Share on other sites

О, да. На богфадъра отдавна му завиждам на местожителството. А, аз да натрупам едно пет-шест години стаж в областта и кат' нищо ще се изстрелям нанякъде :) Я Kанада, я Нова Зеландия ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...