Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мамка му, сега се усетих що се събудих с кофти дъх/вкус в устата - ми то цяла нощ съм лизал задници...

 

Не било от онова ароматизирано ракетно гориво, което ми пробутаха като домашна ракия...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес като гледах, кой е във форума и ми направи впечатление, че има над 23К души регистрирани. А аз като чета тук, там все едни и същи виждам.

Излезе, че близо 70% от регистрираните потребители нямат и 1 мнение във форума. Т.е към 16К човека :blink:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

 

Явно духа на вчерашния празник още не е отшумял! Днес попадам на това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=7rknRJVdpOo

 

Въх малии. Куреееее, защо го направи?! Ти имаше всичко! Трябва да чета, а искам цял ден да си дрънча на китарата :(

Link to comment
Share on other sites

Днес като гледах, кой е във форума и ми направи впечатление, че има над 23К души регистрирани. А аз като чета тук, там все едни и същи виждам.

Излезе, че близо 70% от регистрираните потребители нямат и 1 мнение във форума. Т.е към 16К човека :blink:

Една част (от тия без постовете) са резервните ъкаунти на другите с постовете ; друга част са писали само и единствено в buy/sell ; третата част минават от дъжд на вятър и само хвърлят по едно око ; останалите или са баннати, или са се баннали по собствено желание.

Аз говоря, че тези 16000 нямат и един пост. Не говоря за по 1-2 мнения. Те също са много. Но тези над 16К са с 0.

Правилно забеляза, че не се изразих както трябва - все още спя...но в общи линии е ясно за какво иде реч...по-интересното е, че след година-две, общата бройка пуснати постове във форума ще чукне милион...за съжаление, голяма част от тях в търговския раздел, а друга голяма част - спам (в който и аз съм дал своя скромен принос, пишейки редовно в 2-3 теми, специализирани за случая). :P

Link to comment
Share on other sites

Една част (от тия без постовете) са резервните ъкаунти на другите с постовете ; друга част са писали само и единствено в buy/sell ; третата част минават от дъжд на вятър и само хвърлят по едно око ; останалите или са баннати, или са се баннали по собствено желание.

Аз говоря, че тези 16000 нямат и един пост. Не говоря за по 1-2 мнения. Те също са много. Но тези над 16К са с 0.

Link to comment
Share on other sites

Ние крепим форума, спокойно, всичко е под контрол... само дето не плащаме ние (спамърите) за поддръжката на машините и за това може да се измисли нещо.

:)

Link to comment
Share on other sites

Крисчън Бейл (Батман) изтрещява на снимачната площадка на Терминатор 4 и започва да крещи:

 

CNN: http://edition.cnn.com/video/#/video/showb...listic.bale.cnn

Пълен, нецензуриран аудио клип: http://www.aolcdn.com/tmz_audio/020209_christianbale.mp3

 

Нямам думи.

Link to comment
Share on other sites

празни думи, драми, свръхреакции, мълчание, смях, тишина, несвързаност.

 

7 думи за 4 страници с мнения. и те са много.

Link to comment
Share on other sites

Ей, миндили от класа сте всеки случай! Един път се говори, че интернетските драсканици не трябва да се взимат насериозно, че са преди всичко за забавление и обмяна на мнения и информация, за майтап, после изведнъж празни думи, несвързаност.

 

Хем сърби, хем боли. И вместо да ми направиш психологически портрет на Бейл, ти ми се жалваш и страдаш за похабените си 7 думи. :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам, Куре ако си спомняш/знаеш ми кажи как се минава боса на Demon's Crest, ония като змия на трети или четвърти град (може нещо да се бъркам за градовете), защото си нямам и на представа как да го мина... някакъв лесен начин да ми кажеш?

Нямам нито колба за кръв, нито за екстра, а и съм само с двата демона, Земен плюс Огнен за сега!

Иначе не се играе по-трудно на телефона в сравнения с компютъра, обаче забравих как да го бия този цар вече.

:)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че съм по-голям от баща ти. :bgrin:

... що не си направите един раздел-3та Възраст :lol: :lol: :lol:

 

Щото вече сме я минали...по-добрият вариант е вие да си направите раздел "детска градина". :P

Link to comment
Share on other sites

Креста съм го играл точно до края на първото ниво, нямам идея как се минава който и да е бос, съжалю :D

Играл си толкова малко от играта и разправяш, че била добра, обаче много трудна, нали си закоравял играч, а аз си мисля че човека като фен на тези игри е врътнал тази... май ще ми трябва сайт за "подсказки" към тази игра.

:)

Link to comment
Share on other sites

Every night & day, I can find my way.

To where I wanna go & what I wanna find.

What I wanna do, as I leave the past behind.

:punk :punk :punk

Коя е тази песен??? :rolleyes:

 

 

Мидекс-ти още малко шса изкараш че та боли кръста,че имаш ишиас,проблеми с простатата,перде на двете очи,не ти става...гледай по-весело на живота.Верно че сте на преклонна възраст ама споко :lol: ... иначе теб винаги съм те мислил за по-млад ;)

Link to comment
Share on other sites

Коя е тази песен??? :rolleyes:

Мидекс-ти още малко шса изкараш че та боли кръста,че имаш ишиас,проблеми с простатата,перде на двете очи,не ти става...гледай по-весело на живота.Верно че сте на преклонна възраст ама споко :lol: ... иначе теб винаги съм те мислил за по-млад ;)

Тва , че е на възраст не му пречи да е нинджа :ph34r: :D

Link to comment
Share on other sites

Много, много, много искам грейпфрут!

Link to comment
Share on other sites

Завърших днешната работа! Много е сладко така, няма няма, после се изнасилиш от работа за един ден и направиш 100 и отгоре. Но съм почнал от сутринта де. Сега ще изпуша една заслужена триумфална цигара!

Link to comment
Share on other sites

Мидекс-ти още малко шса изкараш че та боли кръста,че имаш ишиас,проблеми с простатата,перде на двете очи,не ти става.....

Ха, как позна - всичко от изброеното вече си го имам, само последното все още не ме е набарало...ама има време - скоро ще закръглям 80, та може и с него да се сдобия... :bgrin: :lol:

В момента ме избива на ЛС спам, не знам защо... явно заради смайлито нещо.werewolf.gif

Да, усетих го от поезията ти в няколкото поредни ЛС-та в кутията ми....едвам смогвам да разчиствам... :P

Link to comment
Share on other sites

В момента ме избива на ЛС спам, не знам защо... явно заради смайлито нещо.

werewolf.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...