Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Няма повече контекст, просто е ... постъпил в лалалалала. Но и това ми стига, благодаря!

 

 

Моля :) Щом има "постъпил в", няма "на".

Link to comment
Share on other sites

След малко слизам да празнувам, само още няколко нещица да станат и ще си изкарам уникално просто.

:)

Link to comment
Share on other sites

След малко слизам да празнувам, само още няколко нещица да станат и ще си изкарам уникално просто.

:)

Малко остава на луната да е пълна , а :D

Link to comment
Share on other sites

Тогава е друго, сега е обикновен празник... преди няколко дни имаше пълнолуние и ще мине известно време за следдващото.

:)

Link to comment
Share on other sites

ЧРД и от мен! :punk ...и да не забравиш да гризнеш някого тази вечер... :lol:

Няма кой да ухапя, иначе ти благодаря.

:(

Link to comment
Share on other sites

Бях забравил колко хубав филм е "Ghost in the shell"....

Страхотна манга. Още си държа на харда песента на Wamdue Project, която използваше кадрите от него за клип.

 

Grimjaur - и аз, докато ти пишех за нея :):)

Link to comment
Share on other sites

Олеее, появил съм се в списъка на спамърите за деня. Одавна не ми се беше случвало. Добре, че поне не съм на 1-во място :)

 

Отделно ми минава през главата, защо да не сложим едно мъничко разделче за програмиране в раздела за Software. Че ей на оня ден обсъждахме неща за Firebird, в Linux секцията има въпрос и теми за PHP, Mysql и други. Има и сума теми за писане на програмки и курсови. Няма ли да е добре да ги отделим някъде и да може да се пише там?

Link to comment
Share on other sites

Не, брои дните оставащи до напиването у нас по Формулски :D

До тогава остават малко повече към 50 дена, а откриването на сезона е култуво, щото почваш да пиеш в 4 сутринта :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Стенли, подаръкът ти е активен...

 

Също така by popular demand имате вече и "покланящо се човече" в опциите

 

Приемам и по-нататъшни заявки за емотикони

 

ALL HAIL VELI

 

Бъдете благодарни на дамата АДМИНИСТРАТОР :punk

Link to comment
Share on other sites

:bowdown: :werewolf:

ALL HAIL ADMINS!

Да. werewolf иконката е сила! даже мисля да си я сложа в подписа. Трябва да бъде основан форумен култ към върколака по подобие на магарето от едно време (което ми липсва между другото :))

Link to comment
Share on other sites

Да. werewolf иконката е сила! даже мисля да си я сложа в подписа. Трябва да бъде основан форумен култ към върколака по подобие на магарето от едно време (което ми липсва между другото :))

 

Като един от създалите Магарето мога да ти кажа, че започвам сериозно да съжалявам факта, че ти опростих нещо, което трябваше да получиш още по повод НАГЛИТЕ клонинги. Направих го поради единствената причина, че трябва и клоун да се намира из Форума, забавляваш юзърите, не мога да го отрека. Но сега ти казвам с голямо закъснение - 1 (ЕДНО).

Link to comment
Share on other sites

бахти тъпия фейсбук , кво ме зарибяват тва е най объркания сайт на земята...... бал съм го правя бойкот няма да търся никой познат.....

Link to comment
Share on other sites

Стенли, подаръкът ти е активен...

 

Също така by popular demand имате вече и "покланящо се човече" в опциите

 

Приемам и по-нататъшни заявки за емотикони

 

ALL HAIL VELI

 

Бъдете благодарни на дамата АДМИНИСТРАТОР :punk

Просто, owned само мога да кажа.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...