Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Честит рожден ден на мен, честит рожден ден на мен и честит рожден ден на мен.

Благодаря ти Атанасе... леко съм почнал да изчатквам и утре като стана ще си го празнувам.

Сега няма магазини пък мистериозно всеки забрави да накупи неща.

:)

Link to comment
Share on other sites

Не ме интересува от какво страдам, ставам на 20, хехехе, няма да дойда на сбирката... ще искате да черпя после.

:tongue

Жив и здрав, Стенли - много успехи, а другото да си го купиш сам :)

Благодаря ти много.

П.П. Няма смайли за такива поводи!

-Всички спят и няма какво да правя, после ще трябва да седя буден през деня за да празнувам.

Хахахаха

Link to comment
Share on other sites

Господ, когото намрази, прави го той пещерняк,

да пада, да става, да лази, да броди във тъма и мрак. ...

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво да искам за подарък, а ме питаха преди няколко дни и не отговорих нищо... аз съм доста сантиментална личност иначе.

Искам да някой да ме снима как утре ще спя на масата докато другите празнуват.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

ЧРД на големия лош Стенли.

Благодаря и на теб.

Впрочем сетих се какво искам за подарък.

Да ми честитят по всички телевизии в целият свят.

П.П. Както казах вече, сантиментален човек съм.

:D

Link to comment
Share on other sites

Абе не си пожелавай това, гадно е!Моя рожден ден като го празнуват два континента, знаеш ли на колко поздравителни писма от разни президентчета, премиерчета и главни секретарчета тряя да отговарям?Жива мъка си е...Да не говорим пък за разходите за транспаранти, цветя, оркестри, военни паради, фойерверки...Мани, мани...

Link to comment
Share on other sites

Жив и здрав, особено нощно време, момко :devil

 

И само женски да хапеш :laughing:

Ууууу, страхотно пожелание, обаче не е много здравословно (няма да има време за дишане от секс като съм само аз), всяко желание си има и не чак толкова хубава страна... какво да се прави.

:P

Абе не си пожелавай това, гадно е!Моя рожден ден като го празнуват два континента, знаеш ли на колко поздравителни писма от разни президентчета, премиерчета и главни секретарчета тряя да отговарям?Жива мъка си е...Да не говорим пък за разходите за транспаранти, цветя, оркестри, военни паради, фойерверки...Мани, мани...

Точно мислих да си направя преработка на видео, където Путин ще ми честити по Вести ама много занимавка ще ми дойде.

Link to comment
Share on other sites

Абе огладнях нещо , та се събудих да поспамя малко и да честитя на лилстенли .. 20те :)

 

Жив здрав и да те видим в нещо хамериканско от 60те .. скоро време :)

 

ПП. Задължително да е на комадно дишане и да се виждат поне 680 хомота :)

Link to comment
Share on other sites

Добре,хахаха, благодаря ти човек, има шанс да ме видиш някъде... ако се вглеждаш много по тъмните и страшни места на някоя горичка примерно.

:)

Link to comment
Share on other sites

Бах мааму...свърших с редакцията, ся кво да праа? Не ми са спи, бастуна не ща да лъскам, пиенето свърши...Филми свястни нема за гледане...Освен да взема да се наям, белким ми се доспи....

Link to comment
Share on other sites

Прави като мен, седиш и мислиш откачени теории, какво може да стане ако извънземните дойдат, нещо от този сорт... няма да ти помогне да заспиш обаче.

:)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, само на мен ли ми харесва War of the worlds? Даже според мен е единствения филм за извънземни, който има някакъв смисъл! А ефектите и по-специално машините на извънземните са направени убийствено!

Link to comment
Share on other sites

1. ЧРД на нашето върколаче - сродна душа в стоенето по късни доби е :) Не каза какво и кога ще почерпи но с него си е трудно да не вземе да вечеря СЪС нас ама във втория смисъл. Желая ти много късмет и щастие и за другите работи да не ти пука :)

 

2. sandman, да явно само на теб, мега тъп филм си беше открай до край. тъмен мрачен и недоизмислен. биваше да стане нещо а те някакви вируси ги избиха и останалите само стояха и гледаха. със същия успех можеха да им се обадят по "телефона" че междугалактическа война е започнала и да ги отзоват за да се бият на друг фронт.

 

3. Grimjaur - ако ти трябват материали - утре отиваш слагаш една табелка за волни пожертвования като в онзи виц - всеки ще дава по литър-два бензин - кой колкото може :)

Link to comment
Share on other sites

Бах мааму...свърших с редакцията, ся кво да праа? Не ми са спи, бастуна не ща да лъскам, пиенето свърши...Филми свястни нема за гледане...Освен да взема да се наям, белким ми се доспи....

 

Да бех го мернал по-рано това... Идвам, взимам те барабар с Морския, лижеш ми гъза, пием, повръщаме /както само 63-та повръщат/ и после - келепир.

 

ЕДИТ: Разбира се забъркваме и Молотов-ки

Link to comment
Share on other sites

...2. sandman, да явно само на теб, мега тъп филм си беше открай до край. тъмен мрачен и недоизмислен. биваше да стане нещо а те някакви вируси ги избиха и останалите само стояха и гледаха. със същия успех можеха да им се обадят по "телефона" че междугалактическа война е започнала и да ги отзоват за да се бият на друг фронт...
Може би поради некадърността на Стивън Спилбърг. Както е известно в цял свят, той е абсолютен некадърник... А относно края на филма си абсолютно прав - трябваше да изкочи от някъде някой супер американски герой, както в повечето американски бози, и с 1 пистолет да ги изтрепе всичките!
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...