Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Какви планове кроят само, ако някой ви чуе ще стане военно положение тука... използвайте криптирана връзка поне.

П.П. Блягодаря ти Мразе за честитката, ще се разберем кога и къде ще ям.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Някои работи не са "за набързо", момко, подобно на ТОВА

 

Чудя се дали в нашия lifetime ще видим нещо по-велико. Засега няма. Отделно дали някъде растат достойни последователи на Енио Мориконе и Ханс Цимер...

 

А това, което правят Чарлз и Хенри в тези кратки мигове ще си остане завинаги в историята на киното...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми минават няколко филмови класики, Screamers и Guyver 2: Dark Hero, може да са стари, като ефекти да не са нещо особенно, обаче филмите са уникати просто... това за мен са "must watch it" заглавия.

:)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, само на мен ли ми харесва War of the worlds? Даже според мен е единствения филм за извънземни, който има някакъв смисъл! А ефектите и по-специално машините на извънземните са направени убийствено!
Не. Първата част и на мен ми хареса.

Втората обаче беше абсолютна повърня...

Link to comment
Share on other sites

Няма вода...Намерих няква от един месец в едно шише...Кафето от нея има тенекиен вкус и мирише на ....кафе.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, само на мен ли ми харесва War of the worlds? Даже според мен е единствения филм за извънземни, който има някакъв смисъл! А ефектите и по-специално машините на извънземните са направени убийствено!

тва с том крус ли беше...... щях да си шибна една лопата в главата, че го гледах....такива филми както и трилъри - никога повече, освен ако нямам АК-47 насочено към главата :wacko: :sick

Link to comment
Share on other sites

Това е така, защото не сте чели книги.

 

мдаааа. аз искам филма да ме разсмее или да ми хареса....фантасмагории и тоя тип както и стар варс .......не мерси. Вчера гледах много хубав филм с негри от Харлем - по действителен случай. Таковал съм ти и войната на световете и всичкото :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не. Първата част и на мен ми хареса.

Втората обаче беше абсолютна повърня...

И втора ли има? В смисъл продължение на това с Том Круз? Ако е така, какво му продължават, то всичко си е ясно.

Колкото за филмите - откакто излезе Матрицата и се видя, че всичко могат да си правят на компютрите излизат само тъпи филми, без никакъв смисъл, набъкани само с ефекти. Особено пък манията да правят филми по комикси. Колкото и да се пънат, който и да игра е вътре все за нищо не стават.

Наистина филми като "Имало едно време на запад" може да не видим вече. То ще стане, че е точно имало едно време на запад.

Няма да се учудя, ако в скоро време нещо дето да мяза на Робокоп, го номинират и спечели Оскар за най-добър филм.

Сега като се замисля, не съм срещнал филм, който да ме накара да отида на кино вече 2-ра година. А преди ходех 2-3 пъти в месеца. Дори Индиана Джоунс развалиха мамка им :angry1

Link to comment
Share on other sites

Стенлиииии, честит рожден ден!

 

Да си жив и здрав и на пъвро време да се наспиваш, за да можеш активно да се радваш на хубавите неща в живота! :D

Link to comment
Share on other sites

От почти 2 седмици не мога да спра да си връткам новия албум на Аматори.

 

<3333
Link to comment
Share on other sites

сън....искам да легна и да спя 36 часа.....поне. А като се събудя да видя че съм емир на няколко емирства :lol: :lol:

Пък, аз искам да съм тиган... !

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^ за какво има обратно броене в подписа си ? Да не би да ни събира на почерпка ?

 

 

Не, брои дните оставащи до напиването у нас по Формулски :D

 

Не. Броя оставащите дни до SOULFLY.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, che pisha na EN. Na men mi minava prez glavata, che policiata v Bulgaria ne si vurshi rabotata. Tolkova raztukavane i motane... Ne znam veche, da se smeq li, da reva li... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Sorry, che pisha na EN. Na men mi minava prez glavata, che policiata v Bulgaria ne si vurshi rabotata. Tolkova raztukavane i motane... Ne znam veche, da se smeq li, da reva li... :angry1

Добър ден!По-скоро реви.

 

п.п. ЧРД на lil_stenly.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...