Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мен пък ме накефи - не знаех че съм толкова "популярен"...

Популярен си в добрия смисъл...няма нужда от кавички :) Виж някои се дерат за щяло и нещяло...а ние им гледаме сеира отстрани :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Най-хубавите дюнери преди години (към 10тина) съм ял в капана - едни гръцки дюнери където хлебчето беше нещо като палачинка и ги пържеха на момента... невероятни бяха но отдавна са затворени. Има ли някъде нещо подобно в наши дни?
Най-яките дюнери в Пловдив за мен са тези отляво на входа на халите ;)
Link to comment
Share on other sites

Най-яките дюнери в Пловдив за мен са тези отляво на входа на халите ;)

 

Не са. От евтините "ментета" са... преди на спирката срещу тримонциум в ресторанта там правеха хубави но като тези гръцките които тогава опитах нямаше втори. А сега като се чуе дюнер всички очакват по 2 за леф да ги дават като в Аладин, а онези бяха към 3-4лв единия по тогавашни цени...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че някой най-после трябва да направи пълен торент архив на West Wing.

И че почивните дни са нещо прекрасно :smile:

Link to comment
Share on other sites

Това требе да се намери в по-голяма резолюция. Перфектният аватар! xD

 

Enjoy, щото винаги си оценявал хавите, които съм линквал, награда! :D

 

eng101fh4.th.gif

 

 

Midex - не съм очаквал чак толкова отношения и интервални закономерности, сефте захващам да чета теория, защото реших че е нужно да знам поне малко за композиция. И просто главата ми изведнъж се наля с формули за изчисление на акорди, защото още не съм ги научил наизуст, хармонии, цифри, цифри, интервали ... А аз съм много скаран с цифрите по принцип :D

Link to comment
Share on other sites

Midex - не съм очаквал чак толкова отношения и интервални закономерности, сефте захващам да чета теория, защото реших че е нужно да знам поне малко за композиция. И просто главата ми изведнъж се наля с формули за изчисление на акорди, защото още не съм ги научил наизуст, хармонии, цифри, цифри, интервали ... А аз съм много скаран с цифрите по принцип :D

Цифрите в случая са само начин на обозначаване на конкретния акорд...човек като се позанимае известно време, след това дори и не ги смята кое какво беше, а си ги прави по инерция.

 

Минава ми също през главата, че днес Пламеновците наред с всички други имат имен ден още 50 минути. А Midex и една виртуална :beerchug :beer: не е почерпил

Късно е, чадо...чак сега ти прочитам поста. :bgrin:

Абе к'во става с тоя мой имен ден....мине, не мине някой и друг месец...и току някой се обади, че трябвало да черпя не знам кой си ден....вече имам чувството, че си правят майтап...досега знам за 3 "сигурни" дни в годината, в които имам имен ден....а с вчерашния стават 4 значи... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во става с тоя мой имен ден....мине, не мине някой и друг месец...и току някой се обади, че трябвало да черпя не знам кой си ден....вече имам чувството, че си правят майтап...досега знам за 3 "сигурни" дни в годината, в които имам имен ден....а с вчерашния стават 4 значи... :blink:

 

Аааа никакви такива. Ще пиеш 1 бира и няма не искам :P

Link to comment
Share on other sites

Като е тръгнало така след една година ще трябва да черпи всеки ден.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Конструирах си водна лула (bong) с подръчни материали :)

Сега остава да сложиш и снимката със саксията на балкона и комплектът ще е пълен... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сега остава да сложиш и снимката със саксията на балкона и комплектът ще е пълен... :bgrin:

Е то си е просто добре филтриран метод за пушене. Не става въпрос за противозаконни дейности. :) Има хора които обичат ароматни тютюни например.

Link to comment
Share on other sites

А ти за коя саксия си помисли, че говоря? Мислех си за оная с мушкатото, а пък ти какво си разбрал... :lol:

 

Знам, пушил съм веднъж ароматен тютюн, макар и не минал през вода - доста ми хареса за първо дърпане... :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз пък от край време не мога да разбера какъв е кефа при пушене и откровенно ми е неприятна миризмата а най-ужасната е на един приятел баща му като пушеше с лула - хем ужким хубав и скъп тютюн си взимаше - смърди та не се трае и то през 2 затворени врати... А после пепелта пък как неприятно мирише не мога да опиша. Може аз нещо да съм чалнат знам ли...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък от край време не мога да разбера...

И по-добре (за разбирането). :)

Иначе по принцип хубавите цигари (и тютюн) не миришат зле - ароматът, останал след тях е почти като този от ароматните свещички на naskonasko. :lol: Но за фасовете съм напълно съгласен - вонят, та се не траят. :sick

 

Между другото афекс и саксията му ме подсетиха да изкарам от чекмеджето едни отлежали 20 годишни цигари. Навремето едни наши познати ми донесоха една странна кутия от Индонезия (бяха работили там известно време) - запалих една тогава и главата ми се замая още от първата цигара....даже помислих, че е няк'ва местна дрога, но тъй като кутията беше с доста фабричен вид, отдадох замайването на това, че бяха без филтър. Сега като си запалих отново още една след 20-годишното им отлежаване в едно чекмедже...направо си ми харесаха....Имат един много странен аромат, докато дърпаш дима....и засега не забелязвам да ми се замайва главата...знам ли, може вече да са изветрели след толкова време... :P

Link to comment
Share on other sites

запази ми една

Късно е...бяха останали 3...току що допушвам втората и последната ще си я запазя за спомен...обаче за теб специално ще ти запазя един друг уникат....ей сега ще го снимам....brb...

 

Едит: После ще има да се хвалиш, че си пушил същите цигари, които пуши вълка в "Ну, погоди...". :P Тях си ги купих като бях в Съюза...а щом казвам "в Съюза", значи отново говорим за дълбоко отлежали цигари от времето на соц-комунизма. Интересното при тях е, че също нямат филтър и това, което прилича на филтър, всъщност е тютюна, а бялото се нагъва по специфичен начин (справка: изгледай някоя серия на "Ну, погоди...") и сгънатото играе ролята на псевдо-филтър...тук може би трябва да се намеси Grimjaur, който изкара доста време там и има поглед върху тия неща. :)

 

2.jpg 1.jpg

Link to comment
Share on other sites

От къде ги изкара пък тези бе човек, доста апетитно изглежда за дробовете ми... трябва да обявяваш търг за подобни неща.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Между другото има малък шанс цигарата да е хванала плесен, е плесен се използва за антибиотик, така че няма проблем, цигарника ми харесва... аз имам един стар от дядо ми и си слагам в него цигарите, малко е учукан обаче аз се привързвам към стари вехториики много.

:shapeshifting: > :werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Няма как да са хванали плесен, тъй като са съхранявани на изключително сухо място без грам влага.

 

Сега между другото в същото забутано чекмедже, дето не бях отварял от много години, открих и друго нещо, също толкова интересно - в една кутия от БТ (на малките БТ, Стюардеса и Слънце не им говорят нищо, но тия с малко повече годинки знаят за какво говоря).....та в една кутия от БТ намерих Житан (GITANE) - изключително популярни френски цигари без филтър....навремето ги бях купувал от Кореком, щото само там ги имаше...сега си запалих една - ей....носталгия пуста...преди 20 години не можех да дръпна силно от тях, защото падах директно под масата - изключително силни. Сега обаче са поизветрели и са станали доста по-леки, като интересно, че ароматът им се е запазил, а и ги пуша през филтър все пак...от тия пластмасовите филтърчета за еднократна употреба...тая нощ се е видяло, че ще се тровя носталгично и тотално... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Впрочем слънцето наистина само го помним :D нищо повече.А като стана въпрос за безфилтърни.Последно едни пуретки без филтърче си бях взел, май Вилиджър се казваха, меденки...арни бяха.

Link to comment
Share on other sites

Едит: После ще има да се хвалиш, че си пушил същите цигари, които пуши вълка в "Ну, погоди...".

 

Интересното при тях е, че също нямат филтър и това, което прилича на филтър, всъщност е тютюна, а бялото се нагъва по специфичен начин

 

 

Всъщност Вълкът пуши "Беломор"."Богатирските" са били скъпи по онова време.Но на външен вид разлика няма.Има още два вида такива цигари - "Подолец" и "Казбек".

 

А добро утро.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...