Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

бахти тъпия фейсбук , кво ме зарибяват тва е най объркания сайт на земята...... бал съм го правя бойкот няма да търся никой познат.....
Аз като говоря, не приказвам:
Абе защо всички го хвалят тоя facebook.com? Опитвам се да намеря мои бивши съученици, обаче, нито можеш да търсиш за имена от определен град, нито можеш да видиш голяма снимка, за да се убедиш, че това е човекът, а не негов адаш от Каспичан...Или аз нещо не правя както трябва?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Като един от създалите Магарето мога да ти кажа, че започвам сериозно да съжалявам факта, че ти опростих нещо, което трябваше да получиш още по повод НАГЛИТЕ клонинги. Направих го поради единствената причина, че трябва и клоун да се намира из Форума, забавляваш юзърите, не мога да го отрека. Но сега ти казвам с голямо закъснение - 1 (ЕДНО).

Колко насериозно си се взел - не е истина :)

Link to comment
Share on other sites

Да. werewolf иконката е сила! даже мисля да си я сложа в подписа. Трябва да бъде основан форумен култ към върколака по подобие на магарето от едно време (което ми липсва между другото :))

Нямам си и на представа за какво става въпрос.

Какви са тези култове от вас?

Иначе иконката е най-могъщото оръжие за масово поразяване в света!

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Нямам си и на представа за какво става въпрос. Какви са тези култове от вас?

Не ти и трябва...

 

Минава ми през главата, че тия тънките цигари, тип-солетки, горят за отрицателно време. Напоследък съм минал на един черен Кент...баси...като запаля и се отнеса да напиша някой по-дълъг пост - точно след 1 мин. вече си е изгоряла сама в пепелника.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тия тънките цигари, тип-солетки, горят за отрицателно време. Напоследък съм минал на един черен Кент...баси...като запаля и се отнеса да напиша някой по-дълъг пост - точно след 1 мин. вече си е изгоряла сама в пепелника.

Нормално, ти си набарал най-тънките и най-късите

Link to comment
Share on other sites

I don't want to set the worrrrrrrrld on fireeeeeeeeeeeee o/`

 

Ах, как ме сърбят ръцете, ама пусто, вентилатора на видеото ми се предаде и сега съм ограничен до 2D.

 

[Edit] За сметка на това съм си рипнал музиките от GNR и останалите радио честоти и поне мога да ги слушам :P [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Нормално, ти си набарал най-тънките и най-късите

Но пък за сметка на това са хубави :) Има едни Еve, които са тънки и не горят бързо, защото като цяло трудно можеш да ги "дърпаш", трябва да си уплътнил отвора на дупето, за да дръпнеш и да усетиш нещо. Аз ти препоръчвам Agenda Vanilla, не горят много бавно, но са си супер.

П.С. : Аз още не пушааааааа, откакто реших да ги спирам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

:JC_golly: :rofl: - вече са активни

 

Пешо, гледам май две си предложил, но едната аз поне не я виждам...

Вече и ги използваме. Тя втората, която е предложил изглежда гадно. Нещо много дървено е нарисувана.

Link to comment
Share on other sites

Благодарностите към кака ви Veli.

 

Саше, не съм казал, че ще се одобряват всички предложения. Онези са крайно неподходящи.

Link to comment
Share on other sites

Щом е толкова ларш ръководното тяло, дайте и аз да се включа с един класически емотикон:

 

english101ah8.gif

 

Това се използва за любимите ми цели: някой казва нещо глупаво, ти го коригираш и лепваш самодоволната, наставителна топка с бакалавърската шапка и показалката - "Не така, мой човек, а е те така, разбираш ли!" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Според мен трябва да сложим емотиконки, за които в нашия сет няма аналози за предаване на дадено настроение, а не да трупаме всичко, дето ни харесва (а и не е гаранция, че се харесва на останалите). Ето например за рожден ден практически нямаме нищо подходящо. Когато искам да поздравя някого, обикновено помествам в поста си външни емотикони. Освен това допълненията (поне докато не ъпгрейднем до новата версия на форума) трябва да са стилово подходящи на вече съществуващите емотикони иначе става пълна каша и разностилие... ;)

 

П.П. Освен това...минава ми през главата, че онази емотиконка, с която завърших горното изречение, не винаги се третира в постовете на някои така, както я разбирам аз - за мен това е крива усмивка...или усмивка с половин уста - абе...смея се, ама не ми е чак толкова весело....не знам, може и аз да греша, но съм я виждал сложена на много неподходящи места.....'айде пак да я сложа за край... ;)

 

П.П.П. :lol: най-добрата придобивка за форума в последно време. :punk

Link to comment
Share on other sites

;)

 

П.П. Освен това...минава ми през главата, че онази емотиконка, с която завърших горното изречение, не винаги се третира в постовете на някои така, както я разбирам аз - за мен това е крива усмивка...или усмивка с половин уста - абе...смея се, ама не ми е чак толкова весело....не знам, може и аз да греша, но съм я виждал сложена на много неподходящи места.....'айде пак да я сложа за край... ;)

 

П.П.П. :lol: <=> най-добрата придобивка за форума в последно време. :punk

Не е усмивка с половин уста, а е намигане. Символите които я активират поне са за това. Просто тук наистина е леко неразбираема

Link to comment
Share on other sites

Малка обществено-икономическа формация, достигнала консолидация, геосинклинални образувания лифтира.

Ускорената продуктивност води до морално-психологически дискомфорт у производителя.

Блокирай дейността на свещенослужителя, за да остане в покой демографската единица.

 

Или:

 

Сговорна дружина, планина повдига.

Бързата работа - срам за майстора.

Вържи попа да ти е мирно селото.

Link to comment
Share on other sites

гладен бозайник не иска да интерпретира фолкорен танц :lol:

Гладна мечка хоро не играе :laughing:

Малка обществено-икономическа формация, достигнала консолидация, геосинклинални образувания лифтира.

Ускорената продуктивност води до морално-психологически дискомфорт у производителя.

Блокирай дейността на свещенослужителя, за да остане в покой демографската единица.

Или:

Сговорна дружина, планина повдига.

Бързата работа - срам за майстора.

Вържи попа да ти е мирно селото.

:rofl:

Горе долу си спомням следното

Женски бозайник от семейство хишници, ускорявайки естествени природни процеси възпроизвежда поколение неспособно да възприема визуална информация

или

бързата кучка слепи ги ражда.

Link to comment
Share on other sites

Aaaaa, AAAAAA, Back off I'll take you on, headstrong to take on anyone, I know that you are wrong, headstrong, we are HEADSTRONG.

Мога да отворя само сайтовете на евроком, пак ли ще трябва да им се обаждам.

:/

Link to comment
Share on other sites

Върха на нахалството ми би се изразил в това, поклона и рофълъ да се качат във списъка с постоянно видимите иконки. Може да се махне я пирата, я подпалената глава, я музичката - не виждам често да се ползват.

 

Иначе много благодарности на Вели. С която (и Вено) не съм се виждал откакто се върнах в Пловдив... Ако четете - що не дофтасате на някоя среща?

Link to comment
Share on other sites

Върха на нахалството ми би се изразил в това, поклона и рофълъ да се качат във списъка с постоянно видимите иконки. Може да се махне я пирата, я подпалената глава, я музичката - не виждам често да се ползват.

 

Иначе много благодарности на Вели. С която (и Вено) не съм се виждал откакто се върнах в Пловдив... Ако четете - що не дофтасате на някоя среща?

 

Теб те избива мързела, колко ти е да цъкнеш на "show all" и да си избереш.

Иначе, да, тези които спомена не се използват често, освен това със слушалките за музиката.

Иначе като се предлагат иконки аз мисля, че трябва да са в този стил, да изглеждат като стандартните.

Пример: :( :angry: :D ;) :love :tongue

Защото няколко поста на зад се дава за предложение едно смайли което го отвлича НЛО.

Първо, много е голямо, второ яко е и все пак за какво ще го цъкаш, като те отвличат извънземни, съмнявам се това да стане.

:D

Link to comment
Share on other sites

Е,и? :unsure:

Ми нищо.(И аз като вас да поспамя малко).Просто това ми минаваше през главата тогава.А след малко ще ми минава и през хранопровода :D Само че с домошарка. :love

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...