Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Uzito, този въпрос в тема ПРАВО, там са разбирачите. Според мен иначе, едва ли е много подсъдимо, освен ако ягнето не покаже синини и охлузвания, които да си причинил.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако стария Овен не те хване - споко...Иначе може да прекараш бая годинки на едно НЕ много добро място :wacko: :rolleyes:

 

Те, че се шият като на първенство е ясно....хавата е да не те хванат :):):)

Link to comment
Share on other sites

Той май за друго удряне говореше...

 

Чефо , пост нинджа :ph34r: :D

Link to comment
Share on other sites

Ако стария Овен не те хване - споко...Иначе може да прекараш бая годинки на едно НЕ много добро място :wacko: :rolleyes:

 

Те, че се шият като на първенство е ясно....хавата е да не те хванат :):):)

За тва удряне говоря . Бая състезателки има в дисциплината " най-много пъти " , " най-много броя " или " най-много ме сърби " . Та си размишлявах на клавиатура малко .

Link to comment
Share on other sites

Ми водят се непълнолетни. Ако не бъркам двата щата и те хванат в издънка - няма значение дали е било по желание или не. Може мадамата да те е опнала, ама си влизаш в кафеза като пич :unsure:

 

В тоя ред на мисли ми показаха новина, ама не си я запазих, как фризьорка и КРАДЕЦ подават жалба в едно и също районно. КРАДЕЦА, че е бил изнасилван 3 дни от фризьорката. А тя пък подала жалба за кражба. В Полша ли беше, Чехия ли....някоя от тия страни. :laughing:

 

http://www.plovdiv-online.com/tozi-lud-lud...nasilwa-go.html е те го те. :):)

Link to comment
Share on other sites

Ех... има неща, които не се купуват с пари ;).

Link to comment
Share on other sites

Разделът на "Той и Той" е готов да се превърне в подраздел на "Катастрофи/конфликти".. Да не говорим, че през живота си не съм се карала с човек, а какво остава да го обидя! Прочетох някои от нещата, които си писал Антарес и разбрах, че съм се изказала неподготвена на доста места, но понякога думите болят и като не си готов да ги понесеш, така се случва.. Само по един шамар да си бяхме ударили :laughing: пък после Курунир щеше да ни сготви по една мусака(и аз не знам дали той не е жена :laughing: )

Link to comment
Share on other sites

Тряа го питаме Куру дали не е жена

Link to comment
Share on other sites

Куру , жИна ли си ве? :Д

 

Вие тук, харабия обърнахте го на селска свада, ае, жените беш в кухнята, децата по леглата и мъжете да се занимават с друго :П .

 

Pool's closed!!!

 

poolsclosed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Само ти си мислиш така ;) И въоще... да се мъчиш да копираш мои идеи, мъчейки се да се заяждаш с мен... Наистина трагикомично. An emo at its best :D ..
Сори, забравих, че ти си измислил заяждането като олимпийски спорт! Признавам си - ти си Пътят и истината, и животът за мен! Не знам как бих просъществувал без копирането на твои идеи, та ти си измислил живота като такъв, кой съм аз, че да проявявам своеволие, опитвайки се да се заяждам с теб. Благодаря ти, че те има! В твоя чест изпих 6-8 бири и 1-2 уискита, като, държа да знаеш, че на всяка глътка, в съзнанието ми ясно изплуваше твоя образ като пътеводна светлина в иначе обърканата ми душевност.

 

Майтапът на страна, ама наистина имам чувството, че от твоя акаунт пишат 2-ма човека. Единият пишеше от около година-две, до преди около месец, а другият - от преди това и от месец насам. Аз лично намирам 2 логични причини за това. Не бих ги споделил, че да не кажеш, че пак се опитвам да се заяждам, но честно да ти кажа(ясно е, че не те интересува моето мнение, ама аз държа...) повече ми допадаше първия ти период! И не, зашото сега си се зарибил да се заяждаш с мен, щото, честно казано ме боли гъза, а защото тогава чат-пат казваше нещо смислено и не провокирано от предходния post, независимо чий е бил той!

Ама, пък, в крайна сметка, всеки си носи отгворност за собствените думи и действия, та така, че прави си к'вото си искаш, на мен не ми пречиш...

Link to comment
Share on other sites

Половин час сън повече, си е половин час сън повече.

Както и половин час по-малко...ама пак е според зависи в коя фаза ще се събудиш, понеже някой път важи и обратната максима за "по-доброто 'по-малко' ".

 

А иначе ми минава през главата, че червеното изречение от втория ред в подписа ти, много отива на тази случка на Васил (той нали първото висше почти си го е взел вече :P ) :

... даже едно от момичетата дойде да ме пита какво точно правя и защо ровя в боклука.... :)
Що не си призна, че още си гладен и си свършил парите... :lol:
Link to comment
Share on other sites

Хехехе това горното и одеве му се хилих като го четох сега пак като го прочетох пак му се "радвах" - верно трябваше ей това да изтърси и да ги гледа какви физиономии ще направят, въпреки че точно той по-скоро би отнесал някой шамар от девойчето ако то се окаже по-първосигнално - не че нямаше да го зарадва и това :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ефектът се засилва и от факта, когато някой добре облечен пич (говоря за визията на 'злобния' :bgrin: ), с часовник за $$$, миришещ от 5 метра на марков парфюм, който си е спрял аудито на паркинга на Макдоналдс, рови настървено в отпадъците...аха...и да изкара някой наръфан хамбургер... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ефектът се засилва и от факта, когато някой добре облечен пич (говоря за визията на 'злобния' :bgrin: ), с часовник за $$$, миришещ от 5 метра на марков парфюм, който си е спрял аудито на паркинга на Макдоналдс, рови настървено в отпадъците...аха...и да изкара някой наръфан хамбургер... :lol:

И като си го представиш как се набира на пържените картофки като удавник за сламка -> безценно .

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че тези дето прогнозираха затварянето на MALL-a няколко седмици след отварянето му поради липсата на клиенти способни да платят трицифрени суми за потник нещо са в грешка - намерих си доста прилични блузи на доста сносни цени, меко казано идеални дънки (2 чифта при това) също на сносни цени... е не като тези на руския пазар но са двуцифрени все пак а и Wrangler и Levi's каквото съм взимал е било издръжливо (едните ги нося вече 2ра година) а не като едни боклуци от Кенвело които се разпаднаха на 3тия (макс 5тия да е било) месец а бяха на същата цена... Детския център е просто уникален - малкия едвам го изкарвам от там (засега му надвивам), а тази събота и неделя буквално нямаше място за паркиране - сигурно защото валеше навън а поради тази причина нямаше къде другаде да го заведем "наследника" та решихме във въпросния Тон Бонбон да го водим и обикалях 15 минути докато си намеря място за паркиране долу. Кафенето на 1вия етаж ме кефи максимално - особено онова кафе с битата сметана и шоколада :)

 

Та кой каза че в тоя МОЛ било безбожно скъпо и селяните ходели просто да видят какво е това чудо без да купуват нищо и щели да го затварят поради липса на клиенти?

 

 

___________________________

 

 

 

Мисля си и друго което колегите от другия форум подминаха или може би защото негласно се съгласиха с мен повече или по-малко: вчера имах един разговор с мой познат който има фирма и се занимават с web - дизайн, сайтове и т.н. И тъй като друг мой познат иска да си направи сайт а аз нямам никакво време реших да ги свържа. И някак в разговора се потвърди за пореден път един мой стереотип - пълно е с програмисти на PHP работещи за без пари. Може и да не съм прав но за пореден път чух нещо такова "нямаме много хора които биха могли да го напишат на ASP.NET а и малкото които имаме са по-скъпо платени, но ако искате можем много бързо да го направим на PHP хем ще излезе и по-евтино".

 

Преди си го обяснявах с това че LAMP (Linux+Apache+MySQL+PHP) е безплатно а хората гледащи да минат тънко определено няма да искат да платят за dedicated hosting обаче разликата между хостинг с PHP и такъв с ASP.NET е нулева - верно у нас има повече hosting компании предлагащи Linux сървъри, но ако човек потърси има доста места където за $5/месец може да си host-не сайт при това услугата е с доста добри параметри.

 

Та се чудех защо аджеба има повече програмисти с PHP - защото се търсят и защото е лесно да се научи ползвайки 10тина примера в стил "как да отворим база данни и да запишем нещо вътре и после да го прочетем оттам", или просто защото търсенето е по-голямо? Ако е заради 2рото (лесно се подкарва нещо) това ще е новото VB с народопсихология "дай набързо да го подкараме пък после ще го мислим ако изобщо плати клиента" където всички с над 6 месеца опит се имат за експерти...

 

И друго - защо на програмистите познаващи .NET се плаща повече? Може и да не съм прав но това е мое впечатление от години и днешния разговор го потвърди. Имам познати в София с над 10 години опит работещи на PHP и взимащи под 2000лв заплата (да не беше 1500 даже), а имам и такива с около 5 години опит с ASP.NET взимащи около $2000.

 

Та мисълта ми е аз ли съм нещо с грешни впечатления или наистина има маси програмисти с "експертни" познания по PHP взимащи "високи заплати" (според критериите на леля Пенка от с.Горно Нанадолнище за която пенсия от 250лв е много пара) или заплатата не зависи от езика на който пише човек а само от фирмата и опита който има?

 

Бих се радвал ако на горното отговори някой колега...

Link to comment
Share on other sites

Дядомразе, засега MALL-a се справя, но като отворят и другите два ще види зор :)

 

Ако не ме лъже "старческата" ми памет някои хора прогнозираха че няма да просъществува и месец след отварянето си и че било пълно със селяни които нищо не купували а само гледали и ахкали а и само боклуци имало на десетократни цени спрямо руския пазар иначе същите... е като вземат да ми намерят дънки като тези дето си взех на руския пазар да ми се обадят :D (btw: не става дума за марка в случая с дънките)

Link to comment
Share on other sites

Ако не ме лъже "старческата" ми памет някои хора прогнозираха че няма да просъществува и месец след отварянето си и че било пълно със селяни които нищо не купували а само гледали и ахкали а и само боклуци имало на десетократни цени спрямо руския пазар иначе същите... е като вземат да ми намерят дънки като тези дето си взех на руския пазар да ми се обадят :D (btw: не става дума за марка в случая с дънките)

 

Е аз не съм бил от тях, но според мен ще стане както казах :) Колкото до цените абе понадути са си, айде в Пловдивския не съм обикалял магазините, ама примерно в София са бая... Примерно сестра ми скоро ми купи колан дизел от фирмен магазин в Англия за 35 паунда, в CCS е 170 лева същия...

Link to comment
Share on other sites

Ако не ме лъже "старческата" ми памет някои хора прогнозираха че няма да просъществува и месец след отварянето си и че било пълно със селяни които нищо не купували а само гледали и ахкали а и само боклуци имало на десетократни цени спрямо руския пазар иначе същите... е като вземат да ми намерят дънки като тези дето си взех на руския пазар да ми се обадят :D (btw: не става дума за марка в случая с дънките)

 

Всъщност никога няма да затвори , дори да работят магазините на загуба. Въпрос на престиж.

Иначе да наистина е пълно със селяни и почти никой нищо не купува , като изключим клиентите на Кенвело , Ню Йоркер и ония другия евтин магазин пълен с турски боклуци.

В момента има намаление на 50% на почти всички цени и така се ядва и аз си купувам доста работи от там понеже ценя качеството но без намалението там е безбожно скъпо. От Италия ми донесоха чехли Кафеноар за 20€ тука са 90лв с намалението ходи ми обяснявай че е евтино.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, до колкото си спомням,се имаше предвид, че до 6 месеца някъде, ще остане основно киното, а половината магазини ще затворят заради надутите цени и безбожните наеми.Доколкото знам, наемите ги намалиха драстично(не само в нашия мол,ами и във варненския), а така като те чета, явно и цените са намалени доста през летния сезон - явно са се усетили навреме, което е добре ;)

 

п.п най-готиното кафе в Мол-а е на последния етаж - уникална гледка към Родопите се открива B)

Link to comment
Share on other sites

абе той дядото е наясно с това ама му е по-лесно да се прави на неразбрал ..... :) сигурно има свободно време за спорове.

 

ПС : като отидеш другия път в МОЛ-а спри се пред магазина на Темпо Кежуъл и виж колко хора излизат..... с покупки или пък магазина на риплей.

Link to comment
Share on other sites

Не знам на загуба ли са или не - по принцип не можеш да очакваш че един магазин от 2рата седмица ще излезе на печалба и да го затваряш, но като гледам има няколко магазина където наистина са умрели от скука - тези и да ги затворят няма да е голяма загубата (примерно на първия етаж детските дрехи с блузки по 100лв - ай сиптир)

 

Не знам за магазините, обаче аз съм отчаян от Adidas, Nike, Puma и останалите производители на маратонки. Не е възможно в 3 различни магазина да премеря около 30-40 чифта и да имам забележки към всеки един от тях а преди 2 години да си намеря уникално удобни маратонки на Puma които от първото обуване ми бяха уникално удобни, след това 2ри чифт си купих - пак толкова удобен, а новите модели ми убиват на петата от 2те страни както и отстрани по средата (не на свода а от другата страна... ако не е там ще е отпред нещо или да ми стиска или да усещам някакъв ръб на подметката. Едни на Nike ужким удобни бях взел преди месец от Daichman (или както там се пишеше) и след 2 дена носене почна да ми изтръпва ходилото та се принудих да сложа едни дебели кожени стелки и сега се понасят... айде обувки да не са ултра удобни - да го приема че кожата ще се отпусне и ще се намести но маратонки за тичане да са толкова неудобни че да ме дразни всяка една крачка с тях... еб**ти аз ли съм като принцеса и да усещам граховите зърна през 5 дюшека?

 

п.п най-готиното кафе в Мол-а е на последния етаж - уникална гледка към Родопите се открива B)

 

Да ама не ми харесва самото кафе (освен бисквитите със шоколад), докато на първия етаж правят по-хубаво кафе

 

 

 

ПС : като отидеш другия път в МОЛ-а спри се пред магазина на Темпо Кежуъл и виж колко хора излизат..... с покупки или пък магазина на риплей.

 

Аз май точно от тоя магазин (Темпо) си взех едните дънки. Риплей не виждам с какво толкова са им по-хубави и защо да си взимам от там нещо също както и от Енерджи-то (или както беше там магазина на първия етаж в Екселсиор). Тези 2та конкретно и да ги разкарат няма да страдам изобщо :)

 

ПС: Нито 2 нито 3 нито 4 магазина са "половината магазини" като бройка. И 5 да затворят - други ще дойдат...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...