Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата ... една ВЕЧНА
Объркал си правилната част, която трябва да линкнеш :laughing: Ето я!
Не. Първата част и на мен ми хареса.

Втората обаче беше абсолютна повърня...

Тя няма нищо общо нито със Сбилбърг, нито с Круз, нито с бюджета на първата част!
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да, втората част беше по-зле от Power Rangers...

 

Ай кажете ми... рева като заклан, като има много работа, стрес, клес, а-у, а ся... като няма какво да правя, като изчетох до кориците vicove.com, като ми лагва vbox7.com, като изчетох и изписах де що форум намерих... е к'во да правя?

Link to comment
Share on other sites

Да, втората част беше по-зле от Power Rangers...

 

Ай кажете ми... рева като заклан, като има много работа, стрес, клес, а-у, а ся... като няма какво да правя, като изчетох до кориците vicove.com, като ми лагва vbox7.com, като изчетох и изписах де що форум намерих... е к'во да правя?

Хвани се на работа в Джонсън и Джонсън да тестваш ректални/анални термометърчета :devil

Link to comment
Share on other sites

Не. Броя оставащите дни до SOULFLY.

Има ли билети вече? Ако има - от къде ги взе и кви пари са :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти Тодоре, жив и здрав!

Стенлиииии, честит рожден ден!

 

Да си жив и здрав и на пъвро време да се наспиваш, за да можеш активно да се радваш на хубавите неща в живота! :D

 

И на теб благодаря, човек.

Добър ден!По-скоро реви.

 

п.п. ЧРД на lil_stenly.

 

Добър ден на всички.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ооо пича с ВЪРКОЛАЦИТЕ (най-сетне разбрах) ахах жив здрав.

 

Иначе през главата ми минава колко е приятно на вън а как всички са заети и аз ще си ровя в носа в нас :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ооо пича с ВЪРКОЛАЦИТЕ (най-сетне разбрах) ахах жив здрав.

 

Иначе през главата ми минава колко е приятно на вън а как всички са заети и аз ще си ровя в носа в нас :angry:

Айде, благодарско човек.

 

Честит рожден ден и от мен :) .Пожелавам ти какво ти е на сърце,това да ти е у ръце :)

Благодаря за пожеланието.

 

Стенли, считай онова смайли за подарък за рождения ден :punk

Рапторе, за werewolf.gif това ли говориш, иначе :moon: луната е нова май, нови смайлита има.

:)

Link to comment
Share on other sites

Добре, тогава няма да има друг начин, ще трябва да почерпя на някоя форумна сбирка (ако се появя на следващата вероятно), щом и подаръци се раздават.

:)

Link to comment
Share on other sites

О, НЕ!

 

В никакъв случай! Това те прави лизач!

 

Ти си си заслужил подаръка отдавна, за тези които не знаят да припомним, че логото на ФРОСТИ е твое дело.

Link to comment
Share on other sites

Аз също не искам да съм лизач, щом се връща услугата за логото, тогава го приемам, благодаря.

П.П. Почти събрах пари за Асус еее ПК 4Г... след някой друг ден ще тичам до магазина ако не ги похарча за друго и сега с тези сметки за ток е ужас просто.

:)

Link to comment
Share on other sites

Айде, благодарско човек.

Благодаря за пожеланието.

Рапторе, за това ли говориш, иначе :moon: луната е нова май, нови смайлита има.

:)

werewolf.gif <---- жив и здрав. Прав и наострен...

Link to comment
Share on other sites

взел съм нещо да остарявам по принцип съм физиономист и като видя някой после на следващото виждане/засичане веднага го познавам и се сещам от къде го познавам а предният път в акваленда не можах да се сетя от къде познавам дон чефо...... после се изясниха работите щото и той се сетил че ме познава от някъде ма незнае от къде.... старост нерадост :)

Link to comment
Share on other sites

Айде, благодарско човек.

Благодаря за пожеланието.

Рапторе, за werewolf.gif това ли говориш, иначе :moon: луната е нова май, нови смайлита има.

:)

 

Пожелавам ти да продуцираш T.I и браточките :D

Link to comment
Share on other sites

А на кой си хвърлил мерака? :)

 

 

Ти ми го дай, цел ще се намери :D Тва пробива 800мм танкова броня :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам ти да продуцираш T.I и браточките :D

Благодаря, не знам дали ще стане това, обаче брата серизно се е захванал с правенето на ДСРап вече.

ЛИНК

:)

Link to comment
Share on other sites

Някой с по-богати познания от мен по руски може ли да ми даде най-добър превод на следното нещо: "Военно-воздушную Краснознаменную ордена Кутузова академию"?

 

Много ме морят падежите и липсата на предлози и не знам кое на кое кое е.

Link to comment
Share on other sites

Дай цялото изречение, че така...Вариант: на "Военно-въздушната Червенознаменна, наградена с орден Кутузов, академия"

 

А какво точно превеждаш?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...